fbpx
shop-icon

Kompleksowe leczenie z drukiem 3D
lek. stom. Agnieszka Kulik i lek. stom. Kamil Szewczyk

Otrzymaj dostęp do nagrania

Szkolenie online z cyklu Akademia Druku 3D.

O szkoleniu online

Lek. stom. Agnieszka Kulik i lek. stom. Kamil Szewczyk, założyciele Exclusive Dental Studio, prowadzą wspólną praktykę kliniczną, laboratorium i akademię zajmującą się stomatologią cyfrową i drukiem 3D. Jako pionierzy stomatologii cyfrowej w Polsce i Europie stosują to podejście do leczenia złożonych przypadków rehabilitacyjnych łączących ortodoncję, implantologię i protetykę.

Dołącz do wydarzenia, aby dowiedzieć się o ich drodze do przejścia w cyfrowy świat i o tym, jak wykorzystują technologię druku 3D Formlabs SLA i materiały w swojej praktyce oraz zobacz przypadki kliniczne, które leczyli za pomocą druku 3D.
 

O prelegentach

Agnieszka Kulik
Agnieszka Kulik Lekarz dentysta. Ukończyła Akademię Medyczną w Poznaniu w 2006 r., a już rok później otworzyła pierwszy własny gabinet stomatologiczny – Exclusive Dental Studio. Jej specjalnością jest przygotowanie holistycznego planu leczenia dla Pacjenta. Specjalizuje się w stomatologii estetycznej, protetyce i ortodoncji. Jest członkiem EAO Eurasian Assiociation of orthodontist oraz członkiem aktywnym AES (American Equilibration Society). Jako jedna z pierwszych lekarzy w Polsce rozpoczęła leczenie Pacjentów metodą INVISALIGN®. Od 6 lat zajmuje się również medycyną estetyczną. Jest certyfikowanym lekarzem medycyny estetycznej i należy do Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging. Jej pasją, oprócz stomatologii, są dalekie podróże. W wolnych chwilach gra na pianinie oraz uczy się gry na ukulele i saksofonie. Czasem maluje obrazy węglem i pastelami. Bardzo lubi piec i gotować dla bliskich i przyjaciół. Interesuje się architekturą i aranżacją wnętrz.
Guide Master Level, Style Italiano Silver Member, Key opinion leader 3Shape Ortodoncja i protetyka Key opinion leader Formlabs, członek Stowarzyszenia Liderów Stomatologii Polskiej.
Opracowała metodę leczenia nakładkowego SECRET ORTHO.
 
Kamil Szewczyk
Kamil Szewczyk Absolwent Akademii Medycznej w Poznaniu. Tytuł lekarza stomatologa otrzymał w 2006 roku. Zaledwie rok później otworzył swój pierwszy gabinet stomatologiczny. Godny zaufania specjalista, który z łatwością nawiązuje kontakt z pacjentami, co znacznie obniża u nich poziom stresu. Jego specjalnością jest chirurgia stomatologiczna, protetyka, implatntologia, wykonywana również przy użyciu osocza bogatopłytkowego. Opracował autorską metodę atraumatycznego zakładania implantów zębowych, dzięki której proces gojenia pozabiegowego jest szybszy i łagodniejszy dla Pacjenta. Wykonuje stomatologiczne zabiegi chirurgiczne u Pacjentów z Polski i z Europy. Należy do International Team for Implantology – ITI, PSI Polskiego Stowarzyszenia Implantologicznego, ICOI International Congres of Oral Implantology, DGOI Deutche Gesellschaft fur Orale Implantologie. Ukończył wiele specjalistycznych kursów z zakresu chirurgii i implantologii w kraju i za granicą. Jako jeden z pierwszych lekarzy w Polsce zajmuje się wykonywaniem zabiegów implantacji przy użyciu wszczepów hypoalergicznych estetycznych z tlenku cyrkonu. Cieszy się opinią świetnego specjalisty, wrażliwego na potrzeby Pacjentów. Jego pasją oprócz stomatologii są podróże. W wolnych chwilach lubi czynnie spędzać czas. Pasjonują go sportowe samochody. Bardzo dużo czasu poświęca na doskonalenie duchowe. Wegetarianin lubiący zdrowy i bliski naturze tryb życia.

Guide Master Level, Key opinion leader 3Shape Ortodoncja i protetyka Key opinion leader Formlabs, członek Stowarzyszenia Liderów Stomatologii Polskiej.
Jako pierwszy w Polsce rozpoczął pracę przy użyciu metody X-GUIDE w implantologii.
 

To spotkanie już się odbyło, ale możesz zobaczyć nagranie. Wypełnij formularz, by otrzymać link do nagrania

Otrzymaj dostęp do nagrania

 

LOGO akademiaRBG
Sprawdź pozostałe szkolenia i warsztaty z cyklu Akademia Druku 3D
Zobacz więcej >