fbpx
shop-icon

Zapraszamy na ITM Industry Europe

Z radością informujemy, że będziemy obecni na jednym z najważniejszych wydarzeń sektora technologicznego w Europie – ITM Industry Europe. To prestiżowe wydarzenie prezentuje międzynarodową ofertę zgodną z ideą przemysłu 4.0, stanowiąc kluczowe miejsce spotkań i wymiany doświadczeń liderów sektora innowacji.

Zapraszamy do odwiedzenia nas. Będziemy znajdować się w Hali 5 (stanowisko nr 2B).

Nasza oferta na ITM INDUSTRY EUROPE

Nasz zespół ekspertów będzie dostępny, aby omówić z Państwem możliwości jakie niesie za sobą technologia druku 3D. Prezentujemy nasze najnowsze maszyny, w tym F370, FUSE1+, Formlabs Form 3L.

Dlaczego warto nas odwiedzić na wydarzeniu?

Doradztwo specjalistyczne: Nasz zespół ekspertów dostarczy Państwu specjalistycznych porad dotyczących doboru technologii druku 3D, dostosowanych do specyfiki Państwa działalności.

Praktyczne wskazówki od ekspertów: Udzielimy Państwu praktycznych wskazówek na temat wykorzystania technologii druku 3D w Państwa organizacji.

Autentyczne studia przypadków i inspirujące zastosowania: Przygotowaliśmy prezentacje autentycznych wdrożeń i inspirujących zastosowań technologii druku 3D.

Strefy materiałów do druku 3D i postprocessingu: Oferujemy możliwość zapoznania się z szeroką gamą materiałów do druku 3D oraz procesami postprocessingu.

Demonstracje drukarek 3D: Przyjdź i zobacz nasze drukarki 3D w akcji.

Wydarzenie odbędzie się na ul. Głogowskiej 14, 60-748 Poznań.

Czy jesteście gotowi dołączyć do nas na tym kluczowym wydarzeniu i odkryć przyszłość technologii druku 3D? Zapraszamy do wypełnienia formularza poniżej, aby otrzymać darmowy bilet na ITM INDUSTRY EUROPE (ilość wejściówek ograniczona).

Wypełnij formularz, by otrzymać zaproszenie.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych

    osobowych przez firmę CADXPERT z siedzibą w Krakowie

    przy ul. Ciepłowniczej 23. Twoje dane są chronione.

    Sprawdź Politykę prywatności.