fbpx
Zamów próbny wydruk
Odwiedź nas na FB
Zapraszamy na bloga

Pobierz poradnik

Bezpłatny e-book: “Drukowanie 3D tymczasowych koron i mostów na podstawie skanu 3D”

Z tego poradnika dowiesz się:

  • jakie urządzenia są potrzebne do produkcji tymczasowych koron i mostów
  • jak przebiega proces drukowania z żywicy Temporary CB
Wypełnij formularz, aby pobrać
*Zgadzam się na kontakt e-mailowy lub telefoniczny przedstawiciela firmy CADXPERT w celu przedstawienia informacji handlowych.


Dowiedz się, jak krok po kroku wygląda proces wytwarzania tymczasowych koron i mostów z użyciem skanera 3D i drukarki 3D.

temporary cb wydruk

Żywica Temporary CB to materiał fotopolimerowy do druku 3D w technologii SLA/LFS na drukarkach 3D Formlabs Form 3B. Żywica uzyskała certyfikat biokompatybilności o klasie IIa i jest dopuszczona do kontaktu z ludzką tkanką przez okres 12 miesięcy. Materiał do druku jest dostępny w 4 odcieniach VITA (A2, A3, B1, C2).

Technologia SLA/LFS – technologia druku 3D polegająca na utwardzaniu żywic fotopolimerowych warstwa po warstwie za pomocą wiązki lasera. Technologia SLA (stereolitografia) to jedna z bardziej precyzyjnych technologii druku 3D. W przypadku stomatologicznej drukarki 3D Formlabs Form 3B mówimy o technologii LFS (Low Force Stereolithography). Jest to udoskonalona wersja metody SLA, w której grubość wiązki lasera wynosi zaledwie 85 mikrometrów, a najniższa warstwa z jaką możemy drukować to 25 mikrometrów.

Skaner 3D marki DOF oraz drukarka 3D Formlabs Form 3B

Pobierz bezpłatnie poradnik i dowiedz się więcej

Pobierz teraz