fbpx
shop-icon

Bezpłatny webinar: Jak tanio drukować na drukarkach 3D Stratasys?

Otrzymaj dostęp do nagrania

Zobacz nagranie szkolenia online z cyklu Akademia Druku 3D. Podczas webinarium przyjrzymy się bliżej, na czym polega technologia PolyJet i sprawdzimy dlaczego jest to najbardziej precyzyjna metoda druku 3D. Zaprezentujemy także symulację kosztów drukowania na najnowszej maszynie Stratasys J5DentaJet.

EDIT: To szkolenie już się odbyło, ale możesz otrzymać link do nagrania.

Wypełnij formularz i otrzymaj bezpłatny dostęp do nagrania

Zobacz nagranie

O szkoleniu online

Drukarki 3D Stratasys w technologii PolyJet to najbardziej zaawansowane i precyzyjne urządzenia do druku 3D dla stomatologii. Wysokość warstw dla tej metody druku 3D sięga nawet 0,014 mm. Drukarki wykorzystują rozpuszczalny materiał podporowy, dzięki czemu oszczędzamy czas na obróbce modeli i zapewniamy lepszą jakość powierzchni. Dzięki nowej maszynie Stratasys J5 DentaJet koszt drukowania modeli ortodontycznych lub szablonów chirurgicznych jest porównywalny do biurkowych urządzeń w technologii SLA lub DLP.
 
Podczas webinarium przyjrzymy się bliżej, na czym polega technologia PolyJet i sprawdzimy dlaczego jest to najbardziej precyzyjna metoda druku 3D. Zaprezentujemy także symulację kosztów drukowania na najnowszej maszynie Stratasys J5DentaJet.
 
j5dj-blog-wyr-2

O prelegencie

Daniel Dulian - edit
Daniel Dulian — ukończył studia magisterskie na kierunku Wirtualizacja procesów technologicznych na Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie. Od wielu lat zawodowo i prywatnie związany z branżą medyczną. Swoje zamiłowanie do wirtualnych technologii przenosi w świat nowoczesnej stomatologii.

Wypełnij formularz i otrzymaj bezpłatny dostęp do nagrania

Zobacz nagranie