fbpx
shop-icon

Formlabs Form 3B+ od dzisiaj 32% taniej

Teraz drukarka przeznaczona specjalnie dla stomatologii w niższej cenie! Od 15 listopada 2023 cena żywicznej drukarki 3D Formlabs Form 3+ zostaje przez producenta obniżona aż o 32%! Aktualna cena katalogowa w CadXpert to 24 969 zł brutto (wcześniej 36 654 zł brutto).

Jak drukarka Formlabs Form 3B+ może zmienić pracę w Twoim gabinecie?

Opracowana przez Formlabs technologia LFS (Low Force Stereolitography) zapewni dokładność wymiarową druku 25 mikrometrów dostosowaną do potrzeb ortodoncji, protetyki i implantologii. Do wykorzystania z Form 3B+ dostępne są materiały biokompatybilne, w tym specjalne dentystyczne. Laboratoria stomatologiczne zyskują niepowtarzalną szybkość wykonania modeli, łączników implantologicznych czy nakładek ortodontycznych. Druk 3D to także oszczędność dzięki optymalizacji czasu pracy pracowników i intuicyjnej obsłudze urządzeń.

Jakie korzyści otrzymasz w pakiecie z drukarką 3D Formlabs Form 3B+?

Przy zakupie drukarki stomatologicznej Formlabs Form 3B+ otrzymasz:

  1. Bezpłatny elastyczny stolik w zestawie z drukarką 3D
  2. Bezpłatne wdrożenie urządzenia w Twojej firmie
  3. Bezpłatne szkolenie zdalne z obsługi urządzenia zgodne z certyfikatem SUS 2.0
  4. Możliwość rozszerzenia o dostęp do otwartego systemu materiałów Formlabs
  5. Możliwość szkolenia stacjonarnego w Twojej firmie zgodna z certyfikatem SUS 2.0

Szkolenie zdalne w cenie

Dostęp do otwartego systemu materiałów

Elastyczny stolik w cenie

Z czego wynika obniżenie ceny drukarki 3D Form 3B+?

Obniżka ceny specjalistycznego produktu Formlabs wynika bezpośrednio z misji producenta. Dostarczanie najlepszych i dostosowanych do wykorzystania w branżach urządzeń ma iść w parze z dostępnością i umożliwieniem szerokiemu gronu odbiorców realnych oszczędności. Formlabs obserwuje zmieniający się rynek technologii druku 3D i dynamicznie dostosowuje swoją ofertę. Obecnie łańcuchy dostaw odzyskały stabilność, spadły też koszty dostaw elementów produkcyjnych. Czynniki biznesowe sprzyjają obniżce ceny, a produkt może zachować najwyższą jakość i trafić do nowych odbiorców.

Dlaczego warto rozważyć zakup drukarki 3D Formlabs Form 3B+?

Drukarka żywiczna Form 3B+ to specjalistyczny produkt firmy Formlabs. Stworzony został z myślą o zastosowaniach w stomatologii i medycynie, a materiały w nim wykorzystywane spełniają wymogi branży. Form 3B+ co roku jest aktualizowany i na rynek trafiają kolejne nowości w linii produktów wspierających.

Nowe żywice, aktualizacje oprogramowania i urządzenia peryferyjne – wszystko jest stale kompatybilne i zapewnia gładką pracę z drukarką Form 3B+. Dobrym przykładem jest ostatnia premiera rozszerzenia Form Auto, które pozwala stworzyć własną linię produkcyjną z nieprzerwaną pracą z wykorzystaniem drukarek Formlabs.

Jeśli potrzebujesz dopasować drukarkę 3D do potrzeb twojego laboratorium, skorzystaj z wiedzy naszych ekspertów wdrożenia. Mamy rozległe doświadczenie i dzielimy się nim także w trakcie webinarów i wykładów.

W CadXpert pomogliśmy wdrożyć ponad 200 stomatologicznych drukarek 3D!

Z powodzeniem wdrażamy druk 3D w branży dental – laboratoria w całej Polsce zyskują dostęp do nowoczesnego modelowania i protetyki. Nasi konsultanci pomogą skorzystać także Tobie!

CadXpert współtworzy Szkołę Cyfrowej Protetyki.

Nasz ekspert Daniel Dulian regularnie dzieli się wiedzą o druku 3D z przedstawicielami branży stomatologicznej na wykładach i seminariach. Skorzystaj z naszej wiedzy!

Profesjonalna drukarka 3D Formlabs Form 3B+ w niższej cenie

Premiera nowej ceny drukarki 3D Form 3B+ to najlepszy moment na zakup tego urządzenia. Produkt Formlabs przez ostatnie lata przetestowali użytkownicy w całej Polsce, chętnie podzielimy się studiami przypadków z konkretnych wdrożeń.  Zobacz, jak Formlabs  zmienił pracę Exclusive Dental Studio Poznań.

Ponad 20 specjalistycznych żywic dedykowanych dla Form 3B+ i stałe wsparcie producenta sprawia, że jest to jedno z najbardziej wszechstronnych rozwiązań druku 3D dostępnych na rynku. Bardzo łatwa obsługa, wysoka precyzja i gładkie wykończenie modeli to bez wątpienia cechy wyróżniające drukarki 3D od Formlabsa. Dodatkowo zaawansowane oprogramowanie pozycjonuje drukarki Formlabs jako czołówkę urządzeń segmentu desktop.

Wszystko to od 15 listopada 2023 w obniżonej cenie o 32% – 24 969 zł brutto na CadXpert.pl

Zamów na sklep.cadxpert.pl

Potrzebujesz indywidualnej oferty?

Macik Broś-beztla

Masz pytania? Potrzebujesz wsparcia?
Skontaktuj się bezpośrednio z naszym specjalistą.

Maciej Bros

Specjalista ds. technologii SLA, LFS, SLS

tel.: +48 884 613 333

e-mail: maciej.bros@druk3d.cx