fbpx

Narzędzia i uchwyty z drukarki 3D - pobierz poradnik

Pobierz teraz

Poradnik do pobrania: “Oprzyrządowanie produkcyjne wykonane w technologii druku 3D”. Pobierz pdf i dowiedz się więcej!

Oprzyrządowanie produkcyjne wspomaga pracę wielu mechaników, serwisantów oraz inżynierów i techników na linii produkcyjnej Dzięki specjalistycznym narzędziom i uchwytom prace montażowe lub demontażowe przebiegają sprawniej, szybciej i bezpieczniej dla pracowników. Często sytuacja wymaga zamówienia niestandardowego osprzętu w ograniczonych ilościach. Dzięki technologii druku 3D dostarczenie tych nietypowych narzędzi może być zdecydowanie krótsze i tańsze niż w przypadku tradycyjnych sposobów wytwarzania. Zazwyczaj wymaga to zamówienia u zewnętrznego producenta, co dodatkowo wydłuża czas dostawy.

W jaki sposób ograniczyć koszty i zminimalizować czas dostawy za pomocą technologii druku 3D? Do czego stosować oprzyrządowanie produkcyjne z drukarki 3D? Jak projektować nietypowe narzędzia i uchwyty do druku? Dowiedz się więcej z poradnika: “Oprzyrządowanie produkcyjne wykonane w technologii druku 3D“.

Uchwyt z żywicy Formlabs Tough (element oznaczony strzałką) używany w stacji obróbczej

Dzięki wdrożeniu drukarki 3D w firmie Pankl Racing System skrócono czas realizacji dostawy niestandardowych części o 90%, co przełożyło się na oszczędności rzędu 150 000 euro.

 

Czytaj więcej o drukowaniu oprzyrządowania produkcyjnego

Otrzymaj bezpłatny poradnik
>>>Pobierz poradnik<<<

Banner formlabs wordpress

Skorzystaj z promocji na materiały inżynieryjne.
Twórz narzędzia i uchwyty jeszcze taniej

Sprawdź szczegóły
Otrzymaj bezpłatny wydruk próbny

Sprawdź możliwości druku 3D w technologii SLA. Zapytaj o bezpłatny wydruk próbny. Nasz specjalista skontaktuje się, by skompletować odpowiedni zestaw wydruków pokazowych z różnych materiałów.

Chcę zamówić wydruk

Proponowane posty

Proponowane posty