fbpx
shop-icon
Stratasys logo

Objet260 Dental

Drukarka 3D do zastosowań w stomatologii i medycynie

Otrzymaj ofertę
Objet-260V-dental-header

Wielomateriałowy, precyzyjny i wydajny druk 3D

Objet-260-dental-tech Objet-260-dental-tech
 • Technologia druku 3D
  PolyJet
 • Przestrzeń robocza Objet 260
  255 x 252 x 200 mm
 • Wysokość warstwy
  16 – 28 mikrometrów
Skontaktuj się ze specjalistą

Profesjonalna drukarka 3D Stratasys Objet 260 Dental została stworzona z myślą o zastosowaniach w stomatologii cyfrowej i w medycynie. To uniwersalne narzędzie, które przyspieszy produkcję wyrobów stomatologicznych i modeli anatomicznych. Drukarka 3D pozwala na wytwarzanie z trzech materiałów na jednym stole roboczym. W ten sposób można produkować pełne modele łuków zębowych z rozróżnieniem na zęby, dziąsła, korzenie czy kanały nerwowe. Objet 260 Dental przetwarza materiały dedykowane dla stomatologii oraz materiały biokompatybilne – certyfikowane do kontaktu z ludzką tkanką i nadające się do sterylizacji.

Przejdź na wyższy poziom z drukarkami 3D Stratasys. Wytwarzaj gotowe produkty ortodontyczne, narzędzia chirurgiczne i realistyczne modele gotowe do użycia bezpośrednio po wyjęciu z drukarki 3D.

 • Technologia triple-jetting

  Twórz modele składające się z kilku elementów wykonanych z 3 materiałów o różnych właściwościach bez składania i klejenia. Technologia ta umożliwia jednoczesne drukowanie modeli na tym samym obszarze roboczym, bez konieczności wymiany materiału.

  MED-2
 • Chirurgiczna precyzja

  Precyzja 16 mikronów jest niezbędna do drukowania modeli o specjalistycznych zastosowaniach. Są to np. prowadnice chirurgiczne, które pozycjonują implanty, zapewniając krótszy czas operacji, większą dokładność umiejscowienia implantu, a tym samym bezpieczeństwo i zdrowie pacjenta.

 • Szeroki zakres zastosowań

  Twórz modele ortodontyczne, modele implantów z maskami dziąsłowymi, dopasowane korony i mosty, prowadnice chirurgiczne, formy do odlewów oraz modele do licówek i protez.

  MED-3
Dental collage

Najważniejsze zalety drukarki 3D Objet 260 Dental

 • Wyraźne detale oraz wysoka jakość powierzchni gwarantowane w druku 3D z precyzją 16 mikronów
 • Technologia triple jetting pozwalająca na druk z kilku materiałów na jednym stole roboczym. Możesz tworzyć wieloelementowe modele w jednym procesie lub załadować najczęściej używane materiały i oszczędzać czas na ich wymianę.
 • Drukowanie plików otrzymanych z tomografu w technologii CBCT
 • Szeroki wybórć materiałów dentystycznych i biokompatybilnych
 • Drukarka 3D przeznaczona do zastosowań:
  w stomatologii do tworzenia aparatów i nakładek ortodontycznych, szablonów chirurgicznych w implantologii oraz produktów stomatologicznych dopasowanych do pacjenta,
  w medycynie i inżynierii biomedycznej do tworzenia aparatów słuchowych, narzędzi chirurgicznych

Poznaj korzyści wdrożenia drukarki 3D Objet260 Dental

Bezpłatny wydruk

Dobierz darmowy zestaw wydruków
próbnych lub zapytaj o wydruk
własnego modelu.

Zamów wydruk

Umów pokaz

Umów się na bezpłatny pokaz
drukarki 3D w Twojej firmie
lub w naszym showroomie.

Umów pokaz

Zapytaj o szczegóły

Masz pytania? Chcesz otrzymać
indywidualną ofertę? Porozmawiaj
ze specjalistą Stratasys

Skontaktuj się

Specjalistyczne materiały

MED670 dent

 

 • VeroDentPlus (MED 690)
 • VeroDent (MED 670)

Żywice fotopolimerowe stworzone specjalnie do zastosowań w dentystyce, ortodoncji oraz w medycynie. Pozwalają uzyskać wyjątkową gładkość powierzchni.

Dowiedz się więcej
Biocompatible
 • VeroGlaze (MED 620)
 • Clear Biocompatible (MED 610)
 • Flexible Biocompatible (MED625FLX)

 

Materiały biokompatybilne są zalecane do wykonania szablonów, prowadnic chirurgicznych pozwalających na precyzyjne umocowanie implantu. Mogą być stosowane do produkcji tymczasowych nakładek ortodontycznych, a także do wytwarzania instrumentów chirurgicznych.

Dowiedz się więcej
 • VeroWhitePlus

Sztywny materiał doskonały do imitacji zębów, kości lub innych elementów modeli anatomicznych. Znajduje zastosowanie w prototypowaniu urządzeń chirurgicznych i tworzeniu oprzyrządowania medycznego.

Dowiedz się więcej
30 prime
 • TangoPlus

 

 

Materiał gumopodobny pozwala odwzorować miękką powierzchnię skóry, mogą imitować ludzkie tkanki. Dzięki temu nadaje się do realistycznych modeli medycznych.

Dowiedz się więcej
Technologia PolyJet
Ogranicza nas tylko wyobraźnia

Precyzyjne wytwarzanie z żywic światłoutwardzalnych pozwala uzyskać efekty, które są niemożliwe do osiągniecia w innych metodach wytwarzania. Dowiedz się więcej na temat drukowania 3D w technologii PolyJet.

Więcej >
tabs-head-polyjet

Objet Studio
edytuj, zarządzaj, drukuj

Objet Studio to intuicyjne oprogramowanie, które zaraz po wgraniu projektu 3D wyświetli informacje o planowanym zużyciu materiału i czasie wydruku. Oprogramowanie automatycznie generuje podpory i umożliwia łatwą orientację modeli na stole roboczym.

Dowiedz się więcej
ScreenStratasys

Pobierz specyfikację Stratasys Objet 260 Dental

Pobierz specyfikację

Galeria wydruków

Polecane produkty tej marki

Przeczytaj koniecznie