fbpx
shop-icon

MakerBot SKETCH


Drukarka 3D dla edukacji.
Niezawodna. Bezpieczna. Innowacyjna.

Cadxpert > Drukarki 3D > MakerBot SKETCH
Mbot_sketch

Gotowy zestaw do prowadzenia lekcji o drukowaniu 3D

 • Technologia druku 3D:
  FDM
 • obszar roboczy:
  150 × 150 × 150 mm
 • rozdzielczość warstw:
  100 – 400 mikronów

Drukarka 3D MakerBot SKETCH wykorzystuje technologię FDM (Fused Deposition Modeling). Urządzenie doskonale nadaje się do zastosowania w edukacji ze względu na bezpieczną i cichą pracę. Nowoczesne technologie takie jak druk 3D wspierają kreatywność, logiczne myślenie i są świetnym sposobem na naukę poprzez zabawę. Drukarka 3D w szkole służy do ćwiczenia umiejętności technicznych i promowania nauk ścisłych, a także do doskonalenia umiejętności pracy w grupie. Razem z drukarką 3D MakereBot SKETCH otrzymasz wszystko, co jest potrzebne do poprowadzenia niezapomnianych zajęć, w tym dostęp do scenariuszy lekcyjnych przygotowanych przez nauczycieli z całego świata. Zadbaj o rozwój swoich uczniów, jak nigdy dotąd.

Sterowanie drukarką 3D odbywa się za pomocą dołączonego do zestawu oprogramowania MakerBot Print lub aplikacji mobilnej MakerBot Mobile (iOS). Nauczyciel może zarządzać kolejką wydruków swoich uczniów za pomocą aplikacji MakerBot Cloud™.

Drukarka 3D w Twojej klasie


Pracownia druku 3D to nie tylko drukarka 3D – to program nauczania, projekty i wiedza, która go otacza. Dlatego oferujemy szkolenie z obsługi drukarek, program nauczania myślenia projektowego oraz łatwy dostęp do planów lekcji i projektów, a także wystarczającą ilość filamentu do wydrukowania wszystkich projektów uczniów.

Pracownia MakerBot SKETCH


Dzięki platformie MakerBot SKETCH otrzymasz gotowe, kompleksowe rozwiązanie do druku 3D, które sprawdzi się w Twojej klasie. Drukarka MakerBot SKETCH to doskonałe narzędzie dla poczatkujących uczniów, a wersja rozszerzona SKETCH LARGE znajdzie swoje zastosowanie w nieco bardziej zaawansowanych projektach.

Dobierz odpowiednią objętość komory roboczej


Wybierz objętość komory roboczej odpowiednią dla tworzonych projektów w Twojej klasie. Na potrzeby tworzenia małych projektów odpowiednim wyborem będzie drukarka 3D MakerBot SKETCH. Dla większych i bardziej zaawansowanych projektów proponujemy MakerBot SKETCH LARGE.

Wspieraj kreatywność swoich uczniów z drukarką 3D MakerBot SKETCH

Odkryj desktopową drukarkę FDM – MakerBot SKETCH

 • Kompletny zestaw dla szkół
  Zamów innowacyjny zestaw do swojej szkoły. W komplecie otrzymasz: drukarkę 3D MakerBot SKETCH, biodegradowalny filament PLA – 5 kg, baza modeli 3D, autorski podręcznik i kurs Druk 3D w klasie, platforma e-learningowa SzkoleniaDruk3D.pl, platforma MakerBot Cloud™, integracja platformy projektowej TinkerCAD, szkolenie startowe dla nauczycieli oraz wsparcie techniczne przez okres 5 lat.
 • Gotowe scenariusze zajęć
  Interaktywne treści, projekty, quizy i egzaminy opracowane przez certyfikowanych pedagogów dostępne w ramach programu MakerBot Certification™. Uzyskaj dostęp do gotowych scenariuszy lekcyjnych.
 • Niezawodna, bezpieczna i intuicyjna drukarka 3D
  Za bezpieczeństwo odpowiada zamknięta komora robocza i filtr cząstek stałych; za niezawodność druku – podgrzewany i elastyczny stół roboczy, a za wygodę użytkowania dotykowy ekran z intuicyjnym interfacem.

Dodatkowe cechy

Pełne zaangażowanie w naukę

– Zestaw dwóch drukarek 3D oraz dostęp do edukacyjnych aplikacji sprawia, że każdy uczeń będzie mógł zaangażować się w proces drukowania 3D.
– Uczniowie mogą projektować modele 3D w darmowym internetowym programie Tinkercad, a następnie przesłać je bezpośrednio do drukarki 3D.

Szybki start w nowe technologie

– Wraz z drukarką 3D otrzymujesz gotowy plan zajęć z podziałem na tematy i stopień trudności dostosowany do wieku podopiecznych.

– A także dostęp do profesjonalnych szkoleń z obsługi drukarki 3D dla nauczycieli i uczniów z certyfikatem ISTE.

Wsparcie techniczne

Możesz liczyć na naszą pomoc na etapie wyboru drukarki 3D, a także po zakupie. Zapewniamy profesjonalne szkolenia, wsparcie techniczne oraz opiekę pogwarancyjną.

Poznaj korzyści wdrożenia drukarki 3D MakerBot SKETCH

mbot print

Bezpłatny wydruk

Dobierz darmowy zestaw wydruków
próbnych lub zapytaj o wydruk
własnego modelu.

Umów pokaz

Umów się na bezpłatny pokaz
drukarki 3D w swojej szkole
lub w naszym showroomie.

Aleksandra_Orenczak_2

Zapytaj o szczegóły

Masz pytania? Chcesz otrzymać
indywidualną ofertę? Porozmawiaj
ze specjalistą MakerBot

Materiały obsługiwane przez MakerBot SKETCH

Materiał do zastosowań inżynieryjnych o wytrzymałości większej niż ABS. Obiekty wykonane z Tough PLA cechują się dużą wytrzymałością mechaniczną oraz odpornością na uszkodzenia. Dla prawidłowego druku z filamentu zalecamy użycie specjalnego ekstrudera Tough PLA Smart Extruder+.

Podstawowy materiał do druku w technologii FDM. Doskonały do prototypowania i tworzenia wytrzymałych modeli pokazowych. PLA to ekologiczny, w pełni biodegradowalny polimer uzyskiwany z mączki kukurydzianej. Drukuj w kolorze: filament dostępny w 18 barwach. Materiał nie jest toksyczny, dlatego doskonale nadaje się do użycia w szkole, biurze lub w domu.

Drukarka 3D w eduakcji


Dowiedz się więcej, jak wykorzystać potencjał technologii drukowania 3D w swojej szkole. Nie wiesz, od czego zacząć? Umów się na spotkanie z naszym ekspertem, który pomoże dobrać najlepsze rozwiązanie.

makerbot edu
Darmowe oprogramowanie MakerBot Print. Przygotuj swój projekt do druku 3D.
Zaimportuj plik CAD i ustaw parametry
Program automatycznie rozmieści modele
Sprawdź, jak będzie przebiegał proces druku
Dowiedz się więcej

Pobierz specyfikację drukarki 3D MakerBot SKETCH

Galeria wydruków