fbpx

Fuse 1

Siła technologii SLS
w wersji biurowej

Zamów w przedsprzedaży
Zamów próbny wydruk
Odwiedź nas na FB
Zapraszamy na bloga
Nowa jakość wśród proszkowych drukarek 3D
 • Technologia druku
  SLS
 • Obszar roboczy
  165 × 165 × 320 mm
 • Rozdzielczość warstw
  100 mikronów
 • Oszczędność proszku
  do 50%

Przemysłowa siła selektywnego spiekania laserowego (SLS) dostępna w wersji biurowej. Rewolucja w technologii druku 3D z proszku. Formlabs Fuse 1 to profesjonalna, desktopowa drukarka 3D pracująca w przemysłowej technologii SLS. Produkuj funkcjonalne prototypy i zarządzaj pracą drukarki 3D za jedną dziesiątą kosztów istniejących maszyn SLS. Zarezerwuj drukarkę 3D Fuse 1 w przedsprzedaży.

Odkryj przełomową drukarkę 3D Fuse 1

 • Obszerna komora robocza

  Duża przestrzeń robocza pozwala na tworzenie modeli o dużych gabarytach. Dodatkowo dzięki możliwości drukowania 3D na kilku poziomach jednocześnie możemy bez przeszkód uruchomić produkcję wielu elementów na raz.

 • Prosta i bezpieczna wymiana proszku

  Dzięki systemowi wymiennych komór roboczych drukowanie 3D z proszku jest wygodne i bezpieczne nawet w warunkach biurowych. Recykling materiału pozwala na oszczędność proszku nawet do 50%.

 • Przemysłowa technologia druku 3D

  Technologia drukowania 3D z proszku (SLS – selective laser sintering) polega na spiekaniu sproszkowanego nylonu wiązką lasera. Ta przyrostowa metoda wytwarzania nie wymaga stosowania podpór, których rolę pełni nieutwardzony proszek.

Materiał obsługiwany przez Fuse 1

Nylon jest idealnym materiałem dla modeli funkcjonalnych, które są narażone na pracę w trudnych warunkach. Wydruki z nylonowego proszku są odporne na działanie wysokich temperatur. Materiały Nylon 12 i Nylon 11 są obecnie dopracowywane w laboratorium Formlabs.

Zamów model drukarki 3D w pierwszej kolejności

Zarezerwuj Fuse 1

Galeria wydruków

Linia produktów Formlabs

Zobacz koniecznie