fbpx
shop-icon
Stratasys logo

⬝ Objet 260 Dental Selection
⬝ Objet 500 Dental Selection

Multikolorowa i multimateriałowa technologia druku 3D

Otrzymaj ofertę
Objet-260V-dental-header

Zaawansowane drukarki 3D do zastosowań w medycynie i stomatologii

Objet-260-dental-tech Objet-260-dental-tech
 • Technologia druku 3D
  PolyJet
 • Przestrzeń robocza Objet 260
  255 x 252 x 200 mm
 • Przestrzeń robocza Objet 500
  490 x 390 x 200 mm
 • Wysokość warstwy
  16 – 28 mikrometrów
Skontaktuj się ze specjalistą

Drukarki 3D: Objet 260 Dental Selection i Objet 500 Dental Selection to zaawansowane narzędzia, które nie mają konkurencji na rynku drukarek 3D dla dentystów, pracowni i laboratoriów. Maszyny te pozwalają wytwarzać precyzyjne modele z kilku materiałów jednocześnie, w trakcie jednego procesu. W ten sposób można produkować pełne modele szczęk z rozróżnieniem na zęby, dziąsła, korzenie czy kanały nerwowe. Systemy druku 3D Objet Dental Selection umożliwiają mieszanie materiałów z oferty dedykowanej w celu uzyskania zupełnie nowych właściwości lub kolorów.

Przejdź na wyższy poziom z drukarkami 3D Stratasys. Wytwarzaj gotowe produkty ortodontyczne, narzędzia chirurgiczne i realistyczne modele gotowe do użycia bezpośrednio po wyjęciu z drukarki 3D.

 • Technologia Digital Material

  Twórz modele składające się z kilku elementów wykonanych z materiałów o różnych właściwościach czy kolorach bez składania i klejenia. Technologia ta umożliwia jednoczesne drukowanie modeli na tym samym obszarze roboczym, bez konieczności wymiany materiału.

  MED-2
 • Chirurgiczna precyzja

  Precyzja 16 mikronów jest niezbędna do drukowania modeli o specjalistycznych zastosowaniach. Są to np. prowadnice chirurgiczne, które pozycjonują implanty, zapewniając krótszy czas operacji, większą dokładność umiejscowienia implantu, a tym samym bezpieczeństwo i zdrowie pacjenta.

  30 prime print
 • Realistyczne modele w jednym wydruku

  Urządzenie pozwala na druk zarówno z materiałów dentystycznych, jak i z materiałów o różnych właściwościach i kolorach. Wytwarzaj modele imitujące miękkie dziąsła, zajęte chorobowo tkanki lub zęby przeznaczone do leczenia.

  MED-3
Dental collage

Najważniejsze zalety drukarek 3D Objet Dental Selection

 • Wyraźne detale oraz wysoka jakość powierzchni gwarantowane w druku 3D z precyzją 16 mikronów.
 • Technologia triple jetting pozwalająca na druk z 3 materiałów w jednym cyklu.
 • Digital Material – możliwość poszerzenia oferty materiałowej o nowe właściwości mechaniczne i kolory poprzez mieszanie materiałów z oferty dedykowanej.
 • Digital Material – możliwość poszerzenia oferty materiałowej o nowe właściwości mechaniczne i kolory poprzez mieszanie materiałów z oferty dedykowanej. Pozwala to uzyskać np. różne zakresy twardości.
 • Drukowanie plików otrzymanych z tomografu w technologii CBCT.
 • Drukarka 3D przeznaczona do zastosowań:
  – w stomatologii do tworzenia aparatów i nakładek ortodontycznych, kolorowych modeli imitujących miękkość ludzkiej tkanki oraz produktów stomatologicznych dopasowanych do pacjenta,
  – w medycynie i inżynierii biomedycznej do tworzenia aparatów słuchowych, narzędzi chirurgicznych, realistycznych modeli anatomicznych.

Poznaj korzyści wdrożenia drukarek 3D
Objet260 Dental Selection i Objet500 Dental Selection

Bezpłatny wydruk

Dobierz darmowy zestaw wydruków
próbnych lub zapytaj o wydruk
własnego modelu.

Umów pokaz

Umów się na bezpłatny pokaz
drukarki 3D w Twojej firmie
lub w naszym showroomie.

Zapytaj o szczegóły

Masz pytania? Chcesz otrzymać
indywidualną ofertę? Porozmawiaj
ze specjalistą Stratasys

Specjalistyczne materiały

MED670 dent
 • VeroDentPlus (MED 690)
 • VeroDent (MED 670)

 

Żywice fotopolimerowe stworzone specjalnie do zastosowań w dentystyce, ortodoncji oraz w medycynie. Pozwalają uzyskać wyjątkową gładkość powierzchni.

Dowiedz się więcej
MED610
 • Clear Biocompatible (MED610™)
 • Flexible Biocompatible (MED625FLX™)

 

Materiały biokompatybilne są zalecane do wykonania szablonów, prowadnic chirurgicznych pozwalających na precyzyjne umocowanie implantu. Mogą być stosowane do produkcji tymczasowych nakładek ortodontycznych, a także do wytwarzania instrumentów chirurgicznych.

Dowiedz się więcej
 • VeroWhite
 • VeroYellow
 • VeroMagenta

 

Sztywne materiały doskonałe do imitacji dziąseł, korzeni zębowych lub innych elementów modeli anatomicznych. Znajdują zastosowanie w prototypowaniu urządzeń chirurgicznych i tworzeniu oprzyrządowania medycznego.

Dowiedz się więcej
30 prime
 • TangoPlus
 • TangoBlackPlus

 

Materiały gumopodobne pozwalają odwzorować miękką powierzchnię skóry, mogą imitować ludzkie tkanki. Dzięki temu nadają się do realistycznych modeli medycznych.

Dowiedz się więcej
Digital dent

Materiały gumopodobne o różnych właściwościach oraz pełna gama kolorystyczna odcieni zębów.

Zaawansowane drukarki 3D Stratasys dają możliwość mieszania kilku materiałów w celu otrzymania właściwości spoza oferty dedykowanej.

Dowiedz się więcej
Technologia PolyJet
Ogranicza nas tylko wyobraźnia

Precyzyjne wytwarzanie z żywic światłoutwardzalnych pozwala uzyskać efekty, które są niemożliwe do osiągniecia w innych metodach wytwarzania. Dowiedz się więcej na temat drukowania 3D w technologii PolyJet.

Więcej >
tabs-head-polyjet

Objet Studio
edytuj, zarządzaj, drukuj

Objet Studio to intuicyjne oprogramowanie, które zaraz po wgraniu projektu 3D wyświetli informacje o planowanym zużyciu materiału i czasie wydruku. Oprogramowanie automatycznie generuje podpory i umożliwia łatwą orientację modeli na stole roboczym.

Dowiedz się więcej
ScreenStratasys

Pobierz specyfikację Stratasys Objet 260 / 500 Dental Selection

Pobierz specyfikację

Galeria wydruków

Polecane produkty tej marki

Przeczytaj koniecznie