fbpx
shop-icon

Nowość - Stratasys J5 DentaJet.
Najbardziej zaawansowana technologia druku 3D dla stomatologii

Nowość w ofercie stomatologicznych drukarek 3D, której nie możesz przegapić. Drukarka 3D Stratasys J5 DentaJet to kompaktowa wersja najbardziej zaawansowanych urządzeń do druku 3D w technologii PolyJet. Dzięki nowej drukarce J5 DentaJet ogromny potencjał multimateriałowej i multikolorowej technologii jest dostępny zarówno dla dużych, jak i średnich pracowni protetycznych oraz gabinetów stomatologicznych.

Sprawdź specyfikację drukarki 3D, zobacz więcej możliwości i zapytaj o ofertę

Dowiedz się więcej

Drukowanie 3D w technologii PolyJet wyróżnia się przede wszystkim wysoką jakością i precyzją. Wysokość warstwy dostępna dla drukarki 3D Stratasys J5 DentaJet sięga 0,018 mm, co gwarantuje bardzo dokładne pasowanie, a także niezrównaną jakość powierzchni. Dzięki wykorzystaniu rozpuszczalnego materiału podporowego ograniczamy czas potrzebny na obróbkę wydruków (ręczne odcinanie podpór w technologii SLA lub DLP) oraz zapewniamy jeszcze lepszą jakość wydruków.

Technologia PolyJet umożliwia mieszanie materiałów i wytwarzanie wyrobów o różnych efektach wizualnych w jednym procesie. Po załadowaniu odpowiednich, najczęściej używanych materiałów budulcowych, możemy drukować wszystkie wyroby na tej samej platformie roboczej. Przestrzeń na materiały w J5 DentaJet może pomieścić 12 kartridży z materiałem budulcowym i podporowym.

Chcesz wiedzieć więcej? Skontaktuj się z nami i zapytaj o cenę

Daniel Dulian - editDaniel Dulian
Medical Application Manager

tel.: +48 533 344 469
e-mail: daniel.dulian@druk3d.cx

Nowa drukarka 3D J5 DentaJet wyróżnia się możliwością drukowania z 3 materiałów biokompatybilnych:

    • Biocompatible Clear MED610™

Zastosowanie materiału: indywidualne szyny chirurgiczne

    • VeroGlaze™ MED620

Zastosowanie materiału: Prowizoria, try-iny, modele dentystyczne

    • Elastyczny MED625FLX™

Zastosowanie materiału: szyny do metody pośredniego klejenia zamków ortodontycznych

Do dyspozycji mamy także materiał do druku modeli VeroDent PureWhite (w kolorze białym) oraz sztywne materiały VERO w kolorach z palety CMY (cyjan, żółty, magenta). Za sprawą mieszania materiałów w procesie druku z dostępnych żywic możemy uzyskać nawet 500 000 barw. Daje to niesamowicie realistyczne efekty w drukowaniu wyrobów dentystycznych.

Na J5 DentaJet możemy produkować szablony chirurgiczne, modele dentystyczne, prowizoria, szyny do pośredniego klejenia zamków na jednej platformie roboczej. Uprość produkcję akrylowych aparatów, takich jak Hawley Retainers z materiałem osłaniającym (Separator Digital Material), który ułatwia separację akrylu od wydrukowanych modeli.

Opracowany na nowo system nanoszenia materiału ze stałą głowicą, obrotową platformą i światłem UV LED odpowiada za wydajność systemu, jednocześnie optymalizując wielkość urządzenia.

J5 DentaJet wydruki

Modele z drukarki 3D Stratasys J5 DentaJet

zab-polyjet
Zamów bezpłatny wydruk próbny w technologii PolyJet

Sprawdź możliwości drukarek 3D w technologii PolyJet. Zamów bezpłatny wydruk próbny i przekonaj się o jakości wydruków na maszynach Stratasys.

Zamów wydruk próbny

Proponowane posty

Proponowane posty