fbpx
shop-icon

Drukarki i skanery 3D od CadXpert w Instytucie Badań Edukacyjnych.

W ubiegły piątek 10.02.2023r. gościliśmy w Instytucie Badań Edukacyjnych, gdzie przekazaliśmy systemy drukujące i skanery 3D, które już niebawem pojawią się w pomieszczeniach prezentacyjnych Instytutu w całym kraju. Przeprowadziliśmy również szkolenie z obsługi drukarek MakerBot SKETCH oraz skanerów 3D SHINING 3D Einstar.

szkolenie cadxpert makerbot

Jesteśmy przekonani, że dostarczone wysokiej klasy drukarki i skanery będą długo służyć pogłębianiu wiedzy i rozpowszechnianiu technologii druku 3D w edukacji.

W ramach programu Laboratoria Przyszłości wyposażamy pracownie szkolne i edukacyjne w systemy drukujące 3D, skanery 3D oraz przekazujemy specjalistyczną wiedzę technologiczną placówkom w całym kraju.

makerbot sketch szkolenie

Instytut Badań Edukacyjnych

Instytut Badań Edukacyjnych prowadzi interdyscyplinarne badania naukowe nad efektywnością funkcjonowania systemu edukacji w kraju. Stale uczestniczy w krajowych i międzynarodowych projektach badawczych i wdrożeniowych, przygotowując raporty oraz ekspertyzy oraz pełniąc funkcje doradcze.

W 2017 roku Komitet Ewaluacji Jednostek Naukowych zdecydował się przyznać Instytutowi Badań Edukacyjnych kategorię A, wysoko oceniając nasze osiągnięcia naukowe i twórcze, potencjał naukowy oraz praktyczne efekty działalności naukowej. Instytut funkcjonuje pod nadzorem Ministra Edukacji i Nauki.

Obszary badawcze IBU

Do głównych obszarów zainteresowań badawczych Instytutu należą:

  • Zagadnienia związane z koncepcją uczenia się przez całe życie.
  • Funkcjonowanie systemu kwalifikacji.
  • Pomiar i analiza osiągnięć edukacyjnych uczniów.
  • Monitorowanie sytuacji osób młodych wchodzących na rynek pracy.
  • Psychologiczne i pedagogiczne podstawy osiągnięć szkolnych.
  • Ekonomiczne uwarunkowania kształcenia i finansowanie edukacji.
  • Warunki pracy nauczycieli.
  • Społeczne uwarunkowania funkcjonowania systemu edukacji.


IBE współpracuje z centralną administracją publiczną i przedstawicielami samorządów. Naszymi partnerami są instytucje kluczowe w polskim systemie edukacji, w tym Centralna Komisja Egzaminacyjna i Ośrodek Rozwoju Edukacji. Nasza sieć współpracy obejmuje także szkoły, organizacje pozarządowe, uczelnie wyższe, krajowe i zagraniczne ośrodki badawcze oraz organizacje międzynarodowe.

Instytut Badań Edukacyjynch współpracuje z centralną administracją publiczną oraz przedstawicielami samorządów. Sieć działań IBE obejmuje także organizacje pozarządowe, szkoły i uczelnie wyższe, krajowe i zagraniczne ośrodki badawcze oraz organizacje z całego świata.

Instytut Badań Edukacyjnych odpowiada za prowadzenie i rozwój Zintegrowanego Rejestru Kwalifikacji, będącego obok Polskiej Ramy Kwalifikacji, kluczowym elementem Zintegrowanego Systemu Kwalifikacji wdrażanego w Polsce na mocy ustawy z 22 grudnia 2015 r. Rejestr został uruchomiony w sierpniu 2016 r.

Źródło: ibe.edu.pl

Aleksandra_Orenczak_2

Skontaktuj się z naszym specjalistą ds. edukacji

Aleksandra Orenczak
Manager ds. Edukacji

+48 881 277 779
aleksandra.orenczak@druk3d.cx