fbpx
shop-icon

Multimateriałowe drukarki 3D Stratasys J5 Series

Umów się na prezentację drukarki 3D

Drukarki 3D Stratasys J5 Series to kompaktowe wersje najbardziej zaawansowanych urządzeń do druku 3D w technologii PolyJet. Łączą bezkonkurencyjne możliwości kolorowego drukowania 3D znane z serii J systemów Stratasys. Drukarki są przy tym trzy razy tańsze od najbardziej zaawansowanej drukarki 3D w technologii PolyJet, czyli modelu J850. Jakie jeszcze mają zalety?

Drukarka 3D Stratasys J35 Pro

j35-list-1Drukarka 3D J35 Pro umożliwia wytwarzanie obiektów w skali szarości, a także z materiałów elastycznych, przezroczystych oraz z materiału Digital ABS, który jest najmocniejszym materiałem w technologii PolyJet. Wysokość warstwy wynosząca 0,018 mm gwarantuje niezrównaną jakość druku. Opracowany na nowo system nanoszenia materiału ze stałą głowicą, obrotową platformą i światłem UV LED odpowiada za wydajność i niezawodność systemu. Drukarka 3D może przetwarzać do 3 materiałów budulcowych w jednym procesie, dzięki czemu jesteśmy w stanie wytwarzać złożone obiekty lub trzy elementy z różnych materiałów na jednym stole roboczym. Rozpuszczalny materiał podporowy umożliwia drukowanie nawet bardzo skomplikowanych geometrii i ułatwia późniejszą obróbkę.

Drukarka 3D J35 Pro jest najbardziej kompaktową wersją urządzenia w technologii PolyJet.

wydruki-j35

Prototypy wykonane na drukarce Stratasys J35 Pro

Sprawdź pełną specyfikację i otrzymaj ofertę na drukarkę 3D
Stratasys J35 Pro

Otrzymaj ofertę

Drukarka 3D Stratasys J55 Prime

j55_ikonaZ kolei drukarka 3D Stratasys J55 Prime to odświeżona wersja dostępnej w sprzedaży drukarki 3D Stratasys J55. W nowej odsłonie J55 Prime obsługuje nowe materiały elastyczne Elastico (Black i Clear), materiały Vero Ultra do drukowania głębokich odcieni kolorystycznych oraz materiał biokompatybilny Vero Contact Clear.

Drukarka 3D J55 Prime obsługuje ponad 500 000 kolorów z palety CMYK oraz PANTONE. Przestrzeń na materiały może pomieścić 12 kartridży z materiałem budulcowym i podporowym. Urządzenie jest polecane do drukowania realistycznych modeli lub prototypów wyglądających jak produkt końcowy. To drukarka 3D stworzona dla projektantów i designerów.

Drukarki 3D Stratasys J35 Pro oraz J55 Prime są szczególnie dedykowane dla:

  • designerów i projektantów
  • producentów elektroniki
  • producentów dóbr konsumenckich
  • branży opakowań
j55-prime-wydruki

Prototyp urządzenia mierniczego w różnych wersjach kolorystycznych - druk 3D na Stratasys J55 Prime

Sprawdź pełną specyfikację i otrzymaj ofertę na drukarkę 3D
Stratasys J55 Prime

Otrzymaj ofertę

Drukarka 3D Stratasys J5 DentaJet

j55_ikonaDrukowanie 3D w technologii PolyJet wyróżnia się przede wszystkim wysoką jakością i precyzją. Wysokość warstwy dostępna dla drukarki 3D Stratasys J5 DentaJet sięga 0,018 mm, co gwarantuje bardzo dokładne pasowanie, a także niezrównaną jakość powierzchni. Dzięki wykorzystaniu rozpuszczalnego materiału podporowego ograniczamy czas potrzebny na obróbkę wydruków (ręczne odcinanie podpór w technologii SLA lub DLP) oraz zapewniamy jeszcze lepszą jakość wydruków.

Technologia PolyJet umożliwia mieszanie materiałów i wytwarzanie wyrobów o różnych efektach wizualnych w jednym procesie. Po załadowaniu odpowiednich, najczęściej używanych materiałów budulcowych, możemy drukować wszystkie wyroby na tej samej platformie roboczej. Przestrzeń na materiały w J5 DentaJet może pomieścić 12 kartridży z materiałem budulcowym i podporowym.

Na J5 DentaJet możemy produkować szablony chirurgiczne, modele dentystyczne, prowizoria, szyny do pośredniego klejenia zamków na jednej platformie roboczej. Uprość produkcję akrylowych aparatów, takich jak Hawley Retainers z materiałem osłaniającym (Separator Digital Material), który ułatwia separację akrylu od wydrukowanych modeli.

J5 DentaJet wyróżnia się możliwością drukowania z 3 materiałów biokompatybilnych:

  • Biocompatible Clear MED610™| Zastosowanie materiału: indywidualne szyny chirurgiczne
  • VeroGlaze™ MED620i | Zastosowanie materiału: Prowizoria, try-iny, modele dentystyczne
  • Elastyczny MED625FLX™ | Zastosowanie materiału: szyny do metody pośredniego klejenia zamków ortodontycznych

Wydruki 3D na Stratasys J5 DentaJet

Sprawdź pełną specyfikację i otrzymaj ofertę na drukarkę 3D
Stratasys J5 DentaJet

Otrzymaj ofertę

Drukarka 3D Stratasys J5 MediJet

Medyczna drukarka 3D, która zmienia podejście do chirurgii

j55_ikonaMultimateriałowa drukarka 3D pozwala wytwarzać kolorowe modele anatomiczne do złudzenia przypominające prawdziwe narządy w jednym procesie druku. Wybieraj kolory, tekstury i stopień przezroczystości. Zacznij drukować pomoce naukowe i modele edukacyjne, fantomy, a także precyzyjne modele przedoperacyjne wykonane na podstawie skanów z tomografa komputerowego. J5 MediJet obsługuje także materiały biokompatybilne certyfikowane do kontaktu z ludzką tkanką, a także nadające się do użytku wewnętrznego. W ten sposób możemy szybko drukować bezpieczne i w pełni spersonalizowane narzędzia, instrumenty chirurgiczne oraz szablony potrzebne do danej operacji.

Twórz w pełni spersonalizowane instrumenty chirurgiczne nadające się do sterylizacji oraz do użytku wewnętrznego. Biokomopatybilność poświadczona certyfikatami: ISO 10993-1:2018, ISO 18562-1:2017, ISO 13485 Certified.

Wydruki 3D na Stratasys J5 MediJet

Sprawdź pełną specyfikację i otrzymaj ofertę na drukarkę 3D
Stratasys J5 MediJet

Otrzymaj ofertę

Dowiedz się więcej na temat multimateriałowych drukarek 3D Stratasys PolyJet.

Skontaktuj się z nami i zapytaj o ofertę
Piotr Gurga
+48 501 473 209
piotr.gurga@druk3d.cx