fbpx
shop-icon

CADXPERT z certyfikatem STRATASYS Platinum Partner na kolejne dwa lata

Z ogromną dumą i radością pragniemy poinformować o przyznaniu naszej firmie certyfikatu Stratasys Platinum Partner na kolejne dwa lata. Jest to najwyższy status przyznawany autoryzowanym dystrybutorom przemysłowych drukarek 3D tej marki. Poziom Platinum potwierdza najwyższy standard obsługi klienta, a także ściśle definiuje zakres kompetencji, zaplecza technicznego i wiedzy, którymi dysponować musi partner. To także wyraz uznania za wysokie wyniki sprzedaży i nasz wkład w rozwój marki Stratasys na polskim rynku.

Platinum Partner - Stratasys Logo 2021 PNG

Jesteśmy dumni z osiągnięcia wysokich standardów i jako Platynowy Partner Stratasys nadal koncentrujemy się na wykorzystywaniu naszego wieloletniego doświadczenia i wiedzy w zakresie profesjonalnego druku 3D. Dzięki zaangażowaniu naszego zespołu oraz właścicieli firmy w ciągu kilku lat staliśmy się wiodącym dostawcą systemów druku 3D na polskim rynku. Nadrzędną misją naszej firmy jest wskazywanie klientom realnych korzyści płynących z zastosowania technologii addytywnych nie tylko w zaawansowanych projektach, lecz także w codziennej działalności i wsparciu produkcji.

Jest mi niezmiernie miło, że nasz partner, firma CadXpert otrzymała przedłużenie statusu Platinum na kolejne dwa lata. Wszyscy w Stratasys jesteśmy pod wrażeniem osiągnięć CadXpert oraz ich innowacyjnego podejścia do biznesu; są przy tym profesjonalni i niezwykle przyjaźni. Posiadają szeroką wiedzę i wysokie kompetencje w zakresie wykorzystania druku 3D m.in. w dziedzinach takich jak produkcja, branża motoryzacyjna, lotnicza, kolejowa, medyczna, stomatologiczna i wiele innych. Jako Stratasys otrzymujemy bardzo pozytywne opinie od klientów z całej Polski, którzy czerpią realne korzyści ze współpracy z CadXpert, zwiększając dzięki niej swoją innowacyjność i konkurencyjność. Jestem dumny mogąc współpracować z takim partnerem — mówi Simon Brandon, Senior Sales Manager North and East Europe w Stratasys.

Tytuł Platinum Partner jest nie tylko świadectwem owocnej współpracy z firmą Stratasys, ale również niesie wiele korzyści dla naszych obecnych i przyszłych klientów. Certyfikat gwarantuje polskim przedsiębiorcom dostęp do najbardziej zaawansowanych systemów druku 3D i rozwiązań technologicznych. To potwierdzenie, że nasi specjaliści spełniają restrykcyjne wymogi producenta w zakresie zapewnienia klientom najwyższej jakości obsługi i wsparcia.

W naszej działalności koncentrujemy się na zapewnieniu polskim klientom dostępu do najnowszych technologii i fachowego wsparcia na wzór rynków zachodnich, dla których dotychczas zarezerwowany był poziom Platinum Partner. Stratasys daje jasny sygnał, że polskie firmy i instytucje mają istotne znaczenie dla rozwoju światowej branży additive manufacturing. My dostarczamy niezbędną wiedzę i technologię, ale tak naprawdę to docelowi użytkownicy, czyli nasi klienci pokazują, jak duży potencjał ma druk 3D i w jak wielu dziedzinach technologia ta staje się już niezastąpiona — tłumaczy Maciej Dukat, dyrektor handlowy w CadXpert.

fortus-promo

Certyfikat Stratasys Platinum Partner to gwarancja najwyższej jakości obsługi oraz pewnosć dostępu do najabrdziej zaawansowanych systemów druku 3D

Wyróżnienie przyznane naszej firmie przez Stratasys świadczy również o dobrej kondycji polskiego przemysłu i branży produkcyjnej. Stratasys bardzo mocno zaakcentował swoją pozycję w naszym kraju, co oznacza, że producent widzi duży potencjał w polskim rynku druku 3D.

Tytuł Stratasys Platinum Partner stanowi sumę ciężkiej pracy całego zespołu oraz zaufania naszych klientów, którym nie zabrakło odwagi, by postawić na innowacyjność i pójść krok dalej od konkurencji, często także zagranicznej. Chcielibyśmy gorąco podziękować wszystkim klientom i partnerom, z którymi mieliśmy okazję współpracować za ich wkład w nasz wspólny sukces — podsumowuje Piotr Gurga, dyrektor techniczny w CadXpert.

Pobierz Katalog Materiałów Stratasys FDM

Poznaj produkcyjne materiały w technologii FDM, właściwości i zastosowania. Dowiedz się, jak zwiększyć możliwości produkcyjne swojego przedsiębiorstwa.
 
Pobierz PDF >