fbpx
shop-icon

Usługa druku 3D dla Twojego projektu. Oszczędzaj czas i budżet.

Z usługą druku 3D w technologii SAF zaczniesz oszczędzać i znacznie przyspieszysz czas potrzebny do uzyskania gotowego elementu. Nowa technologia przemysłowego druku 3D SAF (Selective Absorption Fusion) pozwala drukować z zaawansowanego materiału PA12. W twojej firmie sprawdzi się w projektach wymagających szybkiej realizacji i wysokiej precyzji. W CadXpert oferujemy usługę druku 3D w technologii SAF, która pozwala produkować wytrzymałe części o skomplikowanej geometrii oraz umożliwia pełną obróbkę końcową.

Usługa druku 3D dla Twojego projektu. Oszczędzaj czas i budżet.

Dzięki technologii SAF nasza usługa jest szybsza niż kiedykolwiek. Nie ponosisz kosztów uruchomienia procesu wytwarzania (jak w przypadku formowania wtryskowego) oraz obsługi produkcji (jak w obróbce CNC). To tak, jakbyś wcisnął przycisk “Drukuj” i w ciągu 2-3 dni otrzymał nawet tysiąc gotowych elementów.

Jeżeli masz projekt, który jest skomplikowany, a jego koszt wytworzenia poprzez formowanie wtryskowe lub obróbkę CNC jest wysoki – skontaktuj się z nami. Już dzisiaj uzyskaj indywidualną wycenę usługi druku 3D Twojego projektu i obliczenie zwrotu z inwestycji (ROI).

Case Study: szybki wydruk niskiej serii

Nasza usługa druku 3D w technologii SAF realnie usprawnia prototypowanie i zmniejsza koszty niskich serii. Jeżeli zastanawiasz się, jak ta technologia może sprawdzić się w twojej firmie, to poznaj historię polskiego startupu nagrodzonego przez Elona Muska – firmy Euroloop produkującej zaawansowane ładowarki dla elektromobilności.

Euroloop w swoim projekcie potrzebował szybkiego przetestowania podzespołów dla nowej serii ładowarek. Następnie należało wyprodukować niskie serie kilku elementów, aby dostarczyć je wraz z produktem finalnym dla klienta. Usługa druku 3D w technologii SAF świetnie wpisała się w model krótkiego cyklu produkcji w tej firmie.

Jeżeli potrzebujesz szybkiego czasu produkcji i niższych kosztów, to technologia SAF z CadXpert będzie rozwiązaniem dla ciebie.