fbpx
shop-icon

Bezpłatne szkolenia online z cyklu:
Jak osiągnąć zwrot z inwestycji w druk 3D?

Otrzymaj dostęp do nagrań

Jak osiągnąć zwrot z inwestycji w druk 3D? to cykl szkoleń online w ramach CadXpert – Akademii Druku 3D. Podczas poszczególnych webinarów z tej serii dowiecie się Państwo, dlaczego warto zainwestować w druk 3D. Na szkoleniach omawiamy, jak technologie addytywne usprawniają procesy projektowe i produkcyjne oraz podpowiadamy, w jaki sposób oszczędzać dzięki wdrożeniu drukarki 3D w firmie.

EDIT: Te szkolenia już się odbyły, ale możesz otrzymać link do nagrań.

Wypełnij formularz i otrzymaj bezpłatny dostęp do nagrania

Zobacz nagranie

#1 Jak osiągnąć zwrot z inwestycji? Przemysłowe zastosowania drukarek 3D

roi-webinarPierwsze szkolenie online z serii, w którym dowiesz się, dlaczego druk 3D rozpowszechnił się w firmach produkcyjnych. Jakie możliwości dają technologie addytywne i ile to właściwie kosztuje? Podczas szkolenia online przedstawimy kilka wdrożeń drukarek 3D w firmach z różnych gałęzi przemysłu. Zaprezentujemy także przykładowe analizy RoI oraz podpowiemy, jak osiągnąć szybki zwrot z inwestycji w druk 3D.

#2 Jak osiągnąć zwrot z inwestycji? Drukarka 3D w łańcuchu dostaw

lancuch-dostaw-webinarCykl spotkań online, w których podpowiadamy, jak osiągnąć szybki zwrot z inwestycji w druk 3D. W drugiej odsłonie prezentujemy analizy RoI, skupiając się na łańcuchu dostaw w przedsiębiorstwie. Podczas webinaru opowiemy, jakie oszczędności wynikają z druku podzespołów i części zamiennych.

O prelegencie

Macik Broś
Maciej Broś — ekspert ds. druku 3D z żywic fotopolimerowych. Od ponad dwóch lat specjalizuje się w technologii SLA. Certyfikowany szkoleniowiec systemów Formlabs.

Wypełnij formularz i otrzymaj bezpłatny dostęp do nagrania

Zobacz nagranie