fbpx
shop-icon
Logo Stratasys

Pobierz katalog Stratasys

Pobierz aktualne katalogi maszyn i materiałów do druku 3D

Z tych katalogów poznasz technologie druku 3D:

 • FDM – technologia druku 3D z tworzyw termoplastycznych; szybkie prototypowanie i druk 3D z wysoko wytrzymałych, produkcyjnych materiałów
 • PolyJet – drukowanie z żywic fotopolimerowych; ultraprecyzyjne wydruki 3D i możliwość wykorzystania nawet do 500 000 kolorów
Pobierz Katalog Drukarek 3D Stratasys

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych

  osobowych przez firmę CADXPERT z siedzibą w Krakowie

  przy ul. Ciepłowniczej 23. Twoje dane są chronione.

  Sprawdź Politykę prywatności.

  Dlaczego wybór marki Stratasys to dobra decyzja?

  Firma Stratasys jest jednym z prekursorów druku 3D. Technologie wdrażane w urządzeniach tej firmy odmieniły światowy rynek i wyznaczyły kierunek rozwoju dla całej branży. Obecnie firma należy do światowych liderów w produkcji drukarek 3D oraz produkcyjnych systemów opartych na technologii druku 3D.

  Zobacz, jak drukarki 3D Stratasys
  pozwalają firmom oszczędzać czas i pieniądze

  Zalety drukarek 3D Stratasys

  Stratasys to niekwestionowany lider branży przemysłowych drukarek 3D. Założycielem firmy jest Scott Crump – prekursor metod addytywnych i wynalazca technologii FDM. Obecnie Stratasys oznacza wysoką jakość druku, niezawodność urządzeń i szeroki wybór materiałów. Producent dostarcza urządzenia klasy desktopowej, drukarki 3D do szybkiego prototypowania oraz produkcyjne systemy druku 3D. Na ofertę składają się zaawansowane drukarki 3D, materiały, intuicyjne oprogramowanie przygotowujące modele do druku oraz usługi szkoleniowe i serwisowe.

  drukarki 3D
  • Zaawansowane technologie

   Firma Stratasys opracowała technologie druku 3D, które zrewolucjonizowały branże przyrostowego wytwarzania. FDM w wersji przemysłowej pozwala tworzyć trwałe i funkcjonalne obiekty, a technologia PolyJet oferuje wysoką rozdzielczość druku i zaskakującą gładkość powierzchni.

  • Bogata oferta materiałów

   Od standardowych (m.in. PLA, ABS) do inżynieryjnych i specjalnych (m.in. transparentne, elastyczne, biokompatybilne, odporne na wysokie temperatury i działanie środków chemicznych). Kilkadziesiąt materiałów o różnych właściwościach odpowiada na potrzeby firm i zakładów produkcyjnych.

  • Szybkie prototypowanie

   Drukarki 3D Stratasys sprawdzają się w szybkim tworzeniu modeli koncepcyjnych i pokazowych doskonale odzwierciedlających cechy finalnego produktu. Urządzenia pozwalają na druk funkcjonalnych prototypów, które mogą być testowane w warunkach rzeczywistych.

  • Produkcja seryjna

   Systemy druku 3D znajdują zastosowanie w produkcji seryjnej, optymalizując koszty i czas. Rozwiązania technologiczne zastosowane przez Stratasys zapewniają stabilność i powtarzalność pracy, co zostało potwierdzone normami ISO.

  Przemysłowe drukarki 3D

  Stratasys-F-120

  Przemysłowe drukarki 3D Stratasys to najbardziej wszechstronne rozwiązania, które wyróżniają się wysoką dokładnością i wydajnością. Urządzenia tej firmy znajdują zastosowanie w szybkim prototypowaniu, tworzeniu dokładnych modeli testowych, a także w produkcji seryjnej. Maszyny Stratasys obsługują szeroką gamę materiałów (kolorowe, transparentne, sztywne i twarde, elastyczne, biokompatybilne i inżynieryjne).

  Pobierz katalog drukarek 3D >

  Produkcyjne drukarki 3D

  Stratasys-F900-H

  Drukarki 3D w branży przemysłowej coraz częściej wykorzystywane są do wytwarzania produktów końcowych. Profesjonalne, produkcyjne drukarki 3D marki Stratasys optymalizują koszty i czas w produkcji seryjnej. Ich stabilność i powtarzalność pracy zostały potwierdzone odpowiednimi normami ISO.

  Pobierz katalog drukarek 3D >

  Zaawansowane wytwarzanie tylko z drukarkami 3D Stratasys

  Stratasys to systemy druku 3D dla profesjonalistów, pozwalające na wytwarzanie

  zaawansowanych prototypów przeznaczonych do testów w warunkach rzeczywistych

  oraz krótkich serii produkcyjnych. Dzięki różnorodności oferowanych technologii

  i materiałów mogą być wykorzystywane w bardzo szerokim zakresie wymaganych

  właściwości mechanicznych, termicznych, kolorystycznych czy biozgodności.

  Galeria wydruków

  ultem1
  ULTEM print 2
  ULTEM 1010
  Stratasys Print
  Stratasys Print
  Stratasys Print
  PC-ABS - materiał do druku 3D
  Nylon 12CF print
  Nylon 12CF print
  Nylon 12CF print
  Nylon 12CF print
  Nylon 12CF print
  MakerBot-Nylon
  Nylon 12
  Antero 840CN03_1
  Antero 800 print
  Antero 800 print
  Antero-1
  Antero 800

  Porozmawiaj z ekspertem

  Poproś o kontakt

  Szukasz optymalnego rozwiązania dla firmy? Zachęcamy do kontaktu z nami. Nasi eksperci skontaktują się w celu omówienia potrzeb i przygotowania dedykowanej oferty.

  Zadzwoń lub wyślij wiadomość:

  +48 12 307 25 24

  info@druk3d.cx