fbpx
shop-icon
Stratasys logo

Continuous Build 3D Printer

Drukarka 3D do masowej produkcji w technologii FDM

Otrzymaj ofertę

Seryjna i zautomatyzowana produkcja w technologii druku 3D

3d printer build 3d printer build
 • Technologia druku 3D FDM
 • obszar roboczy
  120 × 120 × 120 mm
 • wysokość warstw
  127 – 178 – 254 mikrometrów

Stratasys Continuous Build 3D Printer pozwala na tworzenie wydruków z wytrzymałego materiału ABSplus w technologii FDM (Fused Deposition Modeling). Zespół drukarek 3D Stratasys Continuous Build stanowi samodzielną i zautomatyzowaną stację do masowej produkcji w technologii druku 3D. Dzięki modularnej budowie urządzenie może być dopasowane do potrzeb i wielkości zakładu przemysłowego lub biura projektowego. Zapewnij sobie możliwość szybkiego i powtarzalnego wytwarzania elementów z tworzywa ABSplus. Rozpocznij masową produkcję w technologii druku 3D.

 • Produkcja wielkoseryjna z drukarką 3D

  Stratasys Continuous Build 3D Printer sprawdzi się wszędzie tam, gdzie wytwarza się wiele elementów w krótkim czasie. Stacja do masowej produkcji zapewnia dokładność, powtarzalność i ciągłość produkcji, z której słyną przemysłowe drukarki 3D Stratasys.

 • Automatyczna praca non-stop

  Od jednego do tysiąca elementów. Zautomatyzowane drukarki 3D mogą pracować bez przerwy 24/7. Sprawne i intuicyjne zarządzanie kolejką wydruków odbywa się za pomocą oprogramowania Stratasys SKYLAB Software

 • W pełni skalowalne rozwiązanie

  Pojedynczy zestaw Stratasys Continuous Build składa się z 3 urządzeń drukujących. Możemy dowolnie łączyć moduły i dokładać kolejne zestawy dla zwiększenia produkcyjności.

Odkryj nowe możliwości z seryjnym drukowaniem 3D

Poznaj korzyści wdrożenia
stacji drukującej Stratasys Continuous Build 3D Printer

Bezpłatny wydruk

Dobierz darmowy zestaw wydruków
próbnych lub zapytaj o wydruk
własnego modelu.

Zapytaj o szczegóły

Masz pytania? Chcesz otrzymać
indywidualną ofertę? Porozmawiaj
ze specjalistą Stratasys

Materiał do druku 3D obsługiwany przez Stratasys Continuous Build

ABSplus

Materiał termoplastyczny do szybkiego prototypowania. Dostępny w 9 kolorach, dzięki czemu można wytwarzać modele koncepcyjne zbliżone wyglądem do finalnego produktu. Materiał ABS plus został opracowany dla bezproblemowego drukowania 3D wytrzymałych modeli.

Dowiedz się więcej
Rozpuszczalny materiał podporowy
SR-30

Łatwe, szybkie i wygodne usuwanie materiału podporowego. Dzięki rozpuszczalnym strukturom podporowym możemy uzyskać bardziej skomplikowane kształty oraz większą dokładność wymiarową.

Więcej >
sr-30

Stratasys SKYLAB
Kompleksowe zarządzanie masową produkcją

Intuicyjne oprogramowanie do obsługi stacji drukującej Continous Build 3D Printer. Program automatycznie kolejkuje wydruki i przesyła pliki do wolnego urządzenia, estymuje czas pracy oraz umożliwia efektywną produkcję na masową skalę.

Dowiedz się więcej

Pobierz specyfikację drukarki 3D
Stratasys uPrint SE Plus

Pobierz specyfikację

Galeria wydruków

Polecane produkty tej marki

Przeczytaj koniecznie