fbpx
shop-icon

Skanery 3D

Sprawdź ofertę skanerów 3D
inżynieryjnych i dentystycznych.

Możesz zapytać o ofertę, a doradzimy rozwiązania:

Zapytaj o ofertę
Skanery 3D Shining3D

Skanery 3D Shining 3D

Shining 3D oferuje skanery 3D do profesjonalnych zastosowań z precyzją nawet 0,005mm (np. w przemyśle, branży automotive itd.). Są to urządzenia pracujące w technologii światła strukturalnego oraz skanery laserowe. Urządzenia zaprojektowane są w celu dokładnego i szybkiego pomiaru danych do modelu 3D. Do obróbki zeskanowanych modeli 3D służy dedykowane, intuicyjne oprogramowanie, które jest oferowane w zestawie ze skanerem 3D. Jesteśmy bezpośrednim dystrybutorem skanerów 3D Shining 3D w Polsce.

Skanery 3D FARO

Skanery 3D FARO zbierają precyzyjne dane o dużych obiektach, przestrzeniach i budynkach (np. wymiary budynków, instalacje rurową itd.), a następnie zapisują wszystkie informacje w formie cyfrowej w modelu 3D. Wykorzystywane są np. w zarządzaniu informacją na budowie, archiwizacją budynków czy inspekcją wymiarów.

Skanery 3D DOF

Wejdź w świat stomatologii cyfrowej ze skanerami 3D DOF. Skanery 3D zostały opracowane specjalnie do zastosowań w pracowniach protetycznych oraz ortodontycznych. Szeroki wybór modeli sprawia, że z urządzeń DOF mogą korzystać zarówno prywatne gabinety dentystyczne, jak i duże kliniki. Skanery 3D DOF łączą precyzję pomiaru danych z łatwością obsługi. Dzięki oprogramowaniu ScanApp uzyskanie cyfrowego modelu jest szybkie, intuicyjne i nie wymagające zaawansowanych umiejętności.

Skanery 3D RS Scan

Producent profesjonalnych, ortopedycznych skanerów 3D. Z urządzeń pomiarowych korzystają placówki medyczne,
gabinety fizjoterapeutów oraz pracownie ortopedyczne.

Chcesz wiedzieć więcej o skanerach 3D? Przeczytaj koniecznie