fbpx
shop-icon

CadXpert na Targach ITM Industry Europe

ITM Industry Europe to wiodące w tej części Europy targi kompleksowo prezentujące międzynarodową ofertę zgodną z ideą przemysłu 4.0. Wydarzenie od lat jest kluczowym miejscem spotkań i wymiany technologicznych doświadczeń liderów sektora innowacji.


ITM Industry Europe organizowane jest na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich.


Poza systemami związanymi z technologią addytywną oferowanymi przez CadXpert, na stoiskach wystawcy zaprezentują swoje rozwiązania i produkty obejmujące obrabiarki do metali, automatykę przemysłową, robotykę, urządzenia wykorzystujące wiązkę laserową, maszyny z branży odlewniczej, cięcia i spawania, obróbkę tworzyw oraz specjalistyczne oprogramowanie.


ITM Industry Europe to nie tylko prezentacje innowacyjnych rozwiązań przemysłowych lecz także liczne konferencje i prelekcje, szkolenia oraz panele. Program targów przesiąknięty jest wiedzą i doświadczeniem ekspertów oraz wspierany jest przez organizacje, stowarzyszenia i instytucje związane z branżą przemysłową. To miejsce spotkań liderów sektora innowacji.

Niespełna połowa wystawców zgromadzonych na targach ITM Industry Europe, które dzielą się swoim doświadczeniem, technologią oraz prezentują swoje innowacyjne rozwiązania, to firmy zagraniczne. Jesteśmy dumni, że możemy zaprezentować swoje rozwiązania i wesprzeć krajowy sektor innowacji swoim doświadczeniem i szeroką ofertą przemysłowych urządzeń z branży addytywnej.

Film promocyjny ITM Industry Europe 2021

Drukarki 3D na targach ITM Industry Europe

Podczas targów przedstawimy uczestnikom systemy drukujące w technologii 3D, które na co dzień można zobaczyć w naszym parku maszyn:

Druga edycja Kongresu Industry Next

Kongres Industry Next to innowacyjny projekt promujący globalny rozwój przemysłu 4.0. Powstał w 2021 r. zainicjowany przez targi ITM Industry Europe oraz grupę MTP. W minionym roku, w Kongresie wzięło udział kilkaset osób. Fakt ten skłonił organizatorów do kontynuacji działań związanych z programem.

– Przygotowując tegoroczną edycję ITM INDUSTRY EUROPE mamy świadomość zmieniającej się bardzo dynamicznie rzeczywistości. Pandemia i konflikt w Ukrainie skłoniły nas do dostosowania tematyki Kongresu Industry Next do obecnej sytuacji. Dlatego program wydarzenia poświęcimy wyzwaniom, przed którymi stoi polski przemysł – zapowiada Anna Lemańska-Kramer, dyrektor targów ITM Industry Europe.

Rok wyzwań dla polskiego przemysłu – to hasło przewodnie tegorocznej edycji Kongresu Industry Next.

W drugiej edycji Kongres wspierał będzie dyskusję na temat wyzwań, które stoją przed firmami z branży przemysłowej, w kontekście zawirowań i problemów związanymi z rynkiem surowców. Kongres potrwa od 31 maja do 1 czerwca. Pierwszy dzień przeznaczony zostanie na panele dyskusyjne z ekspertami oraz przedstawicielami instytucji rozwoju. W drugim dniu odbędą się praktyczne warsztaty Industry Next, które podkreślą możliwości wykorzystania najnowszych technologii w przedsiębiorstwach z branży przemysłowej.   

Kongres Industry Next 2021

Szczegółowy plan wydarzeń ITM Industry Europe

Na tegorocznej edycji ITM Industry Europe wystawcom z całego świata towarzyszyć będzie seria wykładów i prelekcji, warsztatów, paneli dyskusyjnych z ekspertami oraz liderami z sektora innowacji. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowym planem wydarzeń: pobierz

ODBIÓR ZAPROSZENIA JEDNORAZOWEGO