fbpx

Objet 30 Pro

Drukarka 3D do precyzyjnego prototypowania

Otrzymaj ofertę
Zamów próbny wydruk
Odwiedź nas na FB
Zapraszamy na bloga

Uzyskaj nowy poziom w szybkim prototypowaniu

 • Technologia druku 3D:
  PolyJet
 • Przestrzeń robocza
  294 x 192 x 148,6 mm
 • wysokość warstwy
  16 – 28 mikrometrów

Nowa odsłona w 2020 r. – drukarki 3D z serii Stratasys Objet 30 (v5)
Zdobądź przewagę, drukując z niespotykaną precyzją, którą gwarantuje drukarka 3D Stratasys Objet 30 Pro. Twórz modele, od których wymagana jest wysoka dokładność wymiarowa oraz gładkość powierzchni. Drukarka 3D wykorzystuje 9 różnych materiałów m.in. przezroczystych, imitujących polipropylen lub materiały o podwyższonej odporności temperaturowej. Technologia PolyJet umożliwia drukowanie nawet cienkich ścian. Warstwa o wysokości 28 mikronów zapewni najwyższą jakość drukowanych modeli, a różnorodne materiały gwarantują doskonałą funkcjonalność tworzonych prototypów. Dzięki ergonomicznej budowie, cichej i bezpiecznej pracy urządzenie może być wykorzystywane bezpośrednio w biurze projektowym. Drukarka 3D łączy wyjątkowe możliwości prototypowania z prostotą użytkowania.

 • Precyzja technologii PolyJet®

  Technologia PolyJet polega na drukowaniu 3D żywicą fotopolimerową utwardzaną światłem UV. Płynny materiał jest nanoszony warstwa po warstwie według geometrii obiektu. Jest to jedna z najbardziej precyzyjnych metod przyrostowych.

 • 9 materiałów do druku 3D

  Korzystaj z 9 materiałów do tworzenia wydruków imitujących finalne produkty lub przeznaczonych do testowania funkcjonalnego. Wytwarzaj przezroczyste modele lub elementy o właściwościach polipropylenu.

 • Bezproblemowa obsługa

  Obsługa drukarki 3D nie wymaga specjalistycznych umiejętności. Do pracy wystarczy krótkie szkolenie prowadzone przez specjalistów w siedzibie klienta. Urządzenie jest bezpieczne i wygodne w eksploatacji.

Najważniejsze zalety drukarki 3D Objet 30 Pro

 • Wysokość warstwy wynosi 0,028 mm (oraz 0,016 mm dla materiału VeroClear)
 • Dokładność wymiarowa w druku z materiałów sztywnych (Vero): dla modeli o wielkości poniżej 100 mm wynosi ±100μ; powyżej 100 mm wynosi ±200 μ lub ±0,06% długości części, w zależności od tego, która wartość jest większa.
 • Wysoka wydajność przy niewielkich wymiarach urządzenia to szybki zwrot z inwestycji
 • Idealna drukarka 3D do prototypowania narzędzi, towarów konsumpcyjnych, elektroniki użytkowej, opakowań i innych
 • Szybkie i łatwe czyszczenie elementów z materiału podporowego dzięki dedykowanej myjce ciśnieniowej
 • Wyraźne detale oraz wysoka jakość powierzchni gwarantowane w technologii PolyJet

Poznaj korzyści wdrożenia
drukarki 3D Stratasys Objet 30 Pro

Bezpłatny wydruk

Dobierz darmowy zestaw wydruków
próbnych lub zapytaj o wydruk
własnego modelu.

Umów pokaz

Umów się na bezpłatny pokaz
drukarki 3D w Twojej firmie
lub w naszym showroomie.

Zapytaj o szczegóły

Masz pytania? Chcesz otrzymać
indywidualną ofertę? Porozmawiaj
ze specjalistą Stratasys

Materiały do druku 3D obsługiwane przez Objet 30 Pro

 • VeroWhitePlus (RGD835)
 • VeroGray (RGD850)
 • VeroBlue (RGD840)
 • VeroBlackPlus (RGD875)

 
Materiały doskonałe do tworzenia prototypów zbliżonych wyglądem do finalnego produktu oraz do produkcji gadżetów i komponentów do urządzeń elektronicznych. Dostępne w kolorze białym, szarym, niebieskim i czarnym.

Dowiedz się więcej

Draft Grey
 
Ekonomiczny materiał stworzony do szybkiego prototypowania w technologii PolyJet. Żywica pozwala na drukowanie wstępnych wersji i modeli koncepcyjnych, np. do weryfikacji pasowności lub poprawności projektu CAD. Draft Grey to szybkie prototypowanie z wysoką precyzją w niższej cenie.

Dowiedz się więcej

VeroClear
 
Materiał pozwalający na druk całkowicie przezroczystych modeli. Przeznaczony do wytwarzania detali imitujących szkło. VeroClear znajduje zastosowanie w produkcji dóbr konsumenckich, osłon, kloszy, modeli medycznych.

Dowiedz się więcej
 • Rigur
 • Durus

 
Materiały o właściwościach odpowiadających właściwościom polipropylenu. Polecane do prototypowania pojemników i opakowań, aplikacji zatrzaskowych, zawiasów i części ruchomych, komponentów do samochodów i urządzeń elektronicznych.

Dowiedz się więcej

RGD525
 
Materiał odporny na wysoką temperaturę, do zastosowań w formowaniu wtryskowym. Zachowuje wyjątkową dokładność wymiarową nawet pod wpływem działania ciepłej wody lub powietrza. Odporny na działanie promieni słonecznych – może być wykorzystywany do produkcji elementów montowanych na zewnątrz.

Dowiedz się więcej
Rozpuszczalny materiał podporowy

Dzięki automatycznej myjce ograniczysz czas potrzebny na wykańczanie modeli do minimum. Rozpuszczalny materiał podporowy pozwala wytwarzać bardziej skomplikowane geometrycznie modele, a cyrkulacja wody sprawia, że podpory wypłukują się z każdego zakątka modelu.

Więcej >

GrabCAD Print
od modelu CAD do wydruku 3D

Łatwe w obsłudze i intuicyjne oprogramowanie pomaga przygotować model do idealnego wydruku 3D. Software został wyposażony w wiele domyślnych ustawień i powiadomień, które ułatwiają pracę. GrabCAD Print generuje szczegółowy podgląd modelu, widok stołu roboczego i podział na warstwy.

Dowiedz się więcej

Specyfikacja drukarki 3D Stratasys Objet 30 Pro

Pobierz pełną specyfikację

Galeria wydruków

Polecane produkty tej marki

Przeczytaj koniecznie