fbpx

F120

Przemysłowa dokładność w kompaktowej wersji

Otrzymaj ofertę
Kup teraz
Zamów próbny wydruk
Odwiedź nas na FB
Zapraszamy na bloga

Zaawansowane prototypowanie w przystępnej cenie

 • Technologia druku:
  przemysłowy FDM
 • obszar roboczy
  254 × 254 × 254 mm
 • wysokość warstw
  178 – 254 – 330 mikrometrów
Skontaktuj się ze specjalistą

Najnowsza drukarka 3D w popularnej serii Stratasys F123. F120 wykorzystuje technologię FDM wzbogacaną technologicznymi rozwiązaniami Stratasys, które zapewniają wysoką dokładność wytwarzania i bezkonkurencyjną powtarzalność. Przemysłowe systemy druku 3D są teraz dostępne w przystępnej cenie. Wykorzystaj niezawodność maszyn Stratasys i postaw na szybkie prototypowanie z inżynieryjnych materiałów.

 • Kompaktowa wersja niezawodnej serii

  Stosunkowo niewielkie wymiary urządzenia przy zachowaniu optymalnej wielkości obszaru roboczego. Dzięki temu otrzymujemy urządzenie o mocy popularnej serii przemysłowych drukarek 3D Stratasys F123 w ekonomicznej wersji.

 • Przemysłowa jakość na Twoim biurku

  Podgrzewana, szczelnie zamykana komora robocza, rozpuszczalny materiał podporowy oraz patenty technologiczne stosowane w produkcyjnych systemach Stratasys – gwarantują dokładność i powtarzalność wytwarzania.

 • 3 × szybsze drukowanie

  F120 w trybie Draft buduje obiekty trzy razy szybciej w porównaniu do drukarek 3D podobnej klasy. Dwie zewnętrzne komory na materiał zapewniają do 250 godzin nieprzerwanego, wydajnego drukowania.

Dodatkowe zalety drukarki 3D Stratasys F120

 • Pomimo kompaktowej budowy – drukarka 3D ma przestrzeń roboczą równą modelowi F170. Skorzystaj z przemysłowych rozwiązań Stratasys w przystępnej cenie.
 • Drukarka 3D polecana dla projektantów CAD, konstruktorów i działów R&D do szybkiej weryfikacji projektu lub jako dodatkowe wsparcie dla produkcyjnych systemów druku 3D.
 • Urządzenie nie wymaga wykwalifikowanego operatora, może być używane w warunkach biurowych, a podczas pracy nie wydziela szkodliwych substancji ani oparów.
 • F120 wyposażono w rozwiązania technologiczne takie jak serwonapędy i izolowane komory na materiał z szczelnym doprowadzeniem, co zapewnia niezrównaną powtarzalność druku.
 • Możesz liczyć na naszą pomoc na etapie wyboru drukarki 3D, a także po zakupie. Zapewniamy profesjonalne szkolenia, wsparcie techniczne oraz opiekę pogwarancyjną.

 

Pobierz Katalog Materiałów Stratasys FDM

Poznaj produkcyjne materiały w technologii FDM, właściwości i zastosowania. Dowiedz się, jak zwiększyć możliwości produkcyjne swojego przedsiębiorstwa.

Pobierz PDF >

Stratasys F120 - zobacz oficjalny zwiastun

Poznaj korzyści wdrożenia
drukarki 3D Stratasys F120

Bezpłatny wydruk

Dobierz darmowy zestaw wydruków
próbnych lub zapytaj o wydruk
własnego modelu.

Umów pokaz

Umów się na bezpłatny pokaz
drukarki 3D w Twojej firmie
lub w naszym showroomie.

Zapytaj o szczegóły

Masz pytania? Chcesz otrzymać
indywidualną ofertę? Porozmawiaj
ze specjalistą Stratasys

Materiał do druku 3D obsługiwany przez Stratasys F120

Jeden z najbardziej uniwersalnych i wytrzymałych materiałów termoplastycznych. Sprawdza się w podstawowych zastosowaniach takich jak prototypowanie czy symulowanie właściwości produktu końcowego. Wydruki z tego materiału cechują się dobrymi właściwościami mechanicznymi.

Dowiedz się więcej

Tworzywo cechuje się zwiększoną odpornością na światło UV, dzięki czemu jest polecane do produkcji elementów do użytku zewnętrznego i komercyjnego. Materiał dostępny w różnych wersjach kolorystycznych. Sprawdza się w tworzeniu obudów, prototypów urządzeń oraz detali dla branży motoryzacyjnej.

Dowiedz się więcej
Rozpuszczalne podpory. Większa dokładność

Zastosowanie rozpuszczalnego materiału podporowego SR-30 pozwala uzyskać skomplikowane geometrie z wysoką dokładnością. Wygodne i automatyczne rozpuszczanie struktur podporowych oszczędza czas potrzebny na ręczne odcinanie supportu z wydruków.

Więcej >

GrabCAD Print
Wgraj plik i drukuj!

Łatwe w obsłudze i intuicyjne oprogramowanie pomaga przygotować model do idealnego wydruku 3D. Software został wyposażony w wiele domyślnych ustawień i powiadomień, które ułatwiają pracę. GrabCAD Print generuje szczegółowy podgląd modelu, widok stołu roboczego i podział na warstwy.

Dowiedz się więcej

Specyfikacja techniczna drukarek 3D
Stratasys F123

Pobierz specyfikację

Dowiedz się więcej na temat drukarek 3D Stratasys

Galeria wydruków

Polecane produkty tej marki

Przeczytaj koniecznie