fbpx
shop-icon

Stratasys V650 Flex

Przemysłowy format technologii SLA.

Odkryj precyzję. Zyskaj niezawodność.

v650

Nowy rozdział technologii SLA

Stratasys V650 Flex to przełomowa drukarka 3D w ofercie producenta przemysłowych systemów. Stereolitografia zapewnia wyjątkową precyzję, gładkość powierzchni i doskonałe wykończenie detali. Stratasys gwarantuje kultową niezawodność, wygodną obsługę i produkcyjną wydajność. Twórz doskonale wykończone prototypy, precyzyjne części, wzorce form, duże modele jeszcze szybciej i bardziej dokładnie.

Niezawodność.
Gwarantowana.

Ponad 4 lata testów, ponad 75 000 godzin pracy, ponad 150 000 wydrukowanych części. Wszystko po to, by dostarczyć na rynek niezawodną maszynę, o najlepszych osiągach w technologii SLA. Stratasys V650 Flex zapewnia pewne rezultaty za każdym razem. Drukarka 3D wykorzystuje materiały specjalnie skonfigurowane we współpracy z DSM dla uzyskania niezawodnych wydruków.

Materiały nowej generacji

Stratasys we współpracy z DSM dopracował i skonfigurował zestaw żywic o szerokim zastosowaniu. Materiały zostały specjalnie zaprojektowane w celu maksymalizacji wydajności i niezawodności drukarki 3D V650 Flex.

 

Somos® Element

Żywica fotopolimerowa przeznaczona do prototypowania oraz do tworzenia form do odlewów.

Somos® NeXt

Materiał łączący precyzję wytwarzania z właściwościami zbliżonymi do tradycyjnych termoplastów.

Somos® PerFORM

Żywica zaprojektowana do druku sztywnych, wytrzymałych części odpornych na wysoką temperaturę.

Somos® Watershed XC 11122

Przezroczysta żywica o właściwościach zbliżonych do tworzyw ABS i PBT.

Przedstawiamy V650 Flex.
Stereolitografia od Stratasys.

Wydajna produkcja.
Niezawodna praca.

Stratasys V650 Flex to niezawodna maszyna do szybkiego prototypowania i produkcji seryjnej. Drukarka 3D pozwala na przerwanie pracy i rozpoczęcie budowania części w miejscu, w którym przerwaliśmy proces – bez żadnych strat na jakości. Maszyna została dopracowana tak, by zapewnić wysoką produktywność, łatwą obsługę i bezawaryjność działania.

Większa kontrola.
Większa precyzja.

Stereolitografia to technologia druku 3D wykorzystująca wiazkę lasera do utwardzania żywic fotopolimeorwych. Drukarka 3D Stratasys V650 Flex ma możliwość regulacji wielkości plamki lasera: od 0,127 do 0,381 mm. Zapewnia to większą kontrolę wytwarzania oraz umożliwia uzyskanie wyjątkowej gładkości powierzchni, dokładności wymiarowej i szybkości druku w zależności od aktualnych potrzeb.

Druk wielkoformatowy. Produkcja seryjna

Drukarka 3D odpowiada na potrzeby przemysłowego wytwarzania. Obszar roboczy wyosi aż 50,8 × 58,4 × 50,8 cm, co pozwala na drukowanie dużych obiektów lub wytwarzanie małych serii produktów. Technologia SLA sprawdza się szczególnie w produkcji seryjnej, gdzie jednostkowy czas druku elementu jest znacznie krótszy w porównaniu do innych metod przyrostowego wytwarzania.

Pobierz specyfikację drukarki 3D Stratasys V650 Flex

Sprawdź ofertę na maszynę Stratasys V650 Flex

Umów się na prezentację drukarki 3D

Zobacz koniecznie