fbpx
shop-icon

Formlabs Form 3 i Form 3L
Wirtualna prezentacja drukarek 3D SLA / LFS

Poznaj drukarki 3D Formlabs bez wychodzenia z domu. Zapraszamy na wirtualną prezentację drukarek 3D Form 3 i Form 3L. Sprawdź urządzenia i zamów próbny wydruk w technologii SLA/LFS. Przekonaj się o jakości druku 3D z inżynieryjnych żywic Formlabs.

Zobacz z bliska – Formlabs Form 3 oraz Formlabs Form 3L

Dla wygodniejszego przeglądania otwórz aplikację w widoku pełnoekranowym – kliknij [Fullscreen] w prawym dolnym rogu. Aby powrócić z pełnego ekranu, naciśnij [Esc] na klawiaturze.

 

 

Form 3L – wielkoformatowa drukarka 3D SLA

Formlabs Form 3L to drukarka 3D wykorzystująca technologię Low Force Sterelithography (LFS), łącząc dokładność odwzorowania najdrobniejszych detali modelu z szybkością wytwarzania. Podwójny system optyczny sprawia, że budowa nawet bardzo dużych modeli przebiega szybko i bez nieudanych wydruków.

formlabs logo partnerDrukowanie 3D z najwyższą precyzją nawet w dużych gabarytach:

  • Rozdzielczość XY: 25 mikrometrów
  • Moc lasera: 250 mW
  • Grubość warstwy: 25-300 mikrometrów
  • Obszar roboczy: 335 × 200 × 300 mm
  • Wielkość plamki lasera: 85 mikrometrów

Technologia LFS wykorzystuje wiązkę lasera do utwardzania żywic fotopolimerowych. Dzięki zastosowaniu przez producenta nowych rozwiązań – elastycznych kuwet i oświetleniu liniowemu promień lasera za każdym razem utwardza żywicę pod tym samym kątem, co zapewnia najwyższą dokładność druku 3D.
 
Zamów wydruk próbny z wielkoformatowej drukarki 3D Form 3L >
 
 
 

Zapytaj o cenę drukarki 3D Formlabs Form 3L

Otrzymaj ofertę

Form 3 – imponująca precyzja przy każdym wydruku

Form-3
Drukarka 3D Form 3 to kolejna generacja znanej i cenionej drukarki 3D Form 2, która kiedyś wyznaczyła standardy jakości, niezawodności i wygody użytkowania. Dzięki Form 3 możemy pójść krok naprzód w druku z żywic fotopolimerowych.

Formlabs Form 3 wykorzystuje pionierską technologię LFS (Low Force Stereolithography™), która umożliwia jeszcze większą precyzję druku i szybszy czas budowania modelu. Nowa drukarka 3D została wyposażona w system optyczny sterujący wiązką lasera o plamce wielkości 85 mikrometrów. Za sprawą elastycznych kuwet i oświetleniu liniowemu żywica jest utwardzana pod tym samym kątem, co zapewnia najwyższą dokładność i niezawodność druku 3D. Wytwarzaj precyzyjne elementy o gładkiej powierzchni z inżynieryjnych materiałów.

Zapytaj o cenę drukarki 3D Formlabs Form 3

Otrzymaj ofertę
Tough_2000
Otrzymaj wydruk próbny

Przekonaj się o jakości druku 3D i zastosowaniach szerokiego portfolio materiałów Formlabs. Poznaj jakość i precyzję drukarek 3D Formlabs Form 3 i Form 3L. Zamów próbny wydruk z inżynieryjnych materiałów lub zapytaj o możliwość wydruku własnego modelu CAD.

Zamów wydruk próbny

Proponowane posty

Proponowane posty