fbpx

Replicator +

Drukarka 3D stworzona do szybkiego prototypowania

Otrzymaj ofertę specjalną
Kup teraz
Zamów próbny wydruk
Odwiedź nas na FB
Zapraszamy na bloga
Zaprojektowana na nowo dla niezawodnych wydruków
 • obszar roboczy
  295 × 195 × 165 mm
 • rozdzielczość warstw
  100 – 200 – 300 – 400 mikronów

Drukarka 3D MakerBot Replicator+ wykorzystuje technologię FDM (Fused Deposition Modeling). Urządzenie zostało opracowane pod kątem szybkich i dokładnych wydruków. Obszar roboczy powiększono o 25% w porównaniu do poprzedniej generacji, co pozwala na tworzenie większych obiektów. Drukarka 3D została poddana rygorystycznym testom przez ponad 380 tysięcy godzin, dzięki czemu jest to niezawodne i wytrzymałe urządzenie klasy desktop.

Skontaktuj się ze specjalistą

Zobacz, jak drukarki 3D MakerBot optymalizują produkcję

 • Inteligentne rozwiązania

  MakerBot Replicator+ został wyposażony we wbudowaną kamerę służącą do zdalnego podglądu procesu drukowania na ekranie komputera lub telefonu. Kontroluj pracę urządzenia z oprogramowaniem MakerBot Print lub zdalnie na swoim telefonie dzięki aplikacji MakerBot Mobile.

 • Smart Extruder+

  Ulepszona wersja innowacyjnego ekstrudera od MakerBot. Smart Extruder+ z automatyczną kalibracją i detekcją wyczerpania filamentu: przerywa proces drukowania, pozwalając na uzupełnienie materiału. Ekstruder objęty jest półroczną gwarancją.

 • Elastyczna platforma robocza

  Pozbądź się nieudanych wydruków i uszkodzonych obiektów. Flex Build Plate zapewnia lepszą przyczepność wstępnych warstw do platformy. Ułatwia usunięcie gotowego modelu ze stołu roboczego bez użycia narzędzi, co niweluje ryzyko uszkodzeń.

Dodatkowe cechy

Wygodne przesyłanie plików

Wgraj projekty do druku poprzez Wi-Fi, USB, Ethernet lub USB. Przechowuj pliki na wbudowanym dysku twardym o pojemności 1 GB.

Automatyczna kalibracja

Replicator+ jest gotowy do pracy po wyjęciu z pudełka i podłączeniu zasilania (plug-and-play). Automatyczna kalibracja stołu i ekstrudera zapewnia bezproblemowe użytkowanie.

Wsparcie techniczne

Możesz liczyć na naszą pomoc na etapie wyboru drukarki 3D, a także po zakupie. Zapewniamy profesjonalne szkolenia, wsparcie techniczne oraz opiekę pogwarancyjną.

Poznaj korzyści wdrożenia drukarki 3D
MakerBot Replicator +

Bezpłatny wydruk

Dobierz darmowy zestaw wydruków
próbnych lub zapytaj o wydruk
własnego modelu.

Umów pokaz

Umów się na bezpłatny pokaz
drukarki 3D w Twojej firmie
lub w naszym showroomie.

Zapytaj o szczegóły

Masz pytania? Chcesz otrzymać
indywidualną ofertę? Porozmawiaj
ze specjalistą MakerBot

Materiały do druku 3D

Podstawowy materiał do druku w technologii FDM. Doskonały do prototypowania i tworzenia wytrzymałych modeli pokazowych. PLA to ekologiczny, w pełni biodegradowalny polimer uzyskiwany z mączki kukurydzianej. Drukuj w kolorze: filament dostępny w 18 barwach.

Dowiedz się więcej

Materiał do zastosowań inżynieryjnych o wytrzymałości większej niż ABS. Obiekty wykonane z Tough PLA cechują się dużą wytrzymałością mechaniczną oraz odpornością na uszkodzenia. Dla prawidłowego druku z filamentu zalecamy użycie specjalnej wytłaczarki Tough PLA Smart Extruder+.

Dowiedz się więcej
Drukuj dowolnym materiałem
MakerBot Experimental Extruder pozwala drukować materiałami spoza oferty dedykowanej. Wystarczy zamontować nowy ekstruder, by zamienić drukarkę MakerBot w urządzenie w pełni wielomateriałowe.

Więcej >

Darmowe oprogramowanie MakerBot Print. Przygotuj swój projekt do druku 3D.
Zaimportuj plik CAD i ustaw parametry
Program automatycznie rozmieści modele
Sprawdź, jak będzie przebiegał proces druku
Dowiedz się więcej

Specyfikacja drukarki 3D MakerBot Replicator+

Pobierz pełną specyfikację

The new Replicator+ from MakerBot is a step in the right direction, introducing 3D printing to newbies and satisfying the technical demands of enthusiasts.

The resolution is more acceptable and complex pieces come out beautifully detailed and immediately usable.

The Replicator+ is a serious piece of 3D printing kit. It produces good quality prints at an impressive speed, and the software that runs the printer is easy to use and can run multiple devices.

Galeria wydruków

Polecane produkty tej marki

Więcej o drukarce Makerbot Replicator +