fbpx
shop-icon

Stratasys
SKYLAB

Oprogramowanie
do zarządzania wydrukami
na Continuous Build 3D Printer

Zapytaj o szczegóły

Sprawne zarządzanie produkcją seryjną

Oprogramowanie Stratasys SKYLAB pełni funkcje programu do przygotowywania modeli CAD do druku 3D oraz systemu do zarządzania procesem produkcji seryjnej.
  • Szybka analiza procesu

    Oprogramowanie na podstawie przesłanych plików CAD w szybki sposób dostarczy informacje o: estymowanym całkowitym czasie druku, planowanym czasie rozpoczęcia, jakości wydruku, ilości potrzebnego materiału budulcowego oraz podporowego. Oprogramowanie oblicza sześć orientacji modelu do wyboru przez użytkownika.

  • Optymalizacja druku 3D

    SKYLAB po rozpoznaniu wolnej drukarki 3D optymalizuje model do druku – “tnie model na plasterki” (slicing), dodaje dane śledzenia oraz inne dane druku. Po zakończonym procesie oznacza wolną drukarkę 3D do przyjęcia nowego zlecenia.

  • Automatyzacja procesu produkcyjnego

    System automatycznie zakolejkuje projekty i prześle je w odpowiednim momencie do wolnej drukarki 3D. Oprogramowanie oblicza optymalny czas druku, by zwiększać wydajność i niwelować przestoje produkcyjne.

  • Oprogramowanie Stratasys SKYLAB służy do obsługi stacji do masowej produkcji w technologii FDM Stratasys Continuous Build 3D Printer.

Odkryj nowe możliwości z seryjnym drukowaniem 3D

Urządzenia kompatybilne z oprogramowaniem