fbpx
shop-icon

Bezpłatny webinar: Jak oszczędzać z NX i drukarką 3D
w branży automotive

Otrzymaj dostęp do nagrania

Jak wykorzystać projektowanie w NX oraz drukowanie 3D w branży automotive? Zapraszamy na webinarium, na którym przedstawimy realne przykłady wdrożeń oraz oszczędności, jakie uzyskują firmy po wdrożeniu technologii druku 3D. Wymodelujemy także obiekty 3D w oprogramowaniu NX i zaprezentujemy wydrukowane części. Zapraszamy na kolejne spotkanie z cyklu Akademia Druku 3D.

EDIT: To szkolenie już się odbyło, ale możesz otrzymać link do nagrania.

Wypełnij formularz i otrzymaj bezpłatny dostęp do nagrania

Zobacz nagranie

Wiele firm z branży automotive zmaga się ze skutkami pandemii, szukając oszczędności. Podczas tego webinarium pokażemy, jak oszczędzać czas i pieniądze, modelując w oprogramowaniu NX oraz wytwarzając elementy na drukarkach 3D. Zaprojektujemy modele w CAD, a następnie zaprezentujemy gotowe wydruki 3D w technologii FDM oraz PolyJet.

Na webinarium zapraszamy przedstawicieli branży motoryzacyjnej, inżynierów, konstruktorów CAD, technologów CNC, kierowników produkcji, dyrektorów technicznych oraz kadrę zarządzającą firm z sektora automotive.
 

Program spotkania

  1. W jakich obszarach produkcji możemy stosować elementy z drukarki 3D?
  2. Przykłady zastosowań w firmach z branży automotive oraz kalkulacja kosztów.
  3. Modelowanie w NX – projekt panelu deski rozdzielczej z teksturą oraz gałki drążka zmiany biegów.
  4. Prezentacja wydruków 3D.
wydruki webinar2

Modele zostaną zaprojektowane w oprogramowaniu Siemens NX CAD, a następnie wydrukowane w technologii FDM oraz PolyJet na maszynach Stratasys

Na webinarium zapraszamy razem z firmą GM System – czołowy polski dostawca oprogramowania dla przemysłu i kluczowy partner Siemens. Firma zajmuje się wdrażaniem i serwisowaniem wiodących na rynku rozwiązań CAD/CAM/CAE/PLM (NX, Solid Edge, Simcenter, Femap, STAR CCM+, Teamcenter).
cx-gm

Prelegenci

szymczakmgr inż. Piotr Szymczak — Jest absolwentem Zarządzania i Inżynierii Produkcji we Wrocławiu. Po ukończeniu studiów pracował przez 2 lata jako konstruktor w przemyśle. Posiada 10 letnie doświadczenie w pracy z systemami CAD, potwierdzone certyfikatami: Solid Edge Certified Professional, NX10.0 Sheet Metal. Design. Obecnie pracuje jako inżynier systemów CAD. Obszarem jego działalności są systemy NX CAD oraz Solid Edge. Prowadzi prezentacje możliwości oprogramowania w wielu branżach przemysłowych, szkolenia, tworzy artykuły publikowane na blogu GM System.
 
 

hankus webinarDariusz Hankus — Specjalista ds. technologii przyrostowych, od 6 lat związany z branżą druku 3D. Na co dzień zajmuje się konsultingiem oraz wdrażaniem technologii druku 3D. Certyfikowany specjalista systemów Stratasys w technologii FDM i PolyJet oraz Formlabs w technologii SLA/LFS.

 

Patronat medialny

logo-plastech-jpg2
 
Portal plastech.pl
 
 
logo 3don
Portal 3don.pl

 
 
 

LOGO akademiaRBG
Sprawdź pozostałe szkolenia i warsztaty z cyklu Akademia Druku 3D
Zobacz więcej >

Wypełnij formularz i otrzymaj bezpłatny dostęp do nagrania

Zobacz nagranie