fbpx

Nowości w technologii PolyJet.
Multimateriałowe drukarki 3D Stratasys J35 Pro oraz J55 Prime

Stratasys wprowadza na rynek nową drukarkę 3D J35 Pro oraz aktualizuje obecną na rynku maszynę J55 do wersji Prime. Drukarki 3D obsługują nowe żywice: materiały Vero Ultra o zwiększonym nasyceniu kolorów, nowe elastyczne materiały Elastico, a także materiał biokompatybilny Vero ContactClear.

Drukarka 3D Stratasys J35 Pro

Stratasys wprowadza do oferty nową drukarkę 3D Stratasys J35 Pro – wielomateriałową drukarkę 3D do zaawansowanego prototypowania.

j35-list-1Drukarka 3D J35 Pro umożliwia wytwarzanie obiektów w skali szarości, a także z materiałów elastycznych, przezroczystych oraz z materiału Digital ABS, który jest najmocniejszym materiałem w technologii PolyJet. Wysokość warstwy wynosząca 0,018 mm gwarantuje niezrównaną jakość druku. Opracowany na nowo system nanoszenia materiału ze stałą głowicą, obrotową platformą i światłem UV LED odpowiada za wydajność i niezawodność systemu. Drukarka 3D może przetwarzać do 3 materiałów budulcowych w jednym procesie, dzięki czemu jesteśmy w stanie wytwarzać złożone obiekty lub trzy elementy z różnych materiałów na jednym stole roboczym. Rozpuszczalny materiał podporowy umożliwia drukowanie nawet bardzo skomplikowanych geometrii i ułatwia późniejszą obróbkę.

Drukarka 3D J35 Pro jest najbardziej kompaktową wersją urządzenia w technologii PolyJet.

Prototypy wykonane na drukarce Stratasys J35 Pro

Sprawdź pełną specyfikację i otrzymaj ofertę na drukarkę 3D Stratasys J35 Pro

Zobacz więcej

Drukarka 3D Stratasys J55 Prime

j55_ikonaZ kolei drukarka 3D Stratasys J55 Prime to odświeżona wersja dostępnej w sprzedaży drukarki 3D Stratasys J55. W nowej odsłonie J55 Prime obsługuje nowe materiały elastyczne Elastico (Black i Clear), materiały Vero Ultra do drukowania głębokich odcieni kolorystycznych oraz materiał biokompatybilny Vero Contact Clear.

Drukarka 3D J55 Prime obsługuje ponad 500 000 kolorów z palety CMYK oraz PANTONE. Przestrzeń na materiały może pomieścić 12 kartridży z materiałem budulcowym i podporowym. Urządzenie jest polecane do drukowania realistycznych modeli lub prototypów wyglądających jak produkt końcowy. To drukarka 3D stworzona dla projektantów i designerów.

Drukarki 3D Stratasys J35 Pro oraz J55 Prime są szczególnie dedykowane dla:

  • designerów i projektantów
  • producentów elektroniki
  • producentów dóbr konsumenckich
  • branży opakowań

Prototyp urządzenia mierniczego w różnych wersjach kolorystycznych - druk 3D na Stratasys J55 Prime

Sprawdź pełną specyfikację i otrzymaj ofertę na drukarkę 3D Stratasys J55 Prime

Zobacz więcej

Dowiedz się więcej na temat multimateriałowych drukarek 3D Stratasys PolyJet.

Skontaktuj się z nami i zapytaj o ofertę
Piotr Gurga
+48 501 473 209
piotr.gurga@druk3d.cx