fbpx
shop-icon
Stratasys logo

J55

W pełni kolorowa drukarka 3D dla wzornictwa przemysłowego

Otrzymaj ofertę
J55-header-1

Od szybkich modeli koncepcyjnych po realistyczne wydruki 3D

J55-stratasys J55-stratasys
 • Technologia druku 3D: PolyJet
 • Przestrzeń robocza: do 1174 cm²
 • Wysokość warstwy: 18 mikrometrów
 • Kolorystyka: CMYK i Pantone®

Drukarka 3D J55 to kompaktowa wersja multikolorowych i multimateriałowych drukarek 3D z serii Stratasys J w technologii PolyJet. Maszyna została stworzona z myślą o projektantach, designerach i konstruktorach, którzy wymagają niezrównanej jakości i imponujących efektów. Drukarka 3D obsługuje nieskończona paletę barw CMYK, 1900 certyfikowanych kolorów PANTONE, a także materiały przezroczyste. Technologia PolyJet umożliwia wytwarzanie obiektów o różnych efektach wizualnych w jednym procesie, dzięki czemu oszczędzamy czas i możemy zatrzymać cały cykl doskonalenia produktu w swoim biurze: od szybkiego prototypu do realistycznego modelu. Wysokość warstwy wynosząca 0,018 mm gwarantuje niezrównaną jakość druku. Opracowany na nowo system nanoszenia materiału ze stałą głowicą, obrotową platformą i światłem UV LED odpowiada za niezawodność systemu. Poznaj potęgę druku 3D w kolorze. Otrzymaj dostęp do profesjonalnej technologii PolyJet w kompaktowej, biurowej wersji.

 • Realistyczne, imponujące wydruki 3D

  Osiągnij niesamowite efekty wizualne, przejścia tonalne, gradienty, transparentność – twórz kolorowe modele w jednym procesie. Drukuj modele imitujące skórę, drewno, szkło lub płyn, a także napisy, logotypy i inne oznaczenia wyrobu (etykiety, kody QR, znaki bezpieczeństwa).

  wydruki
 • Druk 3D w kolorach CMYK i Pantone®

  Drukarka 3D obsługuje barwy w przestrzeni CMYK, kolory Pantone®, a także materiał transparentny. Twórz modele według ściśle określonej identyfikacji wizualnej lub eksperymentuj z kolorami.

  Utensils Green Pantone1
 • Modele koncepcyjne i prototypy wysokiej jakości

  J55 wspiera projektantów na każdym etapie cyklu projektowania produktu. Zacznij od szybkich modeli koncepcyjnych z szarej żywicy Draft. Drukuj detale i testuj wersje kolorystyczne, a następnie wykonaj model wyglądający jak produkt końcowy. Zrezygnuj z outsourcingu – wykonaj wszystko w swoim biurze.

  key
J55-header-1

Rozwijaj pomysły i udoskonalaj produkty jak nigdy dotąd.
Zobacz potęgę kolorowego druku 3D.

Najważniejsze zalety drukarki 3D Stratasys J55

 • Technologia J55 polega na zastosowaniu nieruchomej głowicy natryskującej materiał oraz obrotowej, okrągłej platformy roboczej. Zapewnia to wysoką jakość druku przy zwiększonej szybkości wytwarzania.
 • Efektywne pole robocze drukarki 3D Stratasys J55 wynosi do 1174 cm². Maksymalna wysokość modelu to 187 mm, a maksymalna długość 435 mm. Pełna przestrzeń robocza to 22 000 cm³.
 • Inteligentny system naświetlania UV LED nie wymaga kalibracji, zachowuje efektywność utwardzania i oszczędza energię.
 • Przestrzeń na materiały eksploatacyjne może pomieścić 12 kartridży z materiałem budulcowym i podporowym.
 • Druk 3D bezpośrednio z pliku CAD za pomocą oprogramowania GrabCAD Print, bez konieczności stratnego eksportu do formatu stl. GrabCAD Print obsługuje pliki w wielu formatach popularnych systemów do modelowania, w tym także w formacie 3MF.
 • Drukarka 3D może być zainstalowana w biurze lub w pracowni projektowej (office-friendly). Umożliwiają to niewielkie wymiary maszyny, atrakcyjny design oraz cicha praca systemu – głośność nie przekracza 53 decybeli.
 • Maszyna jest dostarczana w zestawie z zewnętrznym oczyszczaczem powietrza ProAero. Jest to urządzenie filtrujące powietrze z oparów i toksyn, które mogą wydobywać się podczas przetwarzania materiału.

Poznaj korzyści wdrożenia drukarki 3D Stratasys J55

Bezpłatny wydruk

Dobierz darmowy zestaw wydruków
próbnych lub zapytaj o wydruk
własnego modelu.

Zamów wydruk

Umów pokaz

Umów się na bezpłatny pokaz
drukarki 3D w Twojej firmie
lub w naszym showroomie.

Umów pokaz

Zapytaj o szczegóły

Masz pytania? Chcesz otrzymać
indywidualną ofertę? Porozmawiaj
ze specjalistą Stratasys

Skontaktuj się

Materiały do druku 3D obsługiwane przez Stratasys J55

Palette
 • VeroCyanV
 • VeroMagentaV
 • VeroYellowV
 • VeroPureWhite
 • VeroBlackPlus

 

Żywice światłoutwardzalne doskonałe do tworzenia prototypów zbliżonych wyglądem do finalnego produktu. Wydruki cechują się sztywnością i twardością. Żywice są mieszane przez drukarkę 3D w celu uzyskania zadanych w projekcie kolorów z palety CMYK oraz PANTONE®.

Dowiedz się więcej
J850 Ear Buds A
 • DraftGrey

Pierwszy materiał w technologii PolyJet stworzony do szybkiego prototypowania. Wydrukuj szybko model do weryfikacji poprawności projektu, zanim przejdziesz do produkcji seryjnej w pełnym kolorze.

Dowiedz się więcej
PolyJet_VeroClear
 • VeroClear

Materiał pozwalający na druk całkowicie przezroczystych elementów lub kolorowych, przepuszczających światło detali. Do wytwarzania modeli doskonale imitujących szkło lub akryl. Materiał znajduje zastosowanie w produkcji soczewek, osłon, kloszy, butelek, słoików, modeli medycznych.
 
*VeroUltraClear – żywica dostępna w IV kwartale 2020.

Dowiedz się więcej
Technologia PolyJet
Ogranicza nas tylko wyobraźnia

Precyzyjne wytwarzanie z żywic światłoutwardzalnych pozwala uzyskać efekty, które są niemożliwe do osiągniecia w innych metodach wytwarzania. Dowiedz się więcej na temat drukowania 3D w technologii PolyJet.

Więcej >
tabs-head-polyjet

Oprogramowanie GrabCAD Print
Kompatybilne z programami do modelowania 3D.
Obsługuje format 3MF.

Łatwe w obsłudze oprogramowanie GrabCAD Print przygotowuje model do druku 3D, generując szczegółowy podgląd modelu, widok stołu roboczego i podział na warstwy. Oprogramowanie umożliwia druk bezpośrednio z popularnych programów CAD takich jak KeyShot® czy SOLIDWORKS®. Oprogramowanie GrabCAD Print obsługuje format 3MF.

Dowiedz się więcej
ScreenStratasys

Specyfikacja drukarki 3D Stratasys J55

Pobierz pełną specyfikację

Poznaj drukarkę 3D Stratasys J55 i technologię PolyJet

Galeria wydruków

Polecane produkty tej marki

Przeczytaj koniecznie