fbpx
shop-icon
Stratasys logo

F120

Przemysłowa dokładność w kompaktowej wersji

Otrzymaj ofertę

Kup teraz
F120head

Zaawansowane prototypowanie w przystępnej cenie

Stratasys-F-120 Stratasys-F-120
 • Technologia druku:
  przemysłowy FDM
 • obszar roboczy
  254 × 254 × 254 mm
 • wysokość warstw
  178 – 254 – 330 mikrometrów
Skontaktuj się ze specjalistą

Najnowsza drukarka 3D w popularnej serii Stratasys F123. F120 wykorzystuje technologię FDM wzbogacaną technologicznymi rozwiązaniami Stratasys, które zapewniają wysoką dokładność wytwarzania i bezkonkurencyjną powtarzalność. Przemysłowe systemy druku 3D są teraz dostępne w przystępnej cenie. Wykorzystaj niezawodność maszyn Stratasys i postaw na szybkie prototypowanie z inżynieryjnych materiałów.

 • Kompaktowa wersja niezawodnej serii

  Stosunkowo niewielkie wymiary urządzenia przy zachowaniu optymalnej wielkości obszaru roboczego. Dzięki temu otrzymujemy urządzenie o mocy popularnej serii przemysłowych drukarek 3D Stratasys F123 w ekonomicznej wersji.

  Stratasys-F-120
 • Przemysłowa jakość na Twoim biurku

  Podgrzewana, szczelnie zamykana komora robocza, rozpuszczalny materiał podporowy oraz patenty technologiczne stosowane w produkcyjnych systemach Stratasys – gwarantują dokładność i powtarzalność wytwarzania.

  Stratasys-F-120
 • 3 × szybsze drukowanie

  F120 w trybie Draft buduje obiekty trzy razy szybciej w porównaniu do drukarek 3D podobnej klasy. Dwie zewnętrzne komory na materiał zapewniają do 250 godzin nieprzerwanego, wydajnego drukowania.

  2_1-1k
Stratasys-F-120

Dodatkowe zalety drukarki 3D Stratasys F120

 • Pomimo kompaktowej budowy – drukarka 3D ma przestrzeń roboczą równą modelowi F170. Skorzystaj z przemysłowych rozwiązań Stratasys w przystępnej cenie.
 • Drukarka 3D polecana dla projektantów CAD, konstruktorów i działów R&D do szybkiej weryfikacji projektu lub jako dodatkowe wsparcie dla produkcyjnych systemów druku 3D.
 • Urządzenie nie wymaga wykwalifikowanego operatora, może być używane w warunkach biurowych, a podczas pracy nie wydziela szkodliwych substancji ani oparów.
 • F120 wyposażono w rozwiązania technologiczne takie jak serwonapędy i izolowane komory na materiał z szczelnym doprowadzeniem, co zapewnia niezrównaną powtarzalność druku.
 • Możesz liczyć na naszą pomoc na etapie wyboru drukarki 3D, a także po zakupie. Zapewniamy profesjonalne szkolenia, wsparcie techniczne oraz opiekę pogwarancyjną.

 

Pobierz Katalog Materiałów Stratasys FDM

Poznaj produkcyjne materiały w technologii FDM, właściwości i zastosowania. Dowiedz się, jak zwiększyć możliwości produkcyjne swojego przedsiębiorstwa.

Pobierz PDF >

Stratasys F120 - zobacz oficjalny zwiastun

Poznaj korzyści wdrożenia
drukarki 3D Stratasys F120

Bezpłatny wydruk

Dobierz darmowy zestaw wydruków
próbnych lub zapytaj o wydruk
własnego modelu.

Zamów wydruk

Umów pokaz

Umów się na bezpłatny pokaz
drukarki 3D w Twojej firmie
lub w naszym showroomie.

Umów pokaz

Zapytaj o szczegóły

Masz pytania? Chcesz otrzymać
indywidualną ofertę? Porozmawiaj
ze specjalistą Stratasys

Skontaktuj się

Materiał do druku 3D obsługiwany przez Stratasys F120

table print

Jeden z najbardziej uniwersalnych i wytrzymałych materiałów termoplastycznych. Sprawdza się w podstawowych zastosowaniach takich jak prototypowanie czy symulowanie właściwości produktu końcowego. Wydruki z tego materiału cechują się dobrymi właściwościami mechanicznymi.

Dowiedz się więcej
table print

Tworzywo cechuje się zwiększoną odpornością na światło UV, dzięki czemu jest polecane do produkcji elementów do użytku zewnętrznego i komercyjnego. Materiał dostępny w różnych wersjach kolorystycznych. Sprawdza się w tworzeniu obudów, prototypów urządzeń oraz detali dla branży motoryzacyjnej.

Dowiedz się więcej
Rozpuszczalne podpory. Większa dokładność

Zastosowanie rozpuszczalnego materiału podporowego SR-30 pozwala uzyskać skomplikowane geometrie z wysoką dokładnością. Wygodne i automatyczne rozpuszczanie struktur podporowych oszczędza czas potrzebny na ręczne odcinanie supportu z wydruków.

Więcej >
sr-30

GrabCAD Print
Wgraj plik i drukuj!

Łatwe w obsłudze i intuicyjne oprogramowanie pomaga przygotować model do idealnego wydruku 3D. Software został wyposażony w wiele domyślnych ustawień i powiadomień, które ułatwiają pracę. GrabCAD Print generuje szczegółowy podgląd modelu, widok stołu roboczego i podział na warstwy.

Dowiedz się więcej
ScreenStratasys

Specyfikacja techniczna drukarek 3D
Stratasys F123

Pobierz specyfikację

Dowiedz się więcej na temat drukarek 3D Stratasys

Galeria wydruków

Polecane produkty tej marki

Przeczytaj koniecznie