fbpx

Wsparcie techniczne

Zamów próbny wydruk
Odwiedź nas na FB
Zapraszamy na bloga

Wsparcie, gwarancja i serwis

Jako autoryzowany reseller świadczymy naszym Klientom pełne wsparcie techniczne,
profesjonalne szkolenia oraz opiekę gwarancyjną i pogwarancyjną.

Wszystkie oferowane przez nas drukarki i skanery 3D objęte są gwarancją. Na miejscu w Polsce posiadamy wykwalifikowany serwis ze stałym dostępem do części zamiennych, zapewniający szybką reakcję na każde Państwa zgłoszenie lub zapytanie.

Referencje

Po wykryciu uszkodzeń drukarki, Pan Bartosz z CadXpert przekazał wszystkie informacje co należy zrobić, aby dokonać samodzielnych napraw. Jako, że nie mamy w tym doświadczenia, postanowiliśmy wysłać drukarkę do Państwa. Prowadzący sprawę przesłał wszystkie wymagane informacje oraz instrukcje co należy zrobić. Błędy w wydrukach oraz uszkodzona płytka lasera została wymieniona. O przebiegu serwisu byliśmy ciągle informowani, a dzięki zaangażowaniu oraz sumienności udało nam się uniknąć większych kosztów naprawy. Chciałbym jak najbardziej polecić osobę zajmują się naprawą drukarki, brakuje osób o tak dużym zaangażowaniu.

— Tomasz Kurek, Konstruktor

Uruchomienia i wdrożenia

Zapewniamy Państwu możliwość osobistej dostawy urządzeń do siedziby Klienta. Nasi wykwalifikowani inżynierowie podłączą, uruchomią sprzęt na miejscu oraz dokonają niezbędnej kalibracji: szybko, fachowo i bezpiecznie.

Szkolenia

Nasza firma przeprowadza profesjonalne szkolenia z obsługi drukarek i skanerów 3D. Zakres kursu to zawsze połączenie bogatego doświadczenia naszych inżynierów z indywidualnymi potrzebami Klientów. Dla Państwa wygody istnieje możliwość organizacji szkolenia także w siedzibie Klienta.

Wsparcie techniczne i serwis

CADXPERT jest oficjalnym dystrybutorem oraz serwisantem urządzeń Stratasys, MakerBot i Formlabs w Polsce. Nasi inżynierowie przeszli odpowiednie szkolenia i zdobyli niezbędną wiedzę do dokonywania przeglądów i napraw, co zostało potwierdzone przez producentów.

MakerBot Authorized
Service Center

Formlabs Certified Form 2
Service Partner

Stratasys
Certified Partner

Przeczytaj koniecznie