fbpx
shop-icon

MakerBot METHOD CF oraz METHOD X CF w promocyjnej cenie

MakerBot METHOD. Promocja ograniczona czasowo – tylko do 30.09.2022

Zacznij drukować wytrzymałe części, narzędzia i funkcjonalne prototypy. Sprawdź możliwości najnowszej drukarki 3D MakerBot METHOD z podgrzewaną komorą roboczą, podwójnym ekstruderem i rozpuszczalnym materiałem podporowym. Tylko do końca września w promocyjnej cenie z rabatem 5000zł netto.

promo-method-cf-5000

Cyrkulacyjna, podgrzewana komora robocza.

Wiele stacjonarnych drukarek 3D korzysta z podgrzewanego stołu roboczego, aby zmniejszyć ryzyko podwijania modeli i wypaczeń. Poprawia to przyczepność pierwszej warstwy i… to wszystko. MakerBot METHOD wykorzystuje opatentowaną cyrkulacyjną komorę grzewczą w celu szybkiego ogrzewania całej komory do temperatury 𝟭𝟭𝟬°𝗖, zapewniając przy tym optymalne warunki drukowania od pierwszej do ostatniej warstwy. Rezultatem jest wyższy stopień dokładności wymiarowej i jakości wydruków.

Dwie głowice. Ekstrudery o podwójnej wydajności.

Jeśli chodzi o druk 3D w technologii 𝗙𝗗𝗠, głowica i ekstruder są jednymi z najważniejszych elementów. Ekstruder METHOD, oparty na przemysłowej konstrukcji Stratasysa, został zaprojektowany od podstaw z myślą o profesjonalistach. Dzięki całkowicie nowemu, wydłużonemu blokowi grzewczemu, podwójnym przekładniom napędowym z momentem obrotowym 19:1 oraz wiodącemu w branży pakietowi inteligentnych czujników MakerBota, METHOD umożliwia znacznie lepszą jakość i prędkość druku.
Dzięki dwóm ekstruderom w METHOD i METHOD X, możesz teraz drukować z rozpuszczalnymi supportów, takimi jak 𝗣𝗩𝗔 𝗶 𝗦𝗥-𝟯𝟬, co pozwala na projektowanie i drukowanie części produkcyjnych o najwyższym stopniu złożoności.

Drukuj z metali, kompozytów i polimerów na jednym urządzeniu.

Znalezienie odpowiedniej drukarki 3D dla Twojej aplikacji może mieć wiele wspólnego z materiałami. Większość producentów drukarek 3D twierdzi, że ich urządzenia są w stanie drukować wszystko – od podstawowego PLA do ABS. Kompatybilność materiałowa w METHOD wykracza poza fasadowe twierdzenia. Dzięki zaprojektowanym funkcjom, takim jak: cyrkulacyjna komora grzewcza, utrzymująca temperaturę do 110°C, jak i podwójne modułowe ekstrudery – nawet najbardziej podatne na odkształcenia materiały jak 𝗔𝗕𝗦 wychodzą z gwarancją dokładności wymiarowej. To coś, czego nie znajdziesz na żadnej innej biurkowej drukarce 3D.

Tomasz-Kopec

Chcesz wiedzieć więcej?
Skontaktuj się z nami

Tomasz Kopeć

Product Manager

tel.: +48 575 276 666

e-mail: tomasz.kopec@druk3d.cx