fbpx

Objet 30 Prime

Drukarka 3D do zaawansowanego prototypowania z wysoką precyzją

Otrzymaj ofertę
Zamów próbny wydruk
Odwiedź nas na FB
Zapraszamy na bloga

Bezkonkurencyjna precyzja i jakość powierzchni gwarantowane

 • Technologia druku 3D
  PolyJet
 • Przestrzeń robocza
  294 x 192 x 148,6 mm
 • Wysokość warstwy
  16 – 28 – 36 mikrometrów

Nowa odsłona w 2020 r. – drukarki 3D z serii Stratasys Objet 30 (v5)
Drukarka 3D Objet 30 Prime w technologii PolyJet to najbardziej precyzyjna maszyna w serii Stratasys Objet 30. Oferuje szeroki wybór materiałów do tworzenia prototypów i modeli, od których wymagane są specjalne właściwości. Twórz wytrzymałe modele do testów funkcjonalnych, o wysokiej udarności, odporne na wysoką temperaturę, zawierające elementy przezroczyste lub miękkie w dotyku, a także wydruki z materiałów biokompatybilnych. Skróć łańcuch dostaw i czas potrzebny na doskonalenie produktu, wykonując prototypy bezpośrednio w siedzibie swojej firmy. Dzięki ergonomicznej budowie, cichej i bezpiecznej pracy urządzenie może być wykorzystywane bezpośrednio w biurze projektowym. Drukarka 3D łączy wyjątkowe możliwości prototypowania z prostotą użytkowania. Urządzenie polecane do prototypowania towarów konsumpcyjnych, elektroniki, przyrządów medycznych i tysięcy innych produktów.

 • Precyzja technologii PolyJet®

  Technologia PolyJet polega na drukowaniu 3D żywicą fotopolimerową utwardzaną światłem UV. Płynny materiał jest nanoszony warstwa po warstwie według geometrii obiektu. Jest to jedna z najbardziej precyzyjnych metod przyrostowych.

 • Szeroki wybór materiałów

  13 materiałów do tworzenia wydruków imitujących finalne produkty lub przeznaczonych do testowania funkcjonalnego. Materiały sztywne, przezroczyste, biokompatybilne, odporne na ciepło oraz gumopodobne.

 • 3 tryby drukowania

  Objet 30 Prime drukuje w 3 trybach do wyboru, które pozwalają na szybkie i ekonomiczne wytwarzanie lub drukowanie z najwyższą precyzją. Dobierz parametry według swoich potrzeb produkcyjnych.

Najważniejsze zalety drukarki 3D Objet 30 Prime

 • Wysokość warstwy wynosi 0,016 mm (0,028 mm dla materiału Tango)
 • Dokładność wymiarowa w druku z materiałów sztywnych (Vero): dla modeli o wielkości poniżej 100 mm wynosi ±100μ; powyżej 100 mm wynosi ±200 μ lub ±0,06% długości części, w zależności od tego, która wartość jest większa.
 • Możliwość wyboru 3 trybów pracy:
  High quality z rozdzielczością 16 mikrometrów
  High speed z rozdzielczością 28 mikrometrów
  Draft z rozdzielczością 36 mikrometrów
 • Urządzenie dzięki cichej pracy może być wdrożone bezpośrednio w biurze lub pracowni projektowej
 • Wysoka wydajność przy niewielkich wymiarach urządzenia to szybki zwrot z inwestycji
 • Idealna drukarka 3D do prototypowania narzędzi produkcyjnych, towarów konsumpcyjnych, elektroniki użytkowej, urządzeń medycznych, opakowań i innych
 • Szybkie i łatwe czyszczenie elementów z materiału podporowego dzięki dedykowanej myjce ciśnieniowej
 • Wyraźne detale oraz wysoka jakość powierzchni gwarantowane w technologii PolyJet

Poznaj korzyści wdrożenia
drukarki 3D Stratasys Objet 30 Prime

Bezpłatny wydruk

Dobierz darmowy zestaw wydruków
próbnych lub zapytaj o wydruk
własnego modelu.

Umów pokaz

Umów się na bezpłatny pokaz
drukarki 3D w Twojej firmie
lub w naszym showroomie.

Zapytaj o szczegóły

Masz pytania? Chcesz otrzymać
indywidualną ofertę? Porozmawiaj
ze specjalistą Stratasys

Materiały do druku 3D obsługiwane przez Objet 30 Prime

 • VeroWhitePlus (RGD835)
 • VeroGray (RGD850)
 • VeroBlue (RGD840)
 • VeroBlackPlus (RGD875)

 
Materiały doskonałe do tworzenia prototypów zbliżonych wyglądem do finalnego produktu oraz do produkcji gadżetów i komponentów do urządzeń elektronicznych. Dostępne kolory to: biały, szary, niebieski oraz czarny. Materiał podporowy wypłukiwany wodą pod ciśnieniem (SUP705) oraz materiał rozpuszczalny (SUP706).

Dowiedz się więcej

Draft Grey
 
Ekonomiczny materiał stworzony do szybkiego prototypowania w technologii PolyJet. Żywica pozwala na drukowanie wstępnych wersji i modeli koncepcyjnych, np. do weryfikacji pasowności lub poprawności projektu CAD. Draft Grey to szybkie prototypowanie z wysoką precyzją w niższej cenie.

Dowiedz się więcej
 • VeroClear
 • RGD720

 
Materiały pozwalające na druk całkowicie przezroczystych (VeroClear) lub przepuszczających światło (RGD720) modeli. Do wytwarzania detali imitujących szkło. Materiały znajdują zastosowanie w produkcji okularów, osłon, kloszy, modeli medycznych.

Dowiedz się więcej
 • Rigur (RGD450)
 • Durus (RDG430)

 
Materiały o właściwościach odpowiadających właściwościom polipropylenu. Polecane do prototypowania pojemników i opakowań, aplikacji zatrzaskowych, zawiasów i części ruchomych, komponentów do samochodów i urządzeń elektronicznych.

Dowiedz się więcej

RGD525
 
Materiał odporny na wysoką temperaturę, do zastosowań w formowaniu wtryskowym. Zachowuje wyjątkową dokładność wymiarową nawet pod wpływem działania ciepłej wody lub powietrza. Odporny na działanie promieni słonecznych – może być wykorzystywany do produkcji elementów montowanych na zewnątrz.

Dowiedz się więcej
 • TangoBlack
 • TangoGray

 
Materiały do wytwarzania realistycznych prototypów o elastycznych, gumowych właściwościach. Rodzina żywic Tango symuluje miękkie powłoki dotykowe, powierzchnie antypoślizgowe, gumowe obramowania, uszczelki. Nadaje się do tworzenia gumowych przedmiotów, podeszew butów lub opakowań.

Dowiedz się więcej

MED610
 
Materiał posiadający pięć certyfikatów w zakresie biokompatybilności. Dopuszczony do zastosowań w medycynie i stomatologii. Wydruki charakteryzują się wysoką stabilnością wymiarową oraz bezbarwną przezroczystością.

Dowiedz się więcej
Rozpuszczalny materiał podporowy

Dzięki automatycznej myjce ograniczysz czas potrzebny na wykańczanie modeli do minimum. Rozpuszczalny materiał podporowy pozwala wytwarzać bardziej skomplikowane geometrycznie modele, a cyrkulacja wody sprawia, że podpory wypłukują się z każdego zakątka wydruku.

Więcej >

GrabCAD Print
od modelu CAD do wydruku 3D

Łatwe w obsłudze i intuicyjne oprogramowanie pomaga przygotować model do idealnego wydruku 3D. Software został wyposażony w wiele domyślnych ustawień i powiadomień, które ułatwiają pracę. GrabCAD Print generuje szczegółowy podgląd modelu, widok stołu roboczego i podział na warstwy.

Dowiedz się więcej

Specyfikacja drukarki 3D Stratasys Objet 30 Prime

Pobierz pełną specyfikację

Galeria wydruków

Polecane produkty tej marki

Przeczytaj koniecznie