Dowiedz się, jak wykorzystać technologie druku 3D w swojej firmie. Skorzystaj z możliwości zlecenia bezpłatnego audytu technologicznego. Nasi specjaliści ds. technologii przyrostowych przeprowadzą wywiad oraz dokonają audytu procesów produkcyjnych z uwzględnieniem ROI (zwrot z inwestycji). W dalszym etapie otrzymasz dopasowane do potrzeb rozwiązanie: optymalny system druku 3D oraz ofertę materiałów.
Dlaczego warto?
To nic nie kosztuje
Cała usługa audytu oraz raport ROI są bezpłatne.
Zwrot z inwestycji
Dowiesz się, ile zaoszczędzisz po wdrożeniu drukarki 3D.
Dedykowane rozwiązanie
Otrzymasz wskazówki, który system druku 3D wybrać i jakie materiały są najlepsze
dla Twojej działalności.
Możesz nam zaufać
Istnieje możliwość podpisania umowy o poufności, by zabezpieczyć tajemnice przedsiębiorstwa.

Jak to działa? Audyt w 5 krokach
Na początek. Skontaktuj się z nami, wypełniając formularz. W odpowiedzi zwrotnej prześlemy Ci ankietę.
Krok 1. Wypełnij ankietę, w której poprosimy o podanie podstawowych danych: czym zajmuje się firma? Co wytwarza? Jakich technologii, narzędzi używa? Pobierz ankietę >
Krok 2. Zaproponujemy ogólne obszary zastosowania technologii przyrostowych.
Krok 3. Podczas wizyty w firmie przeprowadzimy dogłębną analizę procesów projektowych i produkcyjnych.
Krok 4. Analiza ROI – zgromadzone dane pozwolą nam oszacować, ile zaoszczędzisz czasu i pieniędzy po wdrożeniu drukarki 3D.
Krok 5. Na koniec zaprezentujemy wyniki audytu, wyniki ROI oraz przedstawimy optymalne rozwiązanie: drukarka 3D + materiały.
Realne oszczędności w warszawskim Instytucie Tele- i Radiotechnicznym
Wykonanie prototypu chwytaka robota przemysłowego przy użyciu druku 3D zajęło o 70% mniej czasu w porównaniu do konwencjonalnych metod prototypowania. Dzięki drukarce 3D zaoszczędzono 30% kosztów potrzebnych na wykonanie elementu.
Bardzo ważną cechą jest możliwość wysłania do drukarki elementu zaprojektowanego przez inżyniera, co eliminuje koszty współpracy z warsztatem mechanicznym. Elementy wykonane w technologii FDM obniżają również koszty projektowania, analiz i badań opracowanych detali – Marcin Kiełbasiński, Kierownik Centrum Badawczego Technologii Przemysłowych w ITR.
