fbpx
shop-icon

Spotkajmy się na Targach ITM Industry Europe 2024

4-7 czerwca w Poznaniu odbędą się międzynarodowe targi przemysłu ITM Industry Europe. To duże wydarzenie na skalę Europy Środkowo-Wschodniej, które przyciąga firmy działające na sposoby powiązane z przemysłem 4.0. CadXpert będzie miał okazję ponownie zaprezentować technologiczne rozwiązania druku 3D i opowiedzieć o ofercie druku usługowego.

ITM Industry Europe ma miejsce jak co roku na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. Dzięki obecności CadXpert odwiedzający będą mogli zapoznać się z najnowszymi trendami w technologiach przyrostowych wytwarzania, zobaczyć urządzenia wiodących producentów i dotknąć wydruków z termoplastów czy metalu.

Misja CadXpert dla przemysłu

W CadXpert naszym zadaniem jest przeanalizowanie sytuacji klienta i znalezienie odpowiedniego rozwiązania druku 3D – w postaci drukarki albo usługi druku. Takie nastawienie zabieramy ze sobą na targi ITM Industry. Dlatego z naszymi konsultantami będziesz mógł:

 • zobaczyć, gdzie w twoich procesach można zastosować druk 3D.
 • lepiej zrozumieć różne technologie druku – na żywych przykładach wydruków i urządzeń.
 • policzyć zwrot z inwestycji w drukarkę 3D lub druk 3D usługowy.
 • poznać dopasowaną do twojej sytuacji ofertę. 

Zależy nam, żeby technologie druku 3D stały się odpowiedzią na potrzeby wytwarzania i projektowania w przemyśle. Mamy ponad 10 lat doświadczenia w rozwijającej się branży, a nasi konsultanci promują i wdrażają druk 3D w firmach w całej Polsce.

O czym opowiemy na Targach ITM Industry Europe 2024?

Formlabs Form 4

Na targach ITM Industry będziesz mógł poznać najnowszą drukarkę od Formlabs, Form 4, która pozwala na kilkukrotnie szybsze drukowanie z żywic światłoczułych. Pełen, precyzyjny wydruk w dwie godziny jest teraz możliwy na tym desktopowym, oszczędnym urządzeniu. Zobacz, jak działa na naszym stoisku.

Usługi Druku 3D 

W ramach promocji usług druku 3D dla przemysłu opowiemy także o naszym procesie, w ramach którego jesteśmy w stanie zaprojektować element, zoptymalizować jego geometrię, dobrać technologię wytwarzania i dostarczyć gotowych wydruków po obróbce końcowej.

Druk 3D z metalu

Ważnym elementem targowej oferty CadXpert będzie także druk 3D z metalu. Nasza współpraca z Bright Laser Technologies zaowocowała wkroczeniem na rynek polski drukarek 3D do metalu w technologii SLM (Selective Laser Melting) – od badawczo-rozwojowych dla mniejszych firm i uczelni po wielkogabarytowe dla przemysłu ciężkiego.

Spotkaj konsultantów CadXpert – dlaczego warto?

Targi to przestrzeń do podjęcia rozwojowej rozmowy o wykorzystaniu przyrostowych technologii wytwarzania. Dzięki spotkaniom z ekspertami będziesz mógł lepiej zrozumieć oszczędność, jaką niesie druk 3D, i sprawdzić, czy twoja firma może skorzystać z innowacji w tym obszarze.

 • Jesteśmy dystrybutorem rozwiązań przemysłowego druku 3D – od 10 lat pracujemy z przemysłem w dostarczaniu technologii topowych producentów. 
 • Świadczymy usługi druku w wielu technologiach i materiałach.
 • Wytwarzanie przyrostowe ma wiele twarzy. Potrafimy dostosować metodę do twojego zapotrzebowania – dotąd przeprowadziliśmy dziesiątki audytów zastosowań.
 • Wskażemy ci dokładne oszczędności, jakie osiągniesz na pojedynczych wytwarzanych przyrostowo częściach. 
 • Przekonasz się, że druk 3D będzie pomocny także w twojej branży. Pracujemy z  producentami części i narzędzi, branżą automotive, RTV i AGD, przemysłem kolejowym, lotniczym i zbrojeniowym. Zobacz, jak pasujemy do twojego sektora!
 • Na targach zobaczysz na żywo maszyny firm Stratasys, Formlabs i UltiMaker.
 • Mamy dane z autentycznych wdrożeń. Poznasz nasze przypadki użycia druku 3D.
 • Na ITM Industry usłyszysz o nowościach rynku druku 3D. 
 • Skorzystasz też z naszych najnowszych promocji.

Zainteresowany? Skontaktuj się z nami

Jeśli chciałbyś spotkać naszych konsultantów druku 3D na targach ITM Industry Europe w dniach 4-7 czerwca 2024 r., napisz do nas. Będziemy mogli umówić się na spotkanie i otrzymasz od nas bezpłatne zaproszenie na targi.

Druk 3D i rozwiązania przemysłu 4.0 to obszar naszej codziennej pracy. Jeśli szukasz odpowiedzi na pytania z tej dziedziny, skontaktuj się z nami. Jesteśmy na targach, żeby pomóc wdrożyć druk 3D w twoim konkretnym przypadku!