fbpx
shop-icon
Zamów próbny wydruk
Odwiedź nas na FB
Zapraszamy na bloga

CADXPERT pierwsza firma w Polsce z certyfikatem STRATASYS Platinum Partner

Z ogromną dumą i radością pragniemy poinformować o przyznaniu naszej firmie certyfikatu Stratasys Platinum Partner. Jest to najwyższy status przyznawany autoryzowanym dystrybutorom przemysłowych drukarek 3D tej marki. Sukces jest tym większy, że po raz pierwszy w historii nagrodzona została firma z Polski. Poziom Platinum potwierdza najwyższy standard obsługi klienta, a także ściśle definiuje zakres kompetencji, zaplecza technicznego i wiedzy, którymi dysponować musi partner. To także wyraz uznania za wysokie wyniki sprzedaży i nasz wkład w rozwój marki Stratasys na polskim rynku.

Platinum Partner - Stratasys Logo 2021 PNG

Kilka lat temu, a dokładnie w 2013 roku jako jedna z pierwszych firm w Polsce rozpoczęliśmy dystrybucję profesjonalnych drukarek 3D oraz usług druku 3D. Od początku naszej działalności stawialiśmy na innowacyjny rozwój, co zaowocowało nawiązaniem współpracy ze Stratasys. Dzięki zaangażowaniu naszego zespołu oraz właścicieli firmy w ciągu kilku lat staliśmy się wiodącym dostawcą systemów druku 3D na polskim rynku. Nadrzędną misją naszej firmy jest wskazywanie klientom realnych korzyści płynących z zastosowania technologii addytywnych nie tylko w zaawansowanych projektach, lecz także w codziennej działalności i wsparciu produkcji.

Jest mi niezmiernie miło, że nasz partner, firma CadXpert otrzymała status Platinum i tym samym stała się pierwszą firmą w Polsce, która kiedykolwiek uzyskała to najwyższe wyróżnienie. Wszyscy w Stratasys jesteśmy pod wrażeniem osiągnięć CadXpert oraz ich innowacyjnego podejścia do biznesu; są przy tym profesjonalni i niezwykle przyjaźni. Posiadają szeroką wiedzę i wysokie kompetencje w zakresie wykorzystania druku 3D m.in. w dziedzinach takich jak produkcja, branża motoryzacyjna, lotnicza, kolejowa, medyczna, stomatologiczna i wiele innych. Jako Stratasys otrzymujemy bardzo pozytywne opinie od klientów z całej Polski, którzy czerpią realne korzyści ze współpracy z CadXpert, zwiększając dzięki niej swoją innowacyjność i konkurencyjność. Jestem dumny mogąc współpracować z takim partnerem — mówi Simon Brandon, Senior Sales Manager North and East Europe w Stratasys.

Tytuł Platinum Partner jest nie tylko świadectwem owocnej współpracy z firmą Stratasys, ale również niesie wiele korzyści dla naszych obecnych i przyszłych klientów. Certyfikat gwarantuje polskim przedsiębiorcom dostęp do najbardziej zaawansowanych systemów druku 3D i rozwiązań technologicznych. To potwierdzenie, że nasi specjaliści spełniają restrykcyjne wymogi producenta w zakresie zapewnienia klientom najwyższej jakości obsługi i wsparcia.

W naszej działalności koncentrujemy się na zapewnieniu polskim klientom dostępu do najnowszych technologii i fachowego wsparcia na wzór rynków zachodnich, dla których dotychczas zarezerwowany był poziom Platinum Partner. Stratasys daje jasny sygnał, że polskie firmy i instytucje mają istotne znaczenie dla rozwoju światowej branży additive manufacturing. My dostarczamy niezbędną wiedzę i technologię, ale tak naprawdę to docelowi użytkownicy, czyli nasi klienci pokazują, jak duży potencjał ma druk 3D i w jak wielu dziedzinach technologia ta staje się już niezastąpiona — tłumaczy Maciej Dukat, dyrektor handlowy w CadXpert.

Certyfikat Stratasys Platinum Partner to gwarancja najwyższej jakości obsługi oraz pewnosć dostępu do najabrdziej zaawansowanych systemów druku 3D

Wyróżnienie przyznane naszej firmie przez Stratasys świadczy również o dobrej kondycji polskiego przemysłu i branży produkcyjnej. Stratasys bardzo mocno zaakcentował swoją pozycję w naszym kraju, co oznacza, że producent widzi duży potencjał w polskim rynku druku 3D.

Tytuł Stratasys Platinum Partner stanowi sumę ciężkiej pracy całego zespołu oraz zaufania naszych klientów, którym nie zabrakło odwagi, by postawić na innowacyjność i pójść krok dalej od konkurencji, często także zagranicznej. Chcielibyśmy gorąco podziękować wszystkim klientom i partnerom, z którymi mieliśmy okazję współpracować za ich wkład w nasz wspólny sukces — podsumowuje Piotr Gurga, dyrektor techniczny w CadXpert.

 
 

Pobierz Katalog Materiałów Stratasys FDM

Poznaj produkcyjne materiały w technologii FDM, właściwości i zastosowania. Dowiedz się, jak zwiększyć możliwości produkcyjne swojego przedsiębiorstwa.

Pobierz PDF >