fbpx
shop-icon

Fuse Starter Package od Formlabs - Kompletny zestaw do druku 3D w technologii SLS w przystępnej cenie.

W 2023 roku rozpoczęcie produkcji elementów za pomocą druku 3D w technologii SLS staje się łatwiejsze dzięki kompletnemu systemowi Fuse Starter Package. Zestaw został przygotowany w oparciu o niezawodną drukarkę 3D Fuse 1+ 30W oraz Fuse Depowdering Kit, czyli akcesoria do ręcznej obróbki wydruków. W ramach takiego zestawu otrzymujesz możliwość zarówno produkcji elementów poprzez druk 3D, jak i kompleksowego czyszczenia wydruków SLS wraz z odzyskiwaniem zużytego proszku.

Cena Fuse Starter Package od Formlabs w CadXpert zaczyna się już od 24 900 EUR. Poza drukarką 3D Fuse 1+ 30W i urządzeniem do czyszczenia wydruków nasz startowy pakiet zawiera komorę roboczą (Build Chamber) oraz kartridż na proszek (Powder Cartridge).

Dlaczego warto zainwestować w druk 3D z Formlabs Fuse 1+ 30W?

Proszkowy druku 3D SLS od firmy Formlabs to pewny sposób na wprowadzenie technologii addytywnej do wytwarzania części w wielu segmentach produkcyjnych. Otrzymane wydruki są precyzyjne i trwałe, a szybkość produkcji przewyższa propozycje konkurencyjnych rozwiązań. Rozwiązanie od Formlabs umożliwia druku 3D z wykorzystaniem tylko 30% nowego proszku. Pozostałe 70% może zostać odzyskane z poprzednich prac. Czyni to druk 3D SLS i Fuse 1+ 30W jedno z najbardziej ekonomicznych rozwiązań do produkcji niskoseryjnej.

Z Fuse 1+ 30W twoja produkcja może rozwinąć się, zaczynając od przystępnego pułapu cenowego. Zestaw Starter Pack to cała gama korzyści. W ramach pakietu otrzymujesz:

  • Druk 3D w technologii SLS, czyli nowoczesne i zaawansowane rozwiązanie druku 3D, umożliwiające szybkie dotarcie na rynek (time-to-market) z dużym wolumenem produkcyjnym.
  • Wytwarzanie solidnych części z wytrzymałego poliamidu. Właściwości dostępnych dla Fuse 1+ 30W materiałów spełniają rygorystyczne wymogi dla przemysłu.
  • Prostą w obsłudze drukarkę 3D Fuse 1+ 30W. Wyszkolisz swoich pracowników do druku 3D nawet w 1 dzień.
  • Łatwe czyszczenie drukowanych części. Dzięki Fuse Depowdering Kit oczyścisz swoje elementy i odzyskasz proszek, który wykorzystasz przy następnym wydruku. Istnieje również możliwość rozszerzenia o dodatkowe urządzenia automatyzujące obróbkę wydruków.
  • Możliwość druku z użyciem azotu, który pozwala na wydruk 3D z większym udziałem już użytego wcześniej proszku, bez utraty parametrów mechanicznych. Wysokość warstwy to 110 mikrometrów.
  • Atrakcyjna cena. Wszystkie korzyści technologii SLS mają teraz niższy próg wejścia. Cena zestawu gotowego do wdrożenia zaczyna się od 24 900 EUR.

Druk 3D w technologii SLS – od czego zacząć?

Jeżeli w Twojej firmie zapotrzebowanie na szybką i niezawodną produkcję części w druku 3D napotykało na barierę kosztów, to teraz możesz zainwestować w pełne i kompleksowe rozwiązanie druku 3D od Formlabs w technologii SLS. Zyskać zupełnie nowe możliwość w produkcji nisko i średnioseryjnej.


Eksperci druku 3D z CadXpert pomogą w doborze zestawu Formlabs Fuse Starter Package i zajmą się dalszym rozwojem druku 3D w twojej firmie. Nasza usługa to kompleksowa opieka i rozwiązania dostosowane do twoich indywidualnych potrzeb.

Skontaktuj się z naszymi konsultantami wdrożenia drukarek 3D. Przedstaw nam swoje potrzeby i wymagania. Poznaj wszystkie korzyści płynące z produkcji części w sprawdzonej technologii SLS dzięki drukarce 3D Fuse 1+ 30W od Formlabs.

Macik Broś-beztla

Masz pytania? Potrzebujesz wsparcia?
Skontaktuj się bezpośrednio z naszym specjalistą.

Maciej Bros

Specjalista ds. technologii SLA, LFS, SLS

tel.: +48 884 613 333

e-mail: maciej.bros@druk3d.cx