fbpx
Zamów próbny wydruk
Odwiedź nas na FB
Zapraszamy na bloga

Pokazy drukowania 3D i skanowania 3D

Eventy, szkolenia i pokazy druku 3D

Jesteś zainteresowany szkoleniem z zakresu druku 3D, pokazem podczas konferencji, eventu branżowego, targów czy też dni otwartych? Prosimy skorzystać z formularza kontaktowego w celu omówienia szczegółów oferty.

Otrzymaj wycenę
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych

osobowych przez firmę CADXPERT z siedzibą w Krakowie

przy ul. Ciepłowniczej 23. Twoje dane są chronione.

Sprawdź Politykę prywatności.


Drukarki i skanery 3D to innowacja, która przyciąga zainteresowanie każdego. Dzielimy się zdobytą przez lata wiedzą i doświadczeniem, organizując szkolenia i prezentacje technologii drukowania 3D i skanowania 3D.

Pokazy druku 3D

Oferujemy pokazy z zakresu druku 3D podczas konferencji, eventu branżowego, targów czy też dni otwartych. Rozbudowany park maszynowy umożliwia przeprowadzenie warsztatów szkoleniowych z zakresu projektowania oraz drukowania 3D. Zapewniamy materiały szkoleniowe, komputery oraz odpowiednią ilość drukarek 3D w zależności od ilości uczestników.

 

Eventy obsługujemy kompleksowo:

 

 • Przygotowanie
  Indywidualne ustalenie potrzeb oraz zakresu usług z każdym klientem. Profesjonalnie doradzamy jak uatrakcyjnić event. Możliwość wyboru różnych opcji z zakresu szkolenia.
 • Organizacja
  Zapewniamy kompleksową obsługę stoiska – dostarczamy drukarki 3D, komputery, materiały do druku oraz modele pokazowe.
 • Atrakcje
  Istnieje możliwość, by każdy z uczestników otrzymał wydrukowany model 3D.
 • Dydaktyka
  Prowadzimy szkolenia z zakresu projektowania i druku 3D. Uczestnicy naszych szkoleń zdobywają bezcenną wiedzę praktyczną, którą z powodzeniem mogą wykorzystywać w pracy.

Zapraszamy do zapoznania się z relacją z Amway Innovation Day, wydarzenia, podczas którego omawialiśmy zagadnienia druku 3D.

Pokazy technologii druku 3D podczas Amway Innovation Day

Maluch dla Toma Hanksa

Relacja z pokazu unikatowego egzemplarza Fiata 126p, który został przekazany amerykańskiemu aktorowi w ramach charytatywnej akcji “Bielsko-Biała dla Toma Hanksa”.

Podczas lipcowego pikniku w Bielsku-Białej mogliśmy razem z Evatronix SA zaprezentować możliwości technologii 3D. Zeskanowane modele malucha były wytwarzane na drukarce 3D MakerBot Replicator+.

Maluch dla Toma Hanksa drukowany w 3D na żywo

Otrzymaj ofertę przygotowaną specjalnie dla Ciebie

Otrzymaj ofertę

Galeria przykładowych wydruków 3D