fbpx
shop-icon

Konferencja branży narzędziowo-przetwórczej
Bydgoszcz, 4 marca 2020 r.

Dowiedz się więcej

Zapraszamy na pierwszą edycję Konferencji “Druk 3D w branży narzędziowo-przetwórczej”, która odbędzie się 4 marca 2020 r. podczas targów Innoform w Bydgoszczy. Wstęp wolny po uprzedniej rejestracji.

Baner-glowny-konferenecja

Pracownicy na liniach produkcyjnych, specjaliści z firm serwisowych czy warsztatów usprawniają swoją codzienną pracę, korzystając z niestandardowych narzędzi wykonanych na drukarkach 3D. Za pomocą technologii przyrostowych można wydrukować wytrzymałe przyrządy takie jak: uchwyty do obrabiarek CNC, efektory robotów przemysłowych, sprawdziany, prowadnice, przyrządy serwisowe lub urządzenia do demontażu.

Użycie drukarki 3D pozwala wykonać niestandardowe oprzyrządowanie zdecydowanie szybciej i taniej niż w przypadku konwencjonalnych metod. Drukowane narzędzia i uchwyty są znacznie lżejsze od tych wykonanych z metalu, ale nie ustępują im swoją wytrzymałością. Druk 3D gwarantuje swobodę wytwarzania – możemy zwiększyć ergonomię przyrządów, a także spersonalizować pod kątem danego zastosowania czy pracownika.

Sprawdź, jak zredukować czas oraz koszty wykonania oprzyrządowania produkcyjnego, dzięki technologii drukowania 3D, skanowania 3D i modelowania 3D.

Konferencja “Druk 3D w branży narzędziowo-przetwórczej”

Weź udział w konferencji i poznaj zastosowania drukarek i skanerów 3D w przemyśle narzędziowym oraz przetwórczym

Bezpłatna rejestracja