fbpx
shop-icon
MakerBot - logo

Drukarka 3D
MakerBot SKETCH

Drukarka 3D dla edukacji.
Niezawodna. Bezpieczna. Innowacyjna.

Otrzymaj ofertę specjalną
Mbot_sketch
Gotowy zestaw do prowadzenia lekcji o drukowaniu 3D
 • Technologia druku 3D: FDM
 • obszar roboczy
  150 × 150 × 150 mm
 • rozdzielczość warstw
  100 – 400 mikronów

Drukarka 3D MakerBot SKETCH wykorzystuje technologię FDM (Fused Deposition Modeling). Urządzenie doskonale nadaje się do zastosowania w edukacji ze względu na bezpieczną i cichą pracę. Nowoczesne technologie takie jak druk 3D wspierają kreatywność, logiczne myślenie i są świetnym sposobem na naukę poprzez zabawę. Drukarka 3D w szkole służy do ćwiczenia umiejętności technicznych i promowania nauk ścisłych, a także do doskonalenia umiejętności pracy w grupie. Razem z dwiema drukarkami 3D MakereBot SKETCH otrzymasz wszystko, co jest potrzebne do poprowadzenia niezapomnianych zajęć, w tym dostęp do scenariuszy lekcyjnych przygotowanych przez nauczycieli z całego świata. Zadbaj o rozwój swoich uczniów, jak nigdy dotąd.

Sterowanie drukarką 3D odbywa się za pomocą dołączonego do zestawu oprogramowania MakerBot Print lub aplikacji mobilnej MakerBot Mobile. Nauczyciel może zarządzać kolejką wydruków swoich uczniów za pomocą aplikacji MakerBot Cloud™.

Skontaktuj się ze specjalistą

Wspieraj kreatywność swoich uczniów
z drukarką 3D MakerBot SKETCH

 • Kompletny zestaw dla szkół

  Zamów innowacyjny zestaw do swojej szkoły. W komplecie otrzymasz: 2 drukarki 3D MakerBot SKETCH, 6 szpul filamentu MakerBot PLA, 4 stoliki robocze, zestaw narzędzi do postprocessingu oraz dostęp do platformy MakerBot Cloud™.

 • Gotowe scenariusze zajęć

  Interaktywne treści, projekty, quizy i egzaminy opracowane przez certyfikowanych pedagogów dostępne w ramach programu MakerBot Certification™. Uzyskaj dostęp do gotowych scenariuszy lekcyjnych.

  plan-lekcji
 • Niezawodna, bezpieczna i intuicyjna drukarka 3D

  Za bezpieczeństwo odpowiada zamknięta komora robocza i filtr cząstek stałych; za niezawodność druku – podgrzewany i elastyczny stół roboczy, a za wygodę użytkowania dotykowy ekran z intuicyjnym interfacem.

Dodatkowe cechy

Pełne zaangażowanie w naukę

– Zestaw dwóch drukarek 3D oraz dostęp do edukacyjnych aplikacji sprawia, że każdy uczeń będzie mógł zaangażować się w proces drukowania 3D.
– Uczniowie mogą projektować modele 3D w darmowym internetowym programie Tinkercad, a następnie przesłać je bezpośrednio do drukarki 3D.

Szybki start w nowe technologie

– Wraz z drukarką 3D otrzymujesz gotowy plan zajęć z podziałem na tematy i stopień trudności dostosowany do wieku podopiecznych.

– A także dostęp do profesjonalnych szkoleń z obsługi drukarki 3D dla nauczycieli i uczniów z certyfikatem ISTE.

Wsparcie techniczne

Możesz liczyć na naszą pomoc na etapie wyboru drukarki 3D, a także po zakupie. Zapewniamy profesjonalne szkolenia, wsparcie techniczne oraz opiekę pogwarancyjną.

Poznaj korzyści wdrożenia drukarki 3D
MakerBot SKETCH

Bezpłatny wydruk

Dobierz darmowy zestaw wydruków
próbnych lub zapytaj o wydruk
własnego modelu.

Zamów wydruk

Umów pokaz

Umów się na bezpłatny pokaz
drukarki 3D w swojej szkole
lub w naszym showroomie.

Umów pokaz

Zapytaj o szczegóły

Masz pytania? Chcesz otrzymać
indywidualną ofertę? Porozmawiaj
ze specjalistą MakerBot

Skontaktuj się

Materiały obsługiwane przez MakerBot SKETCH

Tough PLA

Materiał do zastosowań inżynieryjnych o wytrzymałości większej niż ABS. Obiekty wykonane z Tough PLA cechują się dużą wytrzymałością mechaniczną oraz odpornością na uszkodzenia. Dla prawidłowego druku z filamentu zalecamy użycie specjalnego ekstrudera Tough PLA Smart Extruder+.

Dowiedz się więcej
PLA - materiał do druku 3D

Podstawowy materiał do druku w technologii FDM. Doskonały do prototypowania i tworzenia wytrzymałych modeli pokazowych. PLA to ekologiczny, w pełni biodegradowalny polimer uzyskiwany z mączki kukurydzianej. Drukuj w kolorze: filament dostępny w 18 barwach. Materiał nie jest toksyczny, dlatego doskonale nadaje się do użycia w szkole, biurze lub w domu.

Dowiedz się więcej
Drukarka 3D w eduakcji
Dowiedz się więcej, jak wykorzystać potencjał technologii drukowania 3D w swojej szkole. Nie wiesz, od czego zacząć? Umów się na spotkanie z naszym ekspertem, który pomoże dobrać najlepsze rozwiązanie.

Więcej >

makerbot edu
Darmowe oprogramowanie MakerBot Print. Przygotuj swój projekt do druku 3D.
Zaimportuj plik CAD i ustaw parametry
Program automatycznie rozmieści modele
Sprawdź, jak będzie przebiegał proces druku
Dowiedz się więcej
makerbot_importmakerbot_parametrymakerbot_estymacja

Pobierz specyfikację drukarki 3D MakerBot SKETCH

Pobierz specyfikację

With SKETCH, we are changing the way 3D printing is used in schools and advancing the possibilities of learning to boost student innovation.

- Nadav Goshen, CEO MakerBot

I have a suspicion many schools will find MakerBot Classroom irresistible at that price and level of function.

- Kerry Stevenson, fabbaloo.com

MakerBot is launching a new education-focused 3D printing package today which aims to give students better access to 3D tools in the classroom.

- Laura Griffiths, TCT Magazine

Galeria wydruków

Polecane produkty tej marki

Przeczytaj koniecznie