fbpx

Objet 30 Pro

Drukarka 3D do zaawansowanego prototypowania

Otrzymaj ofertę
Zamów próbny wydruk
Odwiedź nas na FB
Zapraszamy na bloga

Wysoka jakość druku i gładkość powierzchni

 • Technologia druku 3D:
  PolyJet
 • Przestrzeń robocza
  294 x 192 x 148,6 mm
 • wysokość warstwy
  28 mikrometrów
Skontaktuj się ze specjalistą

Zdobądź przewagę, drukując z niespotykaną precyzją, którą gwarantuje drukarka 3D Stratasys Objet 30 Pro. Twórz modele, od których wymagana jest wysoka dokładność wymiarowa oraz gładkość powierzchni. Drukarka 3D wykorzystuje 8 różnych materiałów m.in. imitujących elastomery, polipropylen lub materiały o podwyższonej odporności temperaturowej. Technologia PolyJet umożliwia drukowanie nawet cienkich ścian. Warstwa o wysokości 28 mikronów zapewni najwyższą jakość drukowanych modeli, a różnorodne materiały gwarantują doskonałą funkcjonalność tworzonych prototypów. Urządzenie polecane do prototypowania towarów konsumpcyjnych, elektroniki, przyrządów medycznych i tysięcy innych produktów.

 • Precyzja technologii PolyJet®

  Technologia polega na drukowaniu 3D żywicą fotopolimerową utwardzaną światłem UV. Płynny materiał jest nanoszony warstwa po warstwie według geometrii obiektu. Jest to jedna z najbardziej precyzyjnych metod przyrostowych.

 • 8 materiałów do druku 3D

  Korzystaj z 8 materiałów do tworzenia wydruków imitujących finalne produkty lub przeznaczonych do testowania funkcjonalnego. Wytwarzaj przezroczyste modele lub elementy o właściwościach polipropylenu.

 • Bezproblemowa obsługa

  Obsługa drukarki 3D nie wymaga specjalistycznych umiejętności. Do pracy wystarczy krótkie szkolenie prowadzone przez specjalistów w siedzibie klienta.

Najważniejsze zalety drukarki 3D Objet 30 Pro

 • Wysokość warstwy – 0,028 mm (0,016 mm dla materiału VeroClear)
 • Dokładność wymiarowa w zależności od materiału i geometrii do 0,1 mm
 • Możliwość wyboru 2 trybów pracy: High quality z rozdzielczością 16 mikronów oraz High speed z rozdzielczością 28 mikronów
 • Wysoka wydajność przy niewielkich wymiarach urządzenia to szybki zwrot z inwestycji
 • Idealna drukarka 3D do prototypowania towarów konsumpcyjnych, elektroniki użytkowej, urządzeń medycznych, opakowań i innych
 • Szybkie i łatwe czyszczenie elementów z materiału podporowego dzięki dedykowanej myjce ciśnieniowej
 • Wyraźne detale oraz wysoka jakość powierzchni gwarantowane w technologii PolyJet

Poznaj korzyści wdrożenia
drukarki 3D Stratasys Objet 30 Pro

Bezpłatny wydruk

Dobierz darmowy zestaw wydruków
próbnych lub zapytaj o wydruk
własnego modelu.

Umów pokaz

Umów się na bezpłatny pokaz
drukarki 3D w Twojej firmie
lub w naszym showroomie.

Zapytaj o szczegóły

Masz pytania? Chcesz otrzymać
indywidualną ofertę? Porozmawiaj
ze specjalistą Stratasys

Materiały do druku 3D obsługiwane przez Objet 30 Pro

 • VeroWhitePlus (RGD835)
 • VeroGray (RGD850)
 • VeroBlue (RGD840)
 • VeroBlackPlus (RGD875)

 

 

Materiały doskonałe do tworzenia prototypów zbliżonych wyglądem do finalnego produktu oraz do produkcji gadżetów i komponentów do urządzeń elektronicznych. Dostępne w kolorze białym, szarym, niebieskim i czarnym.

Dowiedz się więcej

VeroClear

Materiał pozwalający na druk całkowicie przezroczystych modeli. Przeznaczony do wytwarzania detali imitujących szkło. VeroClear znajduje zastosowanie w produkcji dóbr konsumenckich, osłon, kloszy, modeli medycznych.

Dowiedz się więcej
 • Rigur
 • Durus

 

 

Materiały o właściwościach odpowiadających właściwościom polipropylenu. Polecane do prototypowania pojemników i opakowań, aplikacji zatrzaskowych, zawiasów i części ruchomych, komponentów do samochodów i urządzeń elektronicznych.

Dowiedz się więcej

RGD525

Materiał odporny na wysoką temperaturę, do zastosowań w formowaniu wtryskowym. Zachowuje wyjątkową dokładność wymiarową nawet pod wpływem działania ciepłej wody lub powietrza. Odporny na działanie promieni słonecznych – może być wykorzystywany do produkcji elementów montowanych na zewnątrz.

Dowiedz się więcej
Rozpuszczalny materiał podporowy

Dzięki automatycznej myjce ograniczysz czas potrzebny na wykańczanie modeli do minimum. Rozpuszczalny materiał podporowy pozwala wytwarzać bardziej skomplikowane geometrycznie modele, a cyrkulacja wody sprawia, że podpory wypłukują się z każdego zakątka modelu.

Więcej >

Objet Studio
edytuj, zarządzaj, drukuj

Objet Studio to intuicyjne oprogramowanie, które zaraz po wgraniu pliku w formacie STL lub SLC wyświetli informacje o planowanym zużyciu materiału i czasie wydruku. Oprogramowanie automatycznie generuje podpory i umożliwia łatwą orientację na stole roboczym.

Dowiedz się więcej

Specyfikacja drukarki 3D Stratasys Objet 30 Pro

Pobierz pełną specyfikację

Galeria wydruków

Polecane produkty tej marki

Przeczytaj koniecznie