fbpx
shop-icon

Premiera Stratasys Fortus 450 mc na targach Dni Druku 3D

Produkcyjna drukarka 3D Stratasys Fortus 450 mc w pełnej wersji materiałowej zostanie zaprezentowana podczas kieleckich targów Dni Druku 3D. Zapraszamy na premierowe pokazy na stoisko firmy CADXPERT w hali B nr 34.

dni druku 3d 2019XI Targi Dni Druku 3D / STOM
Kielce, ul. Zakładowa 1
26 – 28 marca 2019
Stoisko B 34

Drukarka 3D Stratasys Fortus 450 mc to jedna z najbardziej imponujących maszyn w ofercie producenta. Urządzenie wykorzystuje technologię FDM w wersji uprzemysłowionej za sprawą patentów technologicznych Stratasys. Maszyna produkcja oferuje powtarzalność druku i dokładność wymiarową, dzięki szczelnie zamykanej komorze roboczej, próżniowej stabilizacji stołu roboczego oraz ulepszonemu systemowi cyrkulacji powietrza.

Fortus 450 mc obsługuje aż 13 zaawansowanych termoplastów: od materiałów do funkcjonalnego prototypowania (ASA, ABS, PC), poprzez wytrzymałe materiały produkcyjne (Nylon, Nylon 12 CF – wzmocniony włóknem węglowym) aż do materiałów specjalistycznych znajdujących zastosowania w lotnictwie i motoryzacji (Ultem 9085, Antero 800 NA PEKK). Kieleckie targi Dni Druku 3D to najlepsza okazja, by przyjrzeć się z bliska tej produkcyjnej drukarce 3D, która zrewolucjonizowały wiele fabryk na całym świecie.

Fortus 450 z wydrukiem

Odwiedź stoisko B34 na targach Dni Druku 3D / STOM w Kielcach

 

Premiera najnowszej drukarki 3D MakerBot METHOD

 

premiera-method