fbpx
shop-icon

3 nowe produkcyjne drukarki 3D Stratasys: F770, H350, Origin One

Wielkoformatowa drukarka 3D w technologii FDM Stratasys F770, proszkowa drukarka 3D H350 w nowatorskiej technologii SAF oraz Origin One – drukarka 3D do seryjnej produkcji z żywic fotopolimerowych w technologii P3. To nowości Stratasys, które właśnie trafiły do sprzedaży.

Weź udział w premierowym pokazie online i zobacz 3 zupełnie nowe drukarki 3D Stratasys reprezentujące 3 różne technologie przyrostowe. Od druku 3D narzędzi i osprzętu do masowej produkcji części użytkowych. Stratasys na nowo definiuje szybkość, wydajność i dokładność produkcji addytywnej.

Stratasys Manufacturing Launch Event

Zarejestruj się bezpłatnie, by oglądać na żywo.

Stratasys Manufacturing

Zarejestruj się bezpłatnie, by oglądać na żywo

Przejdź do formularza

 

Stratasys F770 – wielkoformatowa drukarka 3D

F770 Printer Front OpenStratasys F770 to nowy model w rodzinie F123 – przemysłowej serii drukarek 3D do funkcjonalnego prototypowania i druku gotowych części. Seria drukarek F123 cieszy się dużą popularnością w naszym kraju z uwagi na niezawodną pracę, dokładność i powtarzalność potwierdzone certyfikatami ISO, dostęp do najczęściej przetwarzanych materiałów inżynieryjnych oraz atrakcyjną cenę w stosunku do możliwości produkcyjnych. Nowy model wyróżnia się przede wszystkim rozmiarem wytwarzanych części. Obszar roboczy wynosi 1000 × 610 × 610 mm, co daje 372 100 cm³ przestrzeni roboczej. Przekątna pola roboczego to 117,1 cm.

Drukarka 3D obsługuje dwa materiały do szybkiego prototypowania i druku części funkcjonalnych: ABS oraz ASA. Maszyna jest polecana do niezawodnego druku bardzo dużych obiektów lub do produkcji seryjnej.

Przejdź na stronę produktu i dowiedz się więcej >

f770 wydruk

Na nowej drukarce 3D Stratasys F770 możemy drukować duże obiekty w jednej części, bez konieczności łączenia elementów po wydruku.

Sprawdź specyfikację techniczną i otrzymaj ofertę na drukarkę 3D Stratasys F770

Dowiedz się więcej

 

Stratasys H350 w proszkowej technologii Selective Absorption Fusion™

H350 Right Angle Open Hood Faded FloorTechnologia SAF (Selective Absorption Fusion™) została opracowana dla wydajnej produkcji seryjnej części do użytku końcowego z materiałów poliamidowych oraz elastomerów.

Drukarka 3D H350 została stworzona do produkcji seryjnej części do użytku końcowego oraz funkcjonalnych prototypów. Drukarki 3D z serii H w technologii SAF zapewniają dokładność, powtarzalność i kontrolę procesu niezbędną dla niezawodnej produkcji seryjnej przy zachowaniu konkurencyjnych kosztów części.

Przejdź na stronę produktu i dowiedz się więcej >

saf-wydruk-3d

Wydruk 3D w technologii SAF™ z drukarki 3D Stratasys H350

Sprawdź specyfikację techniczną i otrzymaj ofertę na drukarkę 3D Stratasys H350

Dowiedz się więcej

 

Stratasys Origin One – seryjna produkcja z wysoką precyzją technologii żywicznej

Origin One Triple AngleDrukarka 3D Stratasys Origin One zmienia podejście do produkcji seryjnej z żywic fotopolimerowych. Uzyskaj niezrównaną precyzję druku oraz wydajność masowej produkcji. Technologia Programmable PhotoPolymerization P3™ umożliwia drukowanie wielu obiektów z wysoką powtarzalnością. Możesz mieć pewność, że każdy obiekt będzie miał te same wymiary, niezależnie od tego, w którym miejscu platformy roboczej został wydrukowany. Modele z drukarki 3D Origin One cechuje wysoka gładkość powierzchni oraz dokładność porównywalna do produktów wykonanych metodą formowania wtryskowego.

Obszar roboczy drukarki 3D wynosi 192 x 108 x 370 mm, co daje 7 672 cm sześciennych przestrzeni roboczej. Maksymalna wielkość modelu po przekątnej wynosi 220 mm.

Przejdź na stronę produktu i dowiedz się więcej >

Origin One Textured Cylinders

Seryjna produkcja na drukarce 3D Stratasys Origin One

Sprawdź specyfikację techniczną i otrzymaj ofertę na drukarkę 3D Stratasys Origin One

Dowiedz się więcej