fbpx
Zamów próbny wydruk
Odwiedź nas na FB
Zapraszamy na bloga

Bezpłatny wydruk 3D

Otrzymaj darmowy wydruk 3D wykonany z materiałów dentystycznych.

Wypełnij formularz kontaktowy lub napisz na: daniel.dulian@druk3d.cx

formlabs logo partner

Chcę otrzymać wydruk
*Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę CadXpert z siedzibą w Krakowie przy ul. Ciepłowniczej 23 w celu przedstawienia informacji handlowych telefonicznie lub e-mailowo. Poznaj swoje prawa: Polityka prywatności.


Masz więcej czasu lub pracujesz z domu?

Nie masz możliwości umówienia się na spotkanie i sprawdzenia właściwości druku 3D? Wykorzystaj ten czas na naukę i poznanie nowych rozwiązań. Otrzymaj darmowy wydruk próbny – bez wychodzenia z domu!

Posiadasz własny model do wydruku testowego?
Wyślij plik mailowo na: daniel.dulian@druk3d.cx lub skonsultuj się: +48 533 344 469

Stomatologia cyfrowa z precyzyjną drukarką 3D

Formlabs Form 3 to precyzyjna drukarka 3D wykorzystująca technologię LFS (Low Force Stereolithography™) do drukowania produktów dentystycznych, takich jak modele łuków zębowych, szyny, aparaty retencyjne lub szablony chirurgiczne. Użytkownik ma możliwość wyboru wysokości warstwy: 25 mikrometrów dla ultraprecyzyjnego druku 3D lub 300 mikrometrów, gdy liczy się szybkość wykonania modelu (nawet siedem łuków poniżej trzech godzin). Drukarka Form 3 nie wymaga specjalistycznych umiejętności do obsługi, a zmiana materiału drukującego jest czysta i bezpieczna, dzięki zastosowaniu wymiennych cartridge’y z żywicą.

Otrzymaj bezpłatny wydruk 3D. Sprawdź precyzję drukarki 3D Formlabs Form 3. Zamów próbkę lub zapytaj o darmowy wydruk własnego modelu.

Formlabs Form 3 do zastosowań w stomatologii

Dostępne materiały dentystyczne

Żywica Standard Grey
Zastosowanie: możliwość drukowania modeli ortodontycznych bezpośrednio w gabinecie oraz wykorzystania ich do produkcji elementów w urządzeniu do formowania próżniowego.
Form Dent

Żywica Dental Model
Zastosowanie: nadaje się do drukowania precyzyjnych modeli dentystycznych. Gładkie wykończenie powierzchni, twardość i kolor podobny do gipsu ułatwiają przejście z produkcji modelu analogowego na cyfrowy. Idealny materiał do tworzenia protez szkieletowych.
Dental

Żywica Castable Wax
Zastosowanie: przetestowana przez techników dentystycznych, aby spełnić najwyższe wymagania pasowności linii preparacji oraz czystego bezresztkowego wypalenia materiału.
castable-wax-dental

Żywica Dental SG
Zastosowanie: możliwy do sterylizacji, biokompatybilny materiał umożliwia precyzyjne drukowanie 3D zaprojektowanych cyfrowo szablonów chirurgicznych przy niewielkich nakładach finansowych.
Dental SG 1Żywica Dental LT Clear
Zastosowanie: biokompatybilność klasy IIa umożliwia wydajną produkcję szyn, aparatów retencyjnych i innych elementów ortodontycznych. Żywicę Dental LT Clear cechuje wysoka wytrzymałość, odporność na pęknięcia i możliwość wypolerowania do uzyskania wysokiej optycznej przejrzystości elementu końcowego.
Dental LT Clear

Skorzystaj z okazji i zamów bezpłatny wydruk z materiałów dentystycznych już teraz!

Chcę otrzymać wydruk

dent-prints

Poznaj więcej zastosowań druku 3D w stomatologii

Zobacz więcej >