fbpx
shop-icon
temp-cb-pobranie

Pobierz poradnik

Bezpłatny e-book: “Drukowanie 3D tymczasowych koron i mostów na podstawie skanu 3D”

Z tego poradnika dowiesz się:

 • jakie urządzenia są potrzebne do produkcji tymczasowych koron i mostów
 • jak przebiega proces drukowania z żywicy Temporary CB

  *Zgadzam się na wysyłanie newslettera z informacjami o drukarkach i skanerach 3D. Sprawdź Politykę prywatności..

  *Zgadzam się na kontakt e-mailowy lub telefoniczny przedstawiciela firmy CADXPERT w celu przedstawienia informacji handlowych.

  Dowiedz się, jak krok po kroku wygląda proces wytwarzania tymczasowych koron i mostów z użyciem skanera 3D i drukarki 3D.

  temporary cb wydruk

  Żywica Temporary CB to materiał fotopolimerowy do druku 3D w technologii SLA/LFS na drukarkach 3D Formlabs Form 3B. Żywica uzyskała certyfikat biokompatybilności o klasie IIa i jest dopuszczona do kontaktu z ludzką tkanką przez okres 12 miesięcy. Materiał do druku jest dostępny w 4 odcieniach VITA (A2, A3, B1, C2).

  Technologia SLA/LFS – technologia druku 3D polegająca na utwardzaniu żywic fotopolimerowych warstwa po warstwie za pomocą wiązki lasera. Technologia SLA (stereolitografia) to jedna z bardziej precyzyjnych technologii druku 3D. W przypadku stomatologicznej drukarki 3D Formlabs Form 3B mówimy o technologii LFS (Low Force Stereolithography). Jest to udoskonalona wersja metody SLA, w której grubość wiązki lasera wynosi zaledwie 85 mikrometrów, a najniższa warstwa z jaką możemy drukować to 25 mikrometrów.

  skaner 3d dof edge + formlabs form 3B

  Skaner 3D marki DOF oraz drukarka 3D Formlabs Form 3B

  Pobierz bezpłatnie poradnik i dowiedz się więcej

  Pobierz teraz