fbpx
shop-icon

Bezpłatny webinar: Pokaz na żywo.
Drukarki 3D z serii MakerBot METHOD

Otrzymaj dostęp do nagrania

Wszystko, co trzeba wiedzieć o drukarce 3D MakerBot METHOD X. Zapraszamy na kolejne szkolenie online w ramach CadXpert – Akademii Druku 3D. Podczas webinarium zaprezentujemy najnowszą serię drukarek 3D MakerBot METHOD FDM oraz opowiemy, jak z jej pomocą zwiększyć produktywność zakładu przemysłowego.

EDIT: To szkolenie już się odbyło, ale możesz otrzymać link do nagrania.

Wypełnij formularz i otrzymaj bezpłatny dostęp do nagrania

Zobacz nagranie

O szkoleniu online

Seria drukarek 3D MakerBot METHOD to urządzenia, które zapewniają przemysłową jakość druku w kompaktowej wersji. Podgrzewana komora robocza z cyrkulacją powietrza, elastyczny stół roboczy na platformie magnetycznej, szczelny układ dostarczania materiału oraz system podwójnych ekstruderów – co jeszcze skrywają najnowsze drukarki 3D MakerBot? Zapraszamy na prezentację online urządzenia METHOD X. Podczas webinarium podpowiemy, jak wybrać odpowiednią drukarkę 3D z serii MakerBot METHOD oraz z jakich materiałów możemy drukować.

makerbot method seria extrudery

Agenda

  1. Prezentacja drukarki 3D Makerbot Method X
  2. Przegląd materiałów do druku 3D
  3. Seria METHOD – jak używać wymiennych ekstruderów?
  4. Case Study – przemysłowe zastosowania drukarek 3D MakerBot METHOD
  5. Pytania i odpowiedzi.

O prelegencie

kinga-szeliga
Kinga Szeliga — interesuje się innowacyjnymi metodami wytwórczymi i systemami zarządzania procesami produkcyjnymi. Ukończyła studia na kierunku zarządzanie i inżynieria produkcji. Zajmuje się konsultingiem w zakresie technologii druku 3D. Pomaga firmom wdrażać nowe technologie i czerpać z nich jak najwięcej korzyści.

Wypełnij formularz i otrzymaj bezpłatny dostęp do nagrania

Zobacz nagranie

 

LOGO akademiaRBG
Sprawdź pozostałe szkolenia i warsztaty z cyklu Akademia Druku 3D
Zobacz więcej >

method_x
Zamów bezpłatny wydruk próbny

Przekonaj się o jakości druku 3D MakerBot METHOD X. Otrzymaj bezpłatny wydruk próbny lub zapytaj o druk własnego modelu. Porównaj technologie druku 3D. Sprawdź właściwości materiałów. Zamów teraz

Zamów wydruk próbny

Proponowane posty

Proponowane posty