fbpx
Zamów próbny wydruk
Odwiedź nas na FB
Zapraszamy na bloga

Pobierz demo oprogramowania PreForm

Pobierz wersję demo oprogramowania PreForm i sprawdź jego funkcje.

  • Wgraj swój model 3D
  • Sprawdź funkcje oprogramowania
  • Oblicz zwrot z inwestycji
Pobierz za darmo
*Zgadzam się na kontakt e-mailowy lub telefoniczny przedstawiciela firmy CADXPERT w celu przedstawienia informacji handlowych.


Optymalizacja modeli do druku 3D jeszcze nigdy nie była tak prosta

Zaprojektuj obiekt w dowolnym oprogramowaniu CAD. Wygeneruj plik w formacie STL lub OBJ i wgraj plik do oprogramowania PreForm. Zoptymalizujesz swój model w kilka minut, a program automatycznie sprawdzi poprawność pliku.
 
PreForm został zintegrowany z najpopularniejszymi programami CAD, by ułatwić proces modelowania do druku 3D.
 
partnerzy preform

Pobierz za darmo oprogramowanie PreForm i sprawdź wszystkie jego funkcje

Pobierz teraz

Intuicyjna i przyjemna obsługa

Prosty i wygodny interfejs poprowadzi Cię przez cały proces optymalizacji modelu do druku 3D na drukarkach Formlabs. Algorytmy odpowiadają za orientację modelu i ustawianie podpór, ale na każdym etapie możesz wprowadzić własne ustawienia.
 

Zmienna wysokość warstwy – szybszy wydruk, bez strat jakości

adaptive layer preformAdaptive layer thickness dla drukarek 3D Form 3/Form 3B to ustawienie, które równoważy szybkość i jakość druku. Gdy PreForm wykryje w geometrii naszego modelu krzywe, skosy i inne cechy, które muszą zostać wydrukowane w niższej warstwie, automatycznie dostosuje parametry druku. Gdy oprogramowanie wykryje ściany, kolumny i inne pionowe elementy, które można wydrukować w jednym, dużym kawałku, automatycznie zwiększy wysokość warstwy. PreForm płynnie przechodzi z jednej warstwy do drugiej, więc nie zauważymy nagłych skoków grubości. W ten sposób, nie tracąc na rozdzielczości, skracamy czas drukowania.

 

 
Obecnie (17.08.2020) żywice, które mają dostęp do opcji adaptive layer thickness to: Black, Castable Wax, Clear, Grey, High Temp. Kolejne żywice już wkrótce.

Zdalne sterowanie za pomocą aplikacji Dashboard

Doskonałe rozwiązanie dla zespołów i firm. Za pomocą webowej aplikacji Dashboard możesz dodatkowo uruchamiać wydruki zdalnie ze swojego telefonu, zarządzać kolejką wydruków i pracą swojego zespołu.
 
dashboard preform

Pobierz za darmo oprogramowanie PreForm i sprawdź wszystkie jego funkcje

Pobierz teraz