fbpx
shop-icon

Webinary: Najnowsze skanery 3D EinScan H i HX. Zobacz na żywo.

EinScan H oraz EinScan HX to najnowsze skanery 3D, które wkrótce możesz zobaczyć na żywo. Zapraszamy na darmowe webinary, w których przedstawimy możliwości najnowszych skanerów, zaproponujemy przykładowe wykorzystanie urządzeń, pokażemy efekty skanowania i odpowiemy na pytania zadane podczas webinaru.

WEBINAR: EinScan H premiera urządzenia – ręczne skanowanie 3D z kolorem

EinScan H to zdecydowanie najlepszy skaner 3D do skanowania osób. Bez problemu skanuje włosy, a dzięki wykorzystaniu podczerwonego światła proces jest bezinwazyjny i bezpieczny dla oczu oraz ciała. Precyzja skanera wynosi aż do 0,05mm, a urządzenie idealnie nadaje się również do skanowania innych obiektów np. mebli, dzieł sztuki, zabytków.

Data: 10.11 godz: 11:00
Link do rezerwacji miejsca: https://cadxpert.clickmeeting.com/reczne-skanowanie-3d-z-kolorem-einscan-h-premiera-urzadzenia/register

WEBINAR: EinScan HX premiera urządzenia – laserowe skanowanie 3D

Skaner 3D EinScan HX może być rewolucją na rynku skanerów. Dlaczego? Wykorzystuje zarówno technologie niebieskiego lasera oraz światła LED. Wybór pomiędzy technologią światła strukturalnego, a laserową już nie jest problemem, bo EinScan HX wyposażony jest w obydwie te technologie! Dodatkowo to skaner laserowy w najbardziej przystępnej cenie na rynku.

Data: 10.11 godzina: 11:00
Link do rezerwacji miejsca: https://cadxpert.clickmeeting.com/laserowe-skanowanie-3d-z-wykorzystaniem-einscan-hx-premiera-urzadzenia/register