fbpx

Kariera w CadXpert

Oferty pracy

Sprawdź, kogo szukamy do naszego Zespołu

Opis stanowiska:

– Przygotowywanie i realizacja kampanii marketingowych i PR

– Przygotowywanie materiałów promocyjnych – banery, grafiki, ulotki, katalogi

– Tworzenie interesujących treści i artykułów – portale branżowe, blog

– Administracja kanałów Social Media, aktualności firmowe

– Rozwój strony internetowej

– Planowanie działań marketingowych

– Przygotowanie i obróbka graficzna zdjęć

– Tworzenie materiałów video

Wymagania:

– Znajomość zagadnień z zakresu PR, marketingu

– Umiejętność i lekkość pisania tekstów sprzedażowych i marketingowych

– Znajomość programów do obróbki graficznej Adobe: Photoshop, Ilustrator, InDesign

– Praktyczna znajomość HTML, CSS, WordPress

– Mile widziane umiejętności fotograficzne oraz obróbki materiałów video

– Znajomość pakietu MS Office

– Znajomość języka angielskiego

– Prawo jazdy kat. B

– Doświadczenie w obszarze marketingu minimum 12 miesięcy

Dodatkowe kompetencje:

– Kreatywne i twórcze podejście do problemów

– Umiejętności pracy w grupie, ale także samodzielności w podejmowanych zadaniach

– Pomysłowości oraz świeżego, nowoczesnego stylu

– Terminowości, odpowiedzialności, dbałości o szczegóły

Oferujemy:

– możliwość wdrażania własnych pomysłów

– szansę na zdobycie cennego doświadczenia w branży druku 3D/skanu 3D

– pracę w młodym, energicznym zespole w dobrej atmosferze

– ciekawą i pełną wyzwań pracę

– prywatną opiekę zdrowotną i kartę multisport

Prosimy o przesłanie CV na adres: agata.krzan@druk3d.cx wraz z zawartą klauzulą: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy osoby na stanowisko:

Pomocnik – druk 3D

Jesteśmy liderami w stale rozwijającej się branży nowych technologii (projektowanie, skanowanie i drukowanie 3D). Przez lata budowaliśmy ofertę, bazując wyłącznie na rozwiązaniach czołowych producentów, co przełożyło się na sukces firmy. Dzięki temu możemy zapewnić atrakcyjne warunki pracy w młodym, zaangażowanym Zespole.

– obróbka drukowanych modeli (myjka ciśnieniowa, obróbka manualna: szlifowanie, polerowanie, lakierowanie, klejenie)

– obsługa drukarek 3D

– kontrolowanie jakości wydruków

– monitorowanie stanów magazynowych

– optymalizacja procesu druku 3D

– obsługa wysyłek kurierskich

Wymagania:

– zdolności manualne oraz poczucie estetyki

– dobra organizacja pracy

– sumienność

– dyspozycyjność

– mile widziane prawo jazdy kat. B

Ze swej strony oferujemy:

– pracę w firmie o mocnej pozycji rynkowej

– szereg wyzwań i możliwości poszerzania kompetencji

– świetną atmosferę w zaangażowanym zespole

– po okresie próbnym możliwość zatrudnienia na umowę o pracę

– pakiet benefitów, opieki medycznej i pakiet socjalny

– szkolenia podnoszące twoje umiejętności

– narzędzia niezbędne do pracy

Prosimy o przesłanie CV na adres: info@druk3d.cx

Prosimy o przesłanie CV  wraz z zawartą klauzulą:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)”

Rozwój

Z nami zdobędziesz
cenne doświadczenie i nowe umiejętności.

Atmosfera

Nie tylko obowiązki, ale też pyszna kawa
i spotkania po pracy 😉

Wyzwania

Innowacyjna branża i ciekawe projekty.
U nas nie będziesz się nudzić.

Pracuj z nami - aplikuj na wybrane stanowisko

Zawsze szukamy niesamowitych ludzi! Aby odpowiedzieć na ofertę pracy, prześlij CV, klikając w przycisk lub wysyłając e-mail na adres:

info@druk3d.cx

W tytule wiadomości proszę podać nazwę stanowiska, którego dotyczy zgłoszenie. Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Odwiedź nas!

Salon Druku 3D w Krakowie jest otwarty codziennie od poniedziałku do piątku w godzinach 8 – 16. Istnieje możliwość umówienia się na wybraną godzinę z naszymi ekspertami – zapraszamy do kontaktu telefonicznego: 12 307 25 24 lub wypełnienia formularza.