fbpx
shop-icon

[Webinarium] Pokaz na żywo drukarki Stratasys J5 DentaJet. Aktualności, opinie użytkowników systemu

Zobacz nagranie webinarium

Zapraszamy na pokaz na żywo drukarki 3D Stratasys J5 DentaJet. Zobacz i dowiedz się więcej o najbardziej zaawansowanej technologii druku 3D dla stomatologii – PolyJet. Weź udział w wydarzeniu online 12 lipca (wtorek) o godz. 16:00.

O webinarium

Drukarka 3D Stratasys J55 DentaJet odpowiedzią na potrzeby laboratoriów dentystycznych, pracowni protetycznych oraz gabinetów stomatologicznych.

Zapraszamy na pokaz na żywo drukarki 3D Stratasys J5 DentaJet. Zobacz i dowiedz się więcej o najbardziej zaawansowanej technologii druku 3D dla stomatologii – PolyJet.

Drukarka Stratasys J5 DentaJet została skonstruowana tak, aby spełniać potrzeby zarówno dużych laboratoriów dentystycznych, jak i mniejszych pracowni protetycznych oraz gabinetów stomatologicznych. Stratasys J5 DentaJet posiada cechy i możliwości najbardziej zaawansowanych systemów z serii J, zachowując przy tym kompaktową konstrukcję i cechuje się optymalnym stosunkiem ceny do jakości. Jest wysokowydajna, precyzyjna i ma uniwersalne zastosowanie. Zaproszeni goście wypowiedzą się na temat swoich doświadczeń związanych z użytkowaniem systemu drukującego.

Agenda

1. Pokaz drukarki Stratasys J5 DentaJet na żywo.

2. Zastosowanie technologii PolyJet w stomatologii.

3. Tryb HighSpeed – przyspieszenie procesu druku

4. Omówienie nowych materiałów.

5. Wdrożenia w gabinetach stomatologicznych i laboratoriach.

6. Opinie użytkowników drukarki

7. Pytania i odpowiedzi.

Prelegent

Daniel Dulian - edit

Daniel Dulian — ukończył studia magisterskie na kierunku Wirtualizacja procesów technologicznych na Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie. Od wielu lat zawodowo i prywatnie związany z branżą medyczną. Swoje zamiłowanie do wirtualnych technologii przenosi w świat nowoczesnej stomatologii.

Otrzymaj link do nagrania

Wypełnij formularz – na podany adres e-mail wyślemy link z nagraniem webinarium.


LOGO akademiaRBG

Sprawdź pozostałe szkolenia i warsztaty z cyklu Akademia Druku 3D Zobacz więcej >