fbpx

⬝ Objet260 Dental
⬝ Objet Dental Selection

Zaawansowane drukarki 3D do zastosowań w mecycynie

Otrzymaj ofertę
Zamów próbny wydruk
Odwiedź nas na FB
Zapraszamy na bloga

Multikolorowa i multimateriałowa technologia druku 3D

 • Technologia druku 3D
  PolyJet
 • Przestrzeń robocza Objet 260
  255 x 252 x 200 mm
 • Przestrzeń robocza Objet 500
  490 x 390 x 200 mm
 • Wysokość warstwy
  16 – 28 mikrometrów
Skontaktuj się ze specjalistą

Drukarki 3D: Objet 260 Dental – Objet 260 Dental Selection – Objet 500 Dental Selection to zaawansowane narzędzia, które nie mają konkurencji na rynku drukarek 3D dla dentystów. Maszyny te pozwalają wytwarzać precyzyjne modele z kilku materiałów jednocześnie, w trakcie jednego procesu. W ten sposób można produkować pełne modele szczęk z rozróżnieniem na zęby, dziąsła, korzenie czy kanały nerwowe. Systemy druku 3D Objet Dental umożliwiają mieszanie materiałów z oferty dedykowanej w celu uzyskania zupełnie nowych właściwości lub kolorów.
 
Przejdź na wyższy poziom z drukarkami 3D Stratasys. Wytwarzaj gotowe produkty ortodontyczne, narzędzia chirurgiczne i realistyczne modele gotowe do użycia bezpośrednio po wyjęciu z drukarki 3D.

 • Technologia triple-jetting

  Twórz modele składające się z kilku elementów wykonanych z materiałów o różnych właściwościach czy kolorach bez składania i klejenia. Technologia ta umożliwia jednoczesne drukowanie modeli na tym samym obszarze roboczym, bez konieczności wymiany materiału.

 • Chirurgiczna precyzja

  Precyzja 16 mikronów jest niezbędna do drukowania modeli o specjalistycznych zastosowaniach. Są to np. prowadnice chirurgiczne, które pozycjonują implanty, zapewniając krótszy czas operacji, większą dokładność umiejscowienia implantu, a tym samym bezpieczeństwo i zdrowie pacjenta.

 • Realistyczne modele w jednym wydruku

  Urządzenie pozwala na druk zarówno ze specjalistycznych materiałów medycznych, jak i z materiałów inżynieryjnych o różnych właściwościach i kolorach. Wytwarzaj modele obrazujące zmienioną chorobowo tkankę, by lepiej przygotować się do zabiegu.

Najważniejsze zalety drukarek 3D Objet Dental Selection

 • Wyraźne detale oraz wysoka jakość powierzchni gwarantowane w druku 3D z precyzją 16 mikronów
 • Technologia triple jetting pozwalająca na druk z kilku materiałów w jednym cyklu
 • Digital Material – możliwość poszerzenia oferty materiałowej o nowe właściwości mechaniczne i kolory poprzez mieszanie materiałów z oferty dedykowanej
 • Drukowanie plików otrzymanych z tomografu w technologii CBCT
 • Drukarka 3D przeznaczona do zastosowań:
  – w stomatologii do tworzenia aparatów i nakładek ortodontycznych, kolorowych modeli imitujących miękkość ludzkiej tkanki oraz produktów stomatologicznych dopasowanych do pacjenta,
  – w medycynie i inżynierii biomedycznej do tworzenia aparatów słuchowych, narzędzi chirurgicznych, realistycznych modeli anatomicznych

Poznaj korzyści wdrożenia drukarek 3D
Objet260 Dental i Objet500 Dental Selection

Bezpłatny wydruk

Dobierz darmowy zestaw wydruków
próbnych lub zapytaj o wydruk
własnego modelu.

Umów pokaz

Umów się na bezpłatny pokaz
drukarki 3D w Twojej firmie
lub w naszym showroomie.

Zapytaj o szczegóły

Masz pytania? Chcesz otrzymać
indywidualną ofertę? Porozmawiaj
ze specjalistą Stratasys

Specjalistyczne materiały

 • VeroDentPlus (MED 690)
 • VeroDent (MED 670)
 • VeroGlaze (MED 620)
 • Biokompatybilny (MED 610)


 
Żywice fotopolimerowe stworzone specjalnie do zastosowań w dentystyce, ortodoncji oraz w medycynie. Pozwalają uzyskać wyjątkową gładkość powierzchni.

Dowiedz się więcej

 • VeroWhite
 • VeroMagenta


 
Sztywne materiały doskonałe do imitacji dziąseł, korzeni zębowych lub innych elementów modeli anatomicznych. Znajdują zastosowanie w prototypowaniu urządzeń chirurgicznych i tworzeniu oprzyrządowania medycznego.

Dowiedz się więcej

 • TangoPlus
 • TangoBlackPlus

 

Materiały gumopodobne pozwalają odwzorować miękką powierzchnię skóry, mogą imitować ludzkie tkanki. Dzięki temu nadają się do realistycznych modeli medycznych.

Dowiedz się więcej

Materiały gumopodobne o różnych właściwościach oraz pełna gama kolorystyczna odcieni zębów.
 
Zaawansowane drukarki 3D Stratasys dają możliwość mieszania kilku materiałów w celu otrzymania właściwości spoza oferty dedykowanej.

Dowiedz się więcej
Technologia PolyJet
Ogranicza nas tylko wyobraźnia

Precyzyjne wytwarzanie z żywic światłoutwardzalnych pozwala uzyskać efekty, które są niemożliwe do osiągniecia w innych metodach wytwarzania. Dowiedz się więcej na temat drukowania 3D w technologii PolyJet.

Więcej >

Objet Studio
edytuj, zarządzaj, drukuj

Objet Studio to intuicyjne oprogramowanie, które zaraz po wgraniu projektu 3D wyświetli informacje o planowanym zużyciu materiału i czasie wydruku. Oprogramowanie automatycznie generuje podpory i umożliwia łatwą orientację modeli na stole roboczym.

Dowiedz się więcej

Pobierz specyfikację Stratasys Objet 260 Dental
i Objet 260 / 500 Dental Selection

Pobierz specyfikację

Poznaj zastosowania drukarek 3D Stratasys

Galeria wydruków

Polecane produkty tej marki