Dni Otwarte z technologią 3D teraz na Mazowszu i Pomorzu. W maju i czerwcu poruszymy tematykę „Od skanu do gotowego produktu” – zapraszamy do Wołomina i Lęborka!

Po sukcesie pierwszej edycji wracamy z kolejną odsłoną Dni Otwartych organizowanych wspólnie przez CADXPERT, TMSYS i VPI Polska. Spotkajmy się w Wołominie i Lęborku – w maju i czerwcu – aby poznać możliwości technologii skanowania i projektowania 3D, inżynierii odwrotnej i druku 3D!
🗓️ Wołomin, 20-21 maja 2025 r. – zaledwie pół godziny od Warszawy!
🗓️ Lębork, 13-14 czerwca 2025 r. – w zasięgu 80 km od Gdańska!
Hasłem przewodnim wydarzeń będzie „Od skanu do gotowego produktu – jak połączyć skanowanie, modelowanie i druk 3D?”
Wydarzenie kierujemy do wszystkich zainteresowanych przemysłowymi technologiami 3D – inżynierów, projektantów, technologów, nauczycieli, studentów oraz przedsiębiorców, którzy chcą w praktyce zobaczyć, jak efektywnie wykorzystać cyfrowe rozwiązania w codziennej pracy projektowej i produkcyjnej.
Dni Otwarte w Wołominie – 20–21 maja 2025
📍 Miejsce: TMSYS Sp. z o.o., Wołomin
🗓️ Terminy: środa i czwartek, 21–22 maja 2025
W programie m.in.:
- Warsztaty „Od skanu do druku 3D” z pokazem skanerów FreeScan i EinScan, oprogramowania Design X oraz praktycznym przygotowaniem projektu do druku z użyciem maszyn CADXPERT.
- Rozmowa z ekspertem: produkcja seryjna z wykorzystaniem technologii druku 3D SAF od Stratasys. Jak serializować druk 3D dzięki dużym komorom i szybkiemu drukowi z proszków?
- Prelekcje ekspertów IRONCAD i CADXPERT na temat nowoczesnych metod projektowania 3D, optymalizacji topologicznej i zastosowania druku 3D z metalu.
- Prezentacja skanerów 3D marki Shining 3D oraz zastosowań druku proszkowego SAF.
👉 Zobacz pełny harmonogram wydarzenia w Wołominie
Dni Otwarte w Lęborku – 13–14 czerwca 2025
📍 Miejsce: TMSYS Sp. z o.o., Lębork
🗓️ Terminy: piątek i sobota, 13–14 czerwca 2025
W programie m.in.:
- Interaktywne warsztaty „Od skanu do druku 3D” – z udziałem ekspertów, pokazem skanerów metrologicznych i drukarek CADXPERT.
- Rozmowa z ekspertem stomatologicznego druku 3D. Pokażemy, jak rozwiązania druku 3D cyfryzują laboratoria i zwiększają ich możliwości produkcji modeli.
- Rozmowa z ekspertem: Wielkoformatowy druk 3D dzięki ekstruderom na ramieniu robotycznym – wydrukuj w 3D dziób łodzi!
- Warsztat z medycznego druku 3D na drukarkach Polyjet od Stratasys. Drukuj w pełni kolorowo i z materiałów imitujących tkanki albo radiologicznych.
- Inspirujące prelekcje o szybkim projektowaniu bryłowym, optymalizacji topologii oraz seryjnej produkcji z użyciem technologii SAF.
- Możliwość bezpośrednich konsultacji z ekspertami CADXPERT, VPI Polska i TMSYS przez cały czas trwania wydarzenia.
👉 Zobacz pełny harmonogram wydarzenia w Lęborku
Dlaczego warto wziąć udział?
- Dowiesz się, jak przejść od skanu do gotowego produktu – opowiemy o pełnym procesie projektowym i pokażemy, jak to działa w rzeczywistości.
- Zobaczysz, jak w praktyce działają technologie 3D – od modelowania po wydruk.
- Skorzystasz z bezpłatnych konsultacji z naszymi specjalistami.
- Wymienisz się doświadczeniami z innymi uczestnikami i poznasz nowości sprzętowe.
Planujesz nas odwiedzić? Zarejestruj się!
Serdecznie zapraszamy do bezpłatnej rejestracji na Dni Otwarte CADXPERT, TMSYS i VPI POLSKA. Jeśli masz pytania dotyczące przebiegu i zakresu wydarzenia, możesz skontaktować się z nami bezpośrednio.
Szukasz rozwiązań druku 3D?
Prześlij formularz, nasz konsultant skontaktuje się z tobą w ciągu 15 minut
