fbpx
shop-icon

Bezpłatny webinar: Jak sfinansować inwestycję
w technologię druku 3D?

Otrzymaj dostęp do nagrania

Zapraszamy do wzięcia udziału w kolejnym szkoleniu online z cyklu Akademia Druku 3D. Podczas webinarium przedstawimy możliwości finansowania zakupu drukarki 3D ze środków Unii Europejskiej oraz inne sposoby pozyskania budżetu na inwestycje w technologie przyrostowe.

EDIT: To szkolenie już się odbyło, ale możesz otrzymać link do nagrania.

Wypełnij formularz i otrzymaj bezpłatny dostęp do nagrania

Zobacz nagranie

O szkoleniu online

Często jedną z barier przed wdrożeniem drukarki 3D jest zbyt wysoki próg wejścia. Problem ten dotyczy zarówno firm z sektora MŚP, jak i dużych zakładów lub fabryk. W jaki sposób małe firmy mogą pozyskać fundusze na zakup desktopowej drukarki 3D? Jakie są możliwości sfinansowania inwestycji w przemysłowe i produkcyjne systemy druku 3D? Co powinien zrobić przedsiębiorca, który nie dysponuje budżetem na postawienie farmy drukarek 3D? Podczas tego szkolenia postaramy się przybliżyć możliwości sfinansowania inwestycji w technologie przyrostowe w różnych wariantach.

Program spotkania

  1. Dofinansowania z Funduszy Europejskich na rozwój. Programy dla MŚP i Uczelni Wyższych
  2. Dofinansowania dla osób fizycznych przy otwieraniu działalności związane z technologią druku 3D
  3. Pożyczki z Funduszy Europejskich
  4. Leasing drukarek 3D – możliwości kredytowania dla firm
  5. Zakup z oszczędnością – aktualne promocje i rabaty

O prelegencie

Tomasz-Kopec
Tomasz Kopeć — od ponad 10 lat związany z analityką rynku. Może pochwalić się bardzo dobrą znajomością prawa zamówień publicznych, specjalizuje się w przygotowywaniu ofert i weryfikowaniu dokumentacji przetargowej. W swojej karierze wielokrotnie wspierał firmy w optymalizacji procesów i generowaniu oszczędności.

Wypełnij formularz i otrzymaj bezpłatny dostęp do nagrania

Zobacz nagranie